28 Nisan , 2024, 14:24:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

el işi örgü,dantel ve işlemelere bayılırım.....

Başlatan elif35, 06 Nisan , 2010, 13:55:15

« önceki - sonraki »

elif35

kazak kendim örüp işledim ışıktan biraz parladı işlemesi lila ve yeşil

havlu kenarları misafirlerim için yaptım evlendikten sonra merak sardım dantele bekarken yapmazdım annem çok kızardı yapmıyom diye  :ehi:

ev peçetelik netten bulup yapmıştım

bunu halamın torununa yaptım

bunun pembesini yapıcam kendime başladım doğuma kadar bitiricem inşallah bitince eklerim bitmişni

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yağmurcum çok güzel olmuş yaptıkların ellerine sağlık

Demet_dk

çok güzel canım hepsi tebrik ederim  :opucuk:
benim çok havlum var annem çeyizime yaptırdı ama kıyamıyorum kullanmıyorum hiçbirini

elif35

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 06 Nisan , 2010, 14:03:41
yağmurcum çok güzel olmuş yaptıkların ellerine sağlık

teşekkür ederim canım daha varda bazanın altında bazayı kaldıramıyorum malum hamilelik bi ara onlarıd a eklerim ben stresimi el işi ile atıyorum canım sıkıldımı alırım elime işimi otururum yaparım rahatlatıyor beni el işi tavsiye ederim herkese

Balböceği

yagmurcum

gule gule kullan eline koluna saglik bayildim valla havlu kenarlarina seccadiyene herseyi super yapmisss
el isini herkes yapar ama tam goz alici biseyi kimse yapamaz sen hakkini vermissin   :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canımm ellerinee saglık hepsi birbirinden güzel hele o halanın torununua yaptıgına bayıldımm  :laughing7: :laughing7:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 07 Nisan , 2010, 19:28:15
canımm ellerinee saglık hepsi birbirinden güzel hele o halanın torununua yaptıgına bayıldımm  :laughing7: :laughing7:

kızımada yapıcam inşallah senin de kızın olsaydı yapardım sanada burdan postayla yolardım sana oğluna yapayım derim ama yakışmaz heralde   işlemeli işlemeli :ehi: :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

cemre58