27 Nisan , 2024, 09:30:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KOCAYI MUTLU ETME YOLLARI

Başlatan snowdrop, 08 Şubat , 2008, 14:21:16

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 29 Eylül , 2010, 22:55:51
benim esimde kiziyor kapiyi kilitlemeyi unutunca ben :k06:

benim esim de öyle edacim ufak seylere tsk eder mutlu olur  emir vermez bana suyu bile xamanin varsa getirebilirmisin
yada su varmi der bir evde su olmazmi getir desene derim yok olmaz emir vermem der
ovmek acisindan degil masaAllah Allah ondan  razi olsun
Anlastinmi irk fark etmiyor Rabbim kimsenin huzrunu bozmasin :amin:

Amin aminn Ne guzel onun dusunup soylemesi bbile guzel  :love9:

miray

biz kadınlar kocalarımızı mutlu etmeye cabaladıkca onlar daha cok sımarıyo  :violent1:  :violent1:
bundan sonra kılımı kıpırdatmam  :violent1:
onlar bizi mutlu etmek için ne yapıyo  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :BangHead:  :BangHead:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 29 Eylül , 2010, 23:34:24
biz kadınlar kocalarımızı mutlu etmeye cabaladıkca onlar daha cok sımarıyo  :violent1:  :violent1:
bundan sonra kılımı kıpırdatmam  :violent1:
onlar bizi mutlu etmek için ne yapıyo  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :BangHead:  :BangHead:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: aynen canım şımaşıp şaha kalkıyorlar... :violent1: :violent1:

çağınım

neden hep kadınlar kocayı mutlu etmenin yollarını arıyoruz ki birazda erkekler kadınları mutlu etmenin yollarını arasınlar zaten bunu bi anlsalar ne tartışma ne bişi olur ufak bile olsa kadınların ne kadar ufak şeylerden mutlu olduklarını bile hala anlayamadılar şu saatten sonrada çok zor zaten  :ehi:

naftalin

aslında kocayı degılde evlılıgı daha mutlu hale getırmek ıcın ne yapardınız olsaydı daha adeletlı olurdu cunku hıc bır sey tek taraflı degıldır ve dunya sadece kocalar yada sadece hanımlar ıcın donmuyor  onun için her ıkı tarafta mutlu etmenın yolunu once kendını mutlu ederek sonrada esını cevrenızı mutlu ederek basarabılır tek yol bu bence...

mutluluk

valla ev iş derken pekde düşünemiyorum böyle şeyler anca o günü bir şekilde bitirmeye çalışıyorum.iş ev eş ve birde bebek düşün inan bunları düşünemiyorum bile.ama bence her zaman için bayanlar zarif ve narindir erkekler daha kibar olurlarsa daha ii olur derim.

aleyna635

eşim birgün olsun bei nasıl mutlu edeceğini düşünsün ben onu bir ömür boyu mutlu etmenın yollarını ararım.eşimin tek derdi kendi ailesini nasıl memnun edecek onlara nasıl yaranacak.bana da öle davransın bende ona mutlulukların hepsini yaşatayım.....

esma...

asıl o benı mutlu etsın, hep onu sımartmaktan kendımı unutturdum

SABIRTAŞI

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:AYNEN YA AMANNN VALLA FAZLA YÜZ VERMEYECEKSİN KOCA MİLLLETİNE YA ŞIMARIYORLAR İLGİ SEVGİ GÖRDÜKÇE..

aşkitoom

bide kadını mutlu etmenin yolları die sayfa açalım,eşlerinin değerini bilmeyenler anlarlar...herşey eşittir,biz herşeyi onların istediği gibi yapalım çaba sarfedelim,biz ilgi gösterelim ama onlar bizim için bişey yapmasın,olur mu öyle şey.onlarda düşünmeli,diyorizki eşimizi fazla kıskanmayalım,ama onlar çok kıskanıyor.elbetteki bu hoşumuza gidiyor ama bizde onları kıskanırız.bu elimizde değil...

fıstık

EVİMİ TEMİZLİYORUM
YEMEĞİMİ YAPIYORUM
ÇAMAŞIRLAR YIKANIP ÜTÜLENİYOR
BU ARADA ÇOCUĞUMA BAKIYORUM
KARNINI DOYURUP ALTINI TEMİZLEYİP ONUNLA OYUN OYNUYORUM
AKŞAM EŞİM EVE GELİNCE ONU HEP GÜLER YÜZLE KARŞILIYORUM
ASLA TARTIŞMAYIP KALBİNİ KIRACAK SÖZ SÖYLEMİYORUM
SESİMİ YÜKSELTMİYORUM
BAŞKALARININ YANINDA ONU VE KENDİMİ KÜÇÜK DÜŞÜRECEK HAREKETLERDE BULUNMUYORUM
EVİN HER TÜRLÜ ALIŞVERİŞ İŞİNİ BANKA FATURA VS.GÖRÜYORUM
DAHA NAPİM SIKIYOSA MUTLU OLMASIN :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

Alıntı yapılan: fıstık - 09 Ekim , 2010, 02:22:54
EVİMİ TEMİZLİYORUM
YEMEĞİMİ YAPIYORUM
ÇAMAŞIRLAR YIKANIP ÜTÜLENİYOR
BU ARADA ÇOCUĞUMA BAKIYORUM
KARNINI DOYURUP ALTINI TEMİZLEYİP ONUNLA OYUN OYNUYORUM
AKŞAM EŞİM EVE GELİNCE ONU HEP GÜLER YÜZLE KARŞILIYORUM
ASLA TARTIŞMAYIP KALBİNİ KIRACAK SÖZ SÖYLEMİYORUM
SESİMİ YÜKSELTMİYORUM
BAŞKALARININ YANINDA ONU VE KENDİMİ KÜÇÜK DÜŞÜRECEK HAREKETLERDE BULUNMUYORUM
EVİN HER TÜRLÜ ALIŞVERİŞ İŞİNİ BANKA FATURA VS.GÖRÜYORUM
DAHA NAPİM SIKIYOSA MUTLU OLMASIN :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

kadersiz

Ne yapsam eşimi mutlu edemiyorum ben kayınvalidemle iyi anlaşıyorum ama eşim kıskanıyo anlaşmayop kavga  etsek onada kızıyor inanın artık ne yapacağımı bilmiyorum KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM .ben 28 yaşında 10yıllık evli ayrıca devamlı mutsuz olan bir bayanım tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum :'( :'( :'( :'( :'(

esra18

canim sikma canini yaa esler arasinda tartismalar olur ama anlamadigim kim kimi kiskanio esin annesini mi kiskanio yani

✿sweet_sweet✿

KOCAYI MUTLU ETME.. SiNiR ET :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

BENI MUTLU ETSINLER.. BU KADAR KOSUSTURMACA ICERISINDE, BIDE OTURUP KOCAYI NASIL MUTLU EDICEM ONUMU DUSUNECEGIMM..  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: