bebeklerınızın yaptıklarını paylşmak istermısınız??

Başlatan bebegım_ ömer, 07 Şubat , 2008, 17:10:39

« önceki - sonraki »

serra_emine

slm arkadaşlar bende yenı sayılırım burda eskı uyeyım amadogumdan sonra pek gıremedım....benım kızımda 9.ayında.çokçobuk buyuyolaryaa...çokhareketli hiç hakım olamıyorum.koltuktan tutunup odanın içinde yuruyor 4dönuyor.bu ara daha hızlı emeklıyor.uyku düzenımız hiç olmadı dogdugundan beri hala da düzgun sayılmaz.bu gunlerde gece 3e 4e kadar uyumuyor ben uyutsam bıle 10dk sonra ayakta.sonra uyuyor ama bu sefer de oglen 1buçuga kadar uyuyor.tabı gece emmeye kalkıyor ıkı saatte falan emerken uyuyor yıne.nasıl düzene koyabılırım bı tavsıyenız varmı arkadaşlar...uykusuda çok hassa çoksert.en ufak tiz sesı uykudayken
duyuyor..en buyuk sorunum o..cvp larınızı yorumlarınızı beklıyorum...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

slm  ben gülşah  canım senin bebek benimkileri nekadar benziyooo  :ehi: bizimkiler bu ayın 18 inde 9 aylık oluyolar aynennnn 5 aydır falan gece aynıı 3,4 o saatlerde uyuyolar gündüzde dedeigin gibi 1,1 buçukta uyanıyolar ee onlar uyanana kadar bende uyanmıyorum aslında erken kalkıp onları uyandırmamız gerekiyoo ama bende çok uykusuz oluyorum uyanamıyorumm bitki çayı veriyorum yeni başladım ama fayda etmedi netten bitkisel bi şurup duydum onu alıp vericemm düzene sokuyomuş deniycemm gerçekten uykusuzluktan mahvoldumm artık düzene girsin uykuları sende 1 tane benimkiler ikizz :cildir:  uykular düzene girsin başka bişey istemiyorumm gece 3,4 o saatte kadar beklemek istemiyorum
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

gülşah şurubun adını banada ver lütfen benimkininde hiç uyku düzeni yok
vede çok mız mız devamlı ağlamaklı çok yoruyo beni kendide yoruluyo devamlı kucakta gezmek istiyo bikaç gün düzelir gibi oldu ama yine döndü eski haline
bazen iyi geceler çayıda fayda etmiyo  :dontknow:

βαlκιz

baybay diye bitkisel bi şurup damlasıda varmışş netten baktımm eczanelere baktım yoktuu netten bak istersenn
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

emine bak ilk msjın senle tanıştımız konu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bizimkiler 9 aylıkmış

ertl

oğlumun bukadar hareketli ve kendini sevdiren yaramaz bir çocuk olacağı aklıma gelmiyordu :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

bu aralar bir iki aydır en hoşumuza giden hareketleri
kim öksürür yada hapşurursa koşa koşa gelip sırtımıza vuruyolar  :k06: :k06:
umut öksürünce uğura git kardeşe helal yap diyoruz hemen sırtına vuruyo  :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

Birlikte emekleme oyunu oynuyoruz o önde ben arkada. Biraz emekleyip durup arkasına bakıyor ben varmıyım bende saklanıyorum cik yapınca bir gülüyor. Çok tatlı oluyor. Parkta kayıncaktan kayınca çok keyifleniyor. Yürümeyi de becerdiği için çok seviniyor

SiRiNe

Neler yapmiyorlarki  :cildir:

Hele birbirleriyle ugrasmalari  :k06: :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

rüzgar sanırım kesınlıkle erken konusacak  :k06: :ehi: 2 aylık oldugundan beri yanına yatıp konusurdum oglumla sanırım bunun etkılerı olsa gerek cenesı o kadar dusuk kı su aralar  :ehi: aglamaya baslama aşamasında ANNNEEEEEE diyor  :ehi: günlük olağan konusmalarda ise DEDEDEDE demeye basladı konusmadıgını bılmeyen bı :ehi:rı olsa aa ne guzel konusuyor bebek der o derece  :ehi: :ehi:şimdi bir de gel gel yapmayı ogrenıyoruz ben elımı oynattıkca rüz de baslıyor yapmaya  :k06: oy oyyyy paşam benım ne guzel buyuyor ellerimdeee  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

SiRiNe

Masaallah ruzgarima  :binkybaby:

Dun aksam ailecek yemek yemistik ardindan yere oturduk kizlarla oyun oynuyorduk, babalarinin elinde islak mendil vardi, sumeyye islak mendile uzandi, ve aldi, ardindan rumeysa xcekistirmeye basladi geri almak icin, bu sefer sumeyye bagiriyor, sonra rumeysa bagiriyor :k06: :k06:

babalarida cok egleniyordu tabiki, yapma bagirtma kizlari ikisinede ver dedim ikisine verince ses kesildi  :k06: :k06: :k06:

derbeder

ayy cok tatlilar  :love7:
gozde genelde butun bebekler ilk once dedede demeye basliyorlar sanirim. kolay geliyor olsa gerek. ayrica baba demekte daha kolay neden anne derki bu cocuklar once  :k06:

duyguuu yerim ben o minnoslari...yaa boyle iki tane cocuk cok hosuma gidiyor gercekten. boyle gozumun onunde canlandilar sen anlatinca duygu. hahaha ne zevklidir onlarla eglenmek masaAllah  :nazar:  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

Alıntı yapılan: angel81 - 22 Kasım , 2010, 12:34:45
ayy cok tatlilar  :love7:
gozde genelde butun bebekler ilk once dedede demeye basliyorlar sanirim. kolay geliyor olsa gerek. ayrica baba demekte daha kolay neden anne derki bu cocuklar once  :k06:

duyguuu yerim ben o minnoslari...yaa boyle iki tane cocuk cok hosuma gidiyor gercekten. boyle gozumun onunde canlandilar sen anlatinca duygu. hahaha ne zevklidir onlarla eglenmek masaAllah  :nazar:  :love9:
tsklerr canimmm evet öyle cok harika  :amin: ve o kadarda zor  :k06:

evett bebekler bilincsizce kelimeler söylerler bizimkilerde dede baba dada nana anna diyorlar, annemin teorisine göre kizlar anneane demisler esim ise baba dediler diyor, ben bisi demiyorum  :k06: :k06: