28 Nisan , 2024, 03:44:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KOCAYI MUTLU ETME YOLLARI

Başlatan snowdrop, 08 Şubat , 2008, 14:21:16

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Terkidilme korkusu yaşayanlara
bu kıtabı tavsiye ederim
Kurallar / Doğru Erkeği Elde Etmenin Sırları
Ellen Fein, Sherrie Schneider
süper bir kitap
ben bu kitabı okudum
tecrübe sahibi oldum :tongue3:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

oozge

oozge

bendemı okusammmm neeeeeee  :suclu: :suclu: :suclu:

DİLVİN

BEN ÖZETLEDİM YA

:icon_scratch: :icon_scratch:

OKUMANA GEREK YOK ARTIK :laughing7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

oozge

yawww doru walla
ama ben kıskanc fılan degılmdır yanı aslında aşırıııııııııııııııııııııııı kıskancım öle böle degıl ama kendımı yıcek sklde degıl o paranoyaklık oluo ascuk :suclu:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

niye mutlu etmeye uğraşayım ki. Ben yanındayım, hayatındayım bunu düşünüp değerimi bilip bundan mutlu olsun önce.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

handan

kocam sanki karımı nasıl mutlu ederim diye düşünüyo mu ki ben düşüniyim  :ehi:
mutyluysa kalır değilse kapı orda   :ehi:

Alıntı yapılan: handan - 03 Ocak , 2009, 12:25:16
kocam sanki karımı nasıl mutlu ederim diye düşünüyo mu ki ben düşüniyim  :ehi:
mutyluysa kalır değilse kapı orda   :ehi:

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

Ecrin57

handan supersin ya  daha bunu uzerine laf yok oldumm ya gulmektenn bence kocan seni cok seviyordurr ya hem guzel hem neseli hem bakimli bir hatunsunn evlatta verdik daha neeeeeeeeeeeee bee :k06:

handan

Alıntı yapılan: Ecrin57 - 03 Ocak , 2009, 14:33:24
handan supersin ya  daha bunu uzerine laf yok oldumm ya gulmektenn bence kocan seni cok seviyordurr ya hem guzel hem neseli hem bakimli bir hatunsunn evlatta verdik daha neeeeeeeeeeeee bee :k06:

valla kocamın beni sevip sevmemesi de kendi sorunu  :k06: kendi bilir  :k06:

..eLif..

( selam kızlar ) valla pijamayla karışlarım bu halimle şuan kendime değil aynaya bile bakamıyorum :D 
ama bi Allah ın izni ile doğurayım eski süsüme geri döncem ilk işim saçım bayaa uzadı sarı yapcam  :muzz: :muzz:  :muzz:
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

Alıntı yapılan: eLif_06 - 03 Ocak , 2009, 15:14:33
( selam kızlar ) valla pijamayla karışlarım bu halimle şuan kendime değil aynaya bile bakamıyorum :D 
ama bi Allah ın izni ile doğurayım eski süsüme geri döncem ilk işim saçım bayaa uzadı sarı yapcam  :muzz: :muzz:  :muzz:

sarışın ve zekiiii diyosun yaniiii  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

CİVCAN

Alıntı yapılan: selcan - 02 Ocak , 2009, 14:19:05
YANI HEPİMİZ ZOR OLANI SEVERİZ
BAZI KADINLAR EVLENINCE EHHH EVLENDIK ARTIK DEYİP
KENDİLERİNE BAKMIYORLAR,PASAKLI PASAKLI EVDE GEZİYORLAR
KOCASINI PİJAMA İLE KARŞILIYOR
KENDISINE ÖNEM VERMIYOR,E SEN KENDİNE ÖNEM VERMEZSEN EŞİNDE VERMEZ TABİ.SONRA ADAM YORGUN ARGIN İŞTEN GELİYOR BİRDE DIRDIR DİNLİYOR EŞİNDEN
BİDE KADINLARIN EN BÜYÜK HATASI SÜREKLİ EŞİNE GÜVENMEMEK,E SAKINAN GÖZE ÇÖP BATAR NETİCEDE,ÇOK ÜSTÜNE GİTMEYECEKSIN
O BIRAK O SENIN ÜSTÜNE DÜŞSÜN DİMİ AMAAAAA

CİVCAN

Alıntı yapılan: Aslı & Eren - 08 Şubat , 2008, 15:15:27
İnanın burada yazılanların çoğunu yapıyorum zaten ,eminim çoğunluk bayanlarda yapıyordur
ama hep bizim yapmamızla iş bitmiyor,mutluluk için birazda eşlerimiz çaba harcaması gerekiyor

DEDİKLERİN DOGRU AMA ÇOK FAZLA ÜSTÜNE DÜŞMEMEK LEZIM

**yeliz**

ya kızlar aslında hebiniz doğru diyosunuz ama aşk başa gelince akıl tatile çıkarmış sevginin karşılığını arayın yaptığınız her fedakarlığn karşılığını arayın  bir süre sonra evlilik ne basitmiş diye düşünmesin gerçi benimkini mutlu etmenn yolu midesinden geçiyo  bende her zaman diil ama arasıra o yolda tamir yaparım okadar