27 Nisan , 2024, 14:49:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KOCAYI MUTLU ETME YOLLARI

Başlatan snowdrop, 08 Şubat , 2008, 14:21:16

« önceki - sonraki »

**fatoş**

erkek ne derse desin kadın bildiğinden vazgeçmeyecek bende ben öyleyim mesela bişeyi yapıcak sam yaparım eşimle tartışırım kavga ederim sonunda benim dediğim olur hem ayrıca kocayı mutlu etmenin yolları konu ama onlar bizi ne kadar mutlu ediyor acaba bi kadın mutluysa zaten kocasını mutlu eder önce onlar bizxi mutlu etmeli bence ;)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 27 Haziran , 2010, 13:22:23
erkek ne derse desin kadın bildiğinden vazgeçmeyecek bende ben öyleyim mesela bişeyi yapıcak sam yaparım eşimle tartışırım kavga ederim sonunda benim dediğim olur hem ayrıca kocayı mutlu etmenin yolları konu ama onlar bizi ne kadar mutlu ediyor acaba bi kadın mutluysa zaten kocasını mutlu eder önce onlar bizxi mutlu etmeli bence ;)
katılıyorum bacım,onlarda çabalasa bizim kadar dünya cennet olurdu

Balböceği

Erkege hergun ver hergun ister  :-\

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

<<AyBüKe>>

Balböceği

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 27 Haziran , 2010, 13:22:23

çook doğru bi tespit. :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

**yeliz**

erkeği mutlu etmenin yolunu biz bulabiliriz arkadaşlar başka çaresi yok çünkü bizimkilere belli olmuyo başka yerlerde yok bunlardan ona inanırım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
hiçbir bilimsel açıklamaya dayanmaz bizimkilerin hareketleri bnce orjinal olmaları daha ii ne uğraşacan mutlu mu etmek istiyon öp gitsin
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

çok dogru, kadin mutluysa zaten erkegini mutlu eder. kadini mutlu etmekte kime duser? tabiiki erkege duser.
iki tarafta mutlu etmeli, tek tarafli olmazki. mesela benim esimde cogu erkek gibi alisverisi pek haz etmez  ;D
ama benimle genelde carsiya gelir. ben dukkana girince o da disarda bekler. cozumu bulduk yaneh.
ben rahatsiz olmuyorum onun disarda beklemesinden. ne bilim ortak bir yol hep bulunur herhalde.

ayrica her erkek farkli seylerden mutlu olabilir. ama erkeklerin hem midelerini tok tutmali hemde yatak odasinda doyurmali. bu ikisi eksik oldumu iste o zaman sorunlar olusur. yoksa ev neden toplanmamis, camasir neden yikanmamis cok fazla dert edeceklerini sanmiyorum.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

esra18

Alıntı yapılan: BoncukGözlüm - 10 Eylül , 2009, 15:08:04
2 günde bir tartışmakta fazla değilmi. :violent1: o sinirlenir bağırır ben  susarım bu hep böyle ben hiç sinirlenmiyormuyum neden ben sesimi yükseltmiyorumda o yükseltiyor.bende güzel güzel anlaşalım istiyorum. :love3: ben yeni evlendim evliliği yeni yeni tanıyorum her yönüyle senelik kadınlar gibi olmamı istiyor :caca: .benim karım herşeyi bilsin öğrensin yok bilmiş olacak bilmiş gibi duracak.eeeeeeeee yani biyerden sonrada. beni böyle kabul etsin istiyorum o başkaları ile karşılaştırma yapıyor bu benim sinirime dokunuyor tabi. :BangHead: annesi babası ablası böyle olurmu diye beni eleştirdiklerinde beni savunsun istiyorum. ama o da hep açıklarıma bakıyor annesi gibi. bu konu evimizde çok sorun çıkarıyor  :violent1: bu konuda bana deneyimlerinizle yardım ederseniniz çok mutlu olurum. teşekkürlerrr........ :flowers:

canım bende yenı evlıyım sıkma canını ılk baslarda bole olur basta bırbırınızı ne kadar tanısanızda tanımazdıgınız bı yanları muhakkak oluo ama eger o sana bagırıp dısına atıosa sen içine atmamalısın sende düşüncelerını sole yoksa ole uzerı kapatılarak yada sadece o içini dokuorsa ılerde yıne karsınıza cıkar..

SiRiNe

Erkeklerin karni toksa ev temizse ve diger ihtiyaclari karsilanmissa pek mutludur : )

Kadinin istekleri erkeklerden dahada az ufacik bir mutluluk yetebiliyor kadinlara

Ama akilli bir kadin erkegi esini istedigi yöne yönlendirir cunki erkekleri yönlendirmek hicdeeee zor degil ;D

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

erkeklerin hepsini bilmem ama
benim eşime ne yaparsan yap yine de mutlu olmaz :k06: :k06: :k06:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 29 Eylül , 2010, 22:48:58
erkeklerin hepsini bilmem ama
benim eşime ne yaparsan yap yine de mutlu olmaz :k06: :k06: :k06:
:k06: :k06:

Balböceği

Benim esim cok cabuk Mutlu olur.. 14 aylik evliyim

esimi hersabah ise gonderirim kapidan gelince kapiyi ben acarim gecenelerde 2 kere kapiyi acik biraktim
kizdi tosunum kustu bu olaya  :ehi: :ehi: :ehi: garip gibi hissediyorum diyor  :k06:

SiRiNe

benim esimde kiziyor kapiyi kilitlemeyi unutunca ben :k06:

benim esim de öyle edacim ufak seylere tsk eder mutlu olur  emir vermez bana suyu bile xamanin varsa getirebilirmisin
yada su varmi der bir evde su olmazmi getir desene derim yok olmaz emir vermem der
ovmek acisindan degil masaAllah Allah ondan  razi olsun
Anlastinmi irk fark etmiyor Rabbim kimsenin huzrunu bozmasin :amin: