bebeklerınızın yaptıklarını paylşmak istermısınız??

Başlatan bebegım_ ömer, 07 Şubat , 2008, 17:10:39

« önceki - sonraki »

@ssemra@

:toothy10: :toothy10: :toothy10: süpersin yaaa :k06: başka doğurma bari başa çıkamıycaksın yoksa bunlarla :ehi:

βαlκιz

4 sene sonra :k06: bide kızım olsunnn istiyorum 3 erkekle ben baş edemem tek başıma kızım yardım eder :k06: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

inşallah olur canım ama tekrar ikiz ve erkek olurlarsa napıcan :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

doktor olabilir dedi ikiz olma şansı yüksekmiş  ama allah bilirr ikizde kız oldumu takımı kurarızz :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

olsun kız ne güzel olur valla, keşke benimde ikiz olsaydı bi seferde ikiside büyürdü ne güzel
ya merak ettim senin ailende ikiz sahibi olan varmıydı bildiğin, benim annemin ikiz kardeşleri varmış ama ondan sonra piyango kimseye vurmadı :k06:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: balkız - 10 Eylül , 2009, 02:04:21
ikisini birdennn nasıl sevicegimi şaşırıyorum valla birini severken dieri bakıyoo sanki beni neden sevmiyosun der gibi  :k06: ikisini severken eşim ordan bakıyo beni neden sevmiyo der gibi :ehi: :ehi:işim zorrr :D
harbi işin zor canım en kötüsüde eşinin bakması bebekler anlamıyoda ya eşin ne yapsın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

repsol

selamlar ben bugün üye oldum oğlum 2.5aylık gazlı bir bebek durduğu yerde şimdiden durmuyo ileride napcam bilmem fırlama anlayacağınız :laughing7:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ssemraa - 10 Eylül , 2009, 02:30:29
olsun kız ne güzel olur valla, keşke benimde ikiz olsaydı bi seferde ikiside büyürdü ne güzel
ya merak ettim senin ailende ikiz sahibi olan varmıydı bildiğin, benim annemin ikiz kardeşleri varmış ama ondan sonra piyango kimseye vurmadı :k06:
ben bi halamın var diye biliyodum ama anne tarafımda çok varmış teyzemde varmış ölmüş annemin teyzesinin varmış ama eşimin tarafında hiççççççç yok :k06:

@ssemra@

sen diğer hamileliğinde de ikiz riski altındasın ozaman canım dikkat et :k06: :k06:
şaka bi yana bende istiyorum yaaaa keşke poyrişimden iki tane olsaydı :love9:

βαlκιz

doktorumda söyledi zaten o risk var gerçi ben onu risk olarak görmüyorum keşke olsa güzel olur  :D

@ssemra@

sen alışmışsındır artık sana koymaz tabi :ehi: :ehi: 
canım benim çok güzel bişey yaa senin oğluşların hastasıyım maşşallah kuzucuklara teyzeleri yesin onları..
Ben kaçıyorum artık iyi geceler :opucuk:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ssemraa - 27 Eylül , 2009, 02:16:08
sen alışmışsındır artık sana koymaz tabi :ehi: :ehi: 
canım benim çok güzel bişey yaa senin oğluşların hastasıyım maşşallah kuzucuklara teyzeleri yesin onları..
Ben kaçıyorum artık iyi geceler :opucuk:
çok sagol teyzesii onlarda seni öpüyoo  :opucuk: ikide kız olcanı bilsem hemen başlarım çalışmalara  :ehi: :ehi:hadi sana hayırlı geceler :D

βαlκιz

benimkiler büyüdükçe kuduruyoo valla  umut çok hareketli ve uğuru çok eziyoo yakaldıgı yerde üstüne çıkıyo yüzünü tutuyo parmaklarını azına sokuyoo elindekini vermezse ayaklarıyla vuruyoo çok sinirliii uğura kafa atıyoo patttt diye bi vuruyo alnına ikisininde alnı morardıı yere yatıyorum yanıma gelip banada kafa atıyo bide gülüyoo

@ssemra@

Benim oğlumunda alttaki tek dişi çıktı, şimdi yakaladığı herşeyi ısırmaya çalışıyor, beni bile :D Tay tay yapmaya ve geri geri emeklemeye başladı. Bir de sinirlenince ve heyecanlanınca vurmaya başladı bana, kendine yada oyuncaklara vy-uruyor..