Bebeğimin Kalp Atışlarını Duydum Çok Şükür (SAYFA 6)

Başlatan sevilay, 25 Mart , 2010, 15:04:03

« önceki - sonraki »

sevilay

Herkese Slm.lar

7 haftalık hamileyim :sad1:
Doktorlar bebeğin gelişiminin ve kalp atışının yavaş olduğunu söylediler fakat tıpta buna geç döllenme diyorlarmış inş.öyledir.  ??? 8 haftalık olduğunda herşey ortaya çıkar dediler eğerki hala gelişimi ve kalp atışları yavaş ise alacaklar  sanırım  :y25: hadi bunlarıda geçtik 7 haftalık bir hamile bayan hiç bir hamilelik belirtisi yaşamaz mı ne bilim canı bi şeyler çekmezmi midesi bulanmazmı başı dönmezmi ben bunları yaşamıyorum çok rahat geçiriyorum acaba gelişiminden mi kaynaklanıyor.
Bu ay sonu herşey belli olacak 2 aylık oluyor bebeğim ama inş..gelişir kalp atışları duyulur herşeyin hayırlısını istiyorum ama aldırmaktan da çok korkuyorum allah hakkıma hayırlısını nasip etsin haftaya bugün neyin ne olduğu belli olacak ya kalacak yaa gidecek  :crybaby2:  

Balböceği

cok uzuldum cnm rabbim senin icin ne hayirlisiysa onu versin

ama maalesef benimde oyle aman aman biseyim olmadi mide bulantilarim bi ara bas donmesi oldu
bende senin gibi niye bunlar hep arada oluyor hamile kadin gibi degilim derdimmm ama olmadi iste icini rahat ttuut  :opucuk:

beren naz

caanım benim içini ferah tut inşallah herşey iyi olacak ve bebeğinin kalp atışlarını duyacaksın allah yardımcın olsun

HATDEV22

çok güzel bir haber bu sakın üzülme moralini yüksek tut allahtan ümidini kesme ve bol bol dinlen brokli ye dereotu maydonoz sağlıklı beslen allah aynında olsun yardımcın olsun yenimi öğrendin canım hamile olduğunu
bebiş istiyorum allahın iziniye

sevilay

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgι ●●вєℓℓιѕѕιмα●● - 25 Mart , 2010, 15:06:17
cok uzuldum cnm rabbim senin icin ne hayirlisiysa onu versin

ama maalesef benimde oyle aman aman biseyim olmadi mide bulantilarim bi ara bas donmesi oldu
bende senin gibi niye bunlar hep arada oluyor hamile kadin gibi degilim derdimmm ama olmadi iste icini rahat ttuut  :opucuk:

artık süpheleniyorum acaba hamile değilmiyim neden belirtilerim yok diyorum ama dediğin gibi rabbim hayırlısını versin

sevilay

Alıntı yapılan: beren naz - 25 Mart , 2010, 15:12:02
caanım benim içini ferah tut inşallah herşey iyi olacak ve bebeğinin kalp atışlarını duyacaksın allah yardımcın olsun

sğl beren cim iyi dileklerin için,içimi elimdem geldiği kadar ferah tutmaya çalışıyorum  inş..kalp atışlarını duyarım  :love9:

sevilay

Alıntı yapılan: HATDEV22 - 25 Mart , 2010, 15:15:33
çok güzel bir haber bu sakın üzülme moralini yüksek tut allahtan ümidini kesme ve bol bol dinlen brokli ye dereotu maydonoz sağlıklı beslen allah aynında olsun yardımcın olsun yenimi öğrendin canım hamile olduğunu

canım benim çok güzel bir duygu bundan eminim allah isteyen herkese sağlıklı nasip etsin ümidim var ilk haftalarda öğrendim 3.doktorum düşecek gelişmiyor kalp atışları yok diyorlar ama benim nazlı bebeğim sanırım biraz arsız :) tutunmaya çalışıyor bu aysonu son kontrolüm var umarım allah hayılısını nasip eder hakkımıza  :amin: ve kalp atışını duyarız

Balböceği

aynen cnm rabbim hayirlisini verdin neyi san layik goruyorsa o olsunn  :opucuk:

HATDEV22

sevilay

Alıntı yapılan: HATDEV22 - 25 Mart , 2010, 16:00:34
kanaman yok değilmi sevilay

yok canım kanamam çok şükür ..

olursa zaten doktorum hemen gel dedi ama kendimi çok rahat hissediyorum.:)

ESİNCİK

aaa sıkma canını yerlere kussan daha mı iyiydi :ehi: :ehi:
bnm babannem karnım büyümese adti kesilmese bilmezdin hamile olduğumu öyle rahat geçerdi diyor, herkesde belirti olck die bişy yok canım. :occasion5:

sevilay

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 25 Mart , 2010, 16:19:47
aaa sıkma canını yerlere kussan daha mı iyiydi :ehi: :ehi:
bnm babannem karnım büyümese adti kesilmese bilmezdin hamile olduğumu öyle rahat geçerdi diyor, herkesde belirti olck die bişy yok canım. :occasion5:

:ehi: :ehi: ewet bazıları öyle geçiriyormuş ama hani ilk ya birazda acemilik var ne bileyim işte merak ettim  :flowers:

HATDEV22

valla bende teyzemde dyudum 7 sene olmadı çocuğu sonra patır patır döktü 5 kızı var. 3 ay sonra anlamış ilk hamileliğinde miğdemde gaz var diye gitmiş doktora üstüne adet oluyormuş çünkü hiç diyor ne bulantı ne kusma çok normalmişş..

°•.ℓανιηуα.•°

ah sevilaycım şimdi okudum forumu ve çok üzüldüm... içini ferah tut ve bol bol dua et... göreceksin bak senin enerjin ona yansıyacaktır ve bebeğinin kalp atışları normale dönecektir. o senden çok fazla etkileniyor bunu sakın unutma ve ümidini yitirme....

sevilay

Alıntı yapılan: (¯`•._.• lavii •._.•´¯) - 25 Mart , 2010, 16:42:03
ah sevilaycım şimdi okudum forumu ve çok üzüldüm... içini ferah tut ve bol bol dua et... göreceksin bak senin enerjin ona yansıyacaktır ve bebeğinin kalp atışları normale dönecektir. o senden çok fazla etkileniyor bunu sakın unutma ve ümidini yitirme....

canım benim çok sğl içimi ferah tutuyorum allahımdan hayırlısını istiyorum sürekli  ama şuna çok eminim bebeğim tutunmayı çok istiyor  :crybaby2: