izmirde sezaryan doğum fiyatları

Başlatan sgenc, 06 Nisan , 2010, 10:46:16

« önceki - sonraki »

sgenc

arkadaşlar izmirde isteğe bağlı sezaryan doğum fiyatı hakkında bilgisi olan var mı

elif35

canım hayat hastanesini biliyormusun konakta kuzenim ve komşum orda yaptı sezeryanla komşum 1,5 yıl önce 180 e yaptı kuzenim de 9 ay önce 220 ye yaptı bende işim olmazsa şirinyerdeki doruk hastanesine gidicem konuşmaya bilgi veririm sana eğer gidersem bu yılki fiyatları bilmiyorum öğreneyim yazarım .......

sgenc

söylediğin fiyatlar çok uygun bende egepol ile görüşmeye gideceğim bakalım ne kadar isteyecekler.

elif35

ne kadarlık hamilesin sen doğuma ne kadar var ben 22+4 oldum nisanın 18 inde şeker yüklemesi için gidicem..egepol hastanesine öğren sen de bana yazarsın  :laughing7:

sgenc

11 haftalık benim ama şimdiden araştırma yapmakta yarar var dediler  :)

elif35

bencede en güzeli ben şu an bütün muyenelerimi egedoğum evinde yaptırdım doktorum oradaydı çünkü hem özelde yaptıramam zaten imkanım yok o kadar ama doğumu özelde yaptırmak istiyorum bende uygun olursa fiyatları ama sen neen direk sezeryanı düşünüyorsun ki normal istemiyormusun?

sgenc

korktuğum için :) eşin sigortalıysa egepolde muayene 25 tl bilgin olsun.

elif35

sigortalı eşim dorukta da 20 tl dediler cumartesi günü inşallah bir aksilik olmaz da gideriz...sezeryandan önce epidural normal doğumu düşünsene gene de sen bilirsin ama bende normalden çok korkuyorum ama cesaretimi toplamaya çalışıyorum yapamazsam epidural normal yaptırmak istiyorum sezeryan en son düşüncem