27 Nisan , 2024, 21:26:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

20.Haftada Renkli Ultrason (3'lü Test)

Başlatan emosum, 12 Şubat , 2008, 13:04:30

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Ocak , 2011, 17:39:58
Tabiki ederim cansucum ne demek ,zaten tüm arkadaslar için edıyorum senın içinde ayrıca ederim:) Rabbim gönlüne göre versin inşallah en kısa ve hayırlı zamanda :amin:
AMİN İNŞ. ALLAH RAZI OLSUN

eguzel89

evet canım ben yaptırdım kan alıyolar koldan ben aç gitmiştim bişey farketmiyormuş bu kan sonuçlarına göre seninle aynı kan sonuçlarına sahip aynı yaş grubundan insanların kaçta kaçında down sendromlu çocuklar olmuş ona bakılıyor ben doktoruma saçma buldugumu söylemiştim oda bu istatistik gibi bişey dedi.benm arkadaşımın bebeğine down sendromlu olma riski yüksekti ama doğurdu ve nur topu gibi bir oğlu var ve kocaman oldu çokta kafana takma tatlım:)
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol tatlım :) banada saçma geliyor aslında Allahın verdiği can sonuçta . Rabbim sağlıklı veriri inşallah  :amin:senin gittiğin hastane özelmiydi canım ücretli oluyor dimi bu testte?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eguzel89 - 10 Ocak , 2011, 18:19:56
evet canım ben yaptırdım kan alıyolar koldan ben aç gitmiştim bişey farketmiyormuş bu kan sonuçlarına göre seninle aynı kan sonuçlarına sahip aynı yaş grubundan insanların kaçta kaçında down sendromlu çocuklar olmuş ona bakılıyor ben doktoruma saçma buldugumu söylemiştim oda bu istatistik gibi bişey dedi.benm arkadaşımın bebeğine down sendromlu olma riski yüksekti ama doğurdu ve nur topu gibi bir oğlu var ve kocaman oldu çokta kafana takma tatlım:)
CANIM EVET ÖYLE MESELA MİLYONDA BİLMEM NE KADAR DİYOR KESİN Bİ SONUÇ DEĞİL KİM BU İHTİMALE GÖRE BEBEĞİNİ ALDIRMAK İSTER Kİ. TEST İLERİ YAŞ GEBELİK VARSA, AKRABA EVLİLİĞİ VS KROMOZOMAL HASTALIK VE SİGARA KULLANAN BAYANLAR İÇİN BELKİ DAHA ANLAMLI OLUR.

eguzel89

valla canım üni.hastanesinin özeline gittim ama doktorum beni özel bir yere yönlendirdi bu hastanedekiş sonuçlardan emin olmuyorum düzen laboratuarına git dedi bende orda yaptırdım 90 ytl galiba yanlış hatırlamıyosam ankarayım bu arada
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

ilkcemre

sorunun cevabını almışsın zaten kafanda soru işareti kalmasın. koldan kan alıyolar ve ultrason ölçümleri yapılıo bildiğim kadarıyla... allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.