11 Mayıs , 2024, 18:00:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yaprak dökümüne final yok ''devam''

Başlatan βαlκιz, 29 Mart , 2010, 04:00:02

« önceki - sonraki »

derbeder

dün tam o sahnede uymusum  :toothy10: yane millet ali riza emmiye sesleniyor, ama beni kim tutar gene uyumusum iste  :ehi:
ya onca seye ragmen iyi bitirselerdi, hic mi amerikan filmi seyretmiyorlar. cogu happy end yaneh.

sedefe gelinlik cok yakisti gercekten, birde annesiyle bir gece oncesinde sarilip yatmalari guzeldi. birde ahmet amcayada helal olsun haa kendi kizi gibi sahiplendi sedefi, annesinide uzmuyor  :love9:
yanlizz su hamam sefalarini hic sevmedim, sevemedim. yaneh hele birde yiyecek icecek goturuyorlar ya iyice igrenc oluyor sanki  :igrenc: iyiki bizde oyle bir adet yok, kesinlikle hic bir guc sokamazdi beni hamama. 1 kez gitmisligim var, o da birini ziyareteydi..o zaman bile icim disima cikmisti  :igrenc:

ayrica dediginize katiliyorum. ilk sevket kesti mesti ama genede kafasi guzel olmasina ragmen iyi rol yapiyordu. hele bir bakisi vardi, cok guzel bakiyordu  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

SoN Yaprakta dustu .. Cok sukur  :k06: :k06:

bende en cok gelinligi begendim  :laughing7:

Zehra kiz hamam dedinde Birgun beni zorla hamama goturmeye calisti

arkadaslar gitmem diyorum cunku sevmiyorum igrenc  :igrenc:

Neyse arkadaslar gitti geldiler bin pismanlar cunku hamamda kadin kadinayiz diye

heyseyi meydana birakmislar  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Vallahi çok ağladım engel olamadım..Günlük hayatta da neler olmuyor ki bu ve benzeri olaylar yaşanmıyor değil resmen bir dramdı.
"Tren garında başlayan hikayemiz yine bir tren garında son buldu."bu cümlede koptum zaten...Etkileniyor insan ister istemez..O kadar duygusuzca davranamadım maalesef...
Bir daha bu kadar sene sürecek bir dizi daha olacağını sanmıyorum...

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 31 Aralık , 2010, 05:07:35
Vallahi çok ağladım engel olamadım..Günlük hayatta da neler olmuyor ki bu ve benzeri olaylar yaşanmıyor değil resmen bir dramdı.
"Tren garında başlayan hikayemiz yine bir tren garında son buldu."bu cümlede koptum zaten...Etkileniyor insan ister istemez..O kadar duygusuzca davranamadım maalesef...
Bir daha bu kadar sene sürecek bir dizi daha olacağını sanmıyorum...

:icon_thumright:  :icon_thumright:  :icon_thumright: