Yaprak dökümüne final yok ''devam''

Başlatan βαlκιz, 29 Mart , 2010, 04:00:02

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

AککORTįє

28 Aralık , 2010, 01:01:20 #136 Son düzenlenme: 28 Aralık , 2010, 01:03:53 iLkNu®
 :opucuk: sağol tatlım

ya dizinin son bölümü öyle etkileciymiş ki dizi oyuncuları bile ağlamış

fragmandan pek bişi anlamadım ama

birileri ölmesi lazım öle kuru kuru final olmaz  :nono:  :k06:

βαlκιz

kimse ölmesin ya hepsi bir arada olsun keşke şevketle evlenseydi o kız öyle bitseydi  :k06:
bütün aile bir arada olsun necla leyla falan fikret mutlu olsun barışsın kocasıyla ali rıza iyileşsin
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿sweet_sweet✿

rica ederim ilknurcumm :opucuk:

eminolki bende fragmandan bisey anlamadimm.. yine kimin eli,  kimin cebinde belli degill :toothy10:

aaa ama gulsahcimm olmass oyleeee... :toothy10: :toothy10: ilknurun dedigi gibi atraksiyon lazimmm :ehi: sen 5 sene izlet dizisi, sonra mutlu sonla bitirrr, yok oyle yagmaa :toothy10:

✿sweet_sweet✿

bu yapraklar dokulecekk yerlere, bende gorecegimm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

dime benim yazdıklarımla 5 sene daha devam eder dizi :toothy10: herkez ölsün bari  :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 28 Aralık , 2010, 01:29:00
dime benim yazdıklarımla 5 sene daha devam eder dizi :toothy10: herkez ölsün bari  :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: koptum ya :ehi:

мiŁenα.

ben izlemiyorum ama yarın akşam izlicem.

Son Bölümü büyük bir keyifle :laughing7:

evet bir  kaç kişinin yaprağı dökülsün :k06:

:love9: :love7: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

:crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:   :crybaby2:

sedef evleniyor şevket tahliye olup gelip görecek sedefi
alirıza kızlarına sarılıp ağlıyor oğuz hapse giriyor
en sonunda trabzona dönüyorlar sadece fikret ve nejla kalıcak sanırım istanbulda
ayyyyy öle anladım fragmandan
ben son sezonda fazla izlememiştim ama bitsin hiç istemiyorum
bitcek diye üzülüyorum ya  :crybaby2:

derbeder

geçen gün beyaza cikmisti tum ekip, ya Rebbim ne kadar ovduler bu diziyi yaa, bide senaristleri cok ovduler..sanki senaryoyu onlar yazdi? resmen orjinal senaryoyu mutasyona ugrattilar, hani bu yuzden olan bir eseri oynadik demeye haklari var mi bilemiyorum...ama suda varki; oynadigi ilk gunden beri seyirciyi ekrana kilitleyen nadir dizilerden..4-5 yil surmesine ragmen. bide Ali riza emmi cok bi kasinti herif yaaa  :violent1: sinir oldum, cikti programda medyada cikan dedikodulara aciklama yapiyor, yok millet ona yatarak para kazandi son bolumlerden filan demis diye. hane sanki millet sordu bunu. ya rahat ol biraz, birde yillarin sanatcisi diye havaya sokarlar bu herifi.

buarada en cok sedef icin seviniyorum ben, oghh kurtuldu salak sevketten. ayrica nisanlisi cok daha yakisikli ve romantik aptal sevketten. hayatinin en dogru kararini vermis italyaya gitmekle...
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

AککORTįє

мiŁenα.

Demet_dk

HAMAM SEFALARINA KİLİTLENDİM VEDE ÇOK KISKANDIM

OFFF BENDE İSTİYORUM YAA HAMAM  :occasion5:

ARADA BAKIYORUM

мiŁenα.

Evet ya hatta eşime dedim benidebirgün götür diye .

çocukken gitmiştim bir kez okadar.

Demet_dk

BENDE EN SON NİSANDA GİTTİM
TADI DAMAĞIMDA KALDI VALLA

SİZİN ORDA DAHA İYİ YERLER VAR DİMİ