DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

adalet ve aslıhan size güzel bir isim buldum bakalım beğenecek misiniz!
hem türkçe hemde anlamı çok güzel!

HAKTAN: (Tür.) Er. - Allah'tan gelen, Allah'ın verdiği.

Almiş'inAnniş'i

yok hayatım şişme iki bacakta da var benim ama sağ bacağıma basmakta zorluk çekiyorum. kasığa yakın yerde inanılmaz bir acı var...  :sad1:

adalet

guzel isim listeme ekleyeyim
tesekur razicim

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 08 Mart , 2007, 12:11:14
yok hayatım şişme iki bacakta da var benim ama sağ bacağıma basmakta zorluk çekiyorum. kasığa yakın yerde inanılmaz bir acı var...  :sad1:

canim az kaldi cekeceksin artik
dayimin eside son ayinda kasiklarim cok agiriyor diyordu cok suskur bebegine kavustu darisi basimiza

Almiş'inAnniş'i

aman çekmesine çekiyoruz zaren adalet çekmeyip napcaz sanki başka seçeneğimiz mi var  :dontknow:
acaba sizlerde de oluyor mu? normal mi diye merak ediyorum  :-\

mirayım

benimde yürürken sol bacağıma basınca kasığım çok ağrıyo düzgün yürüyemiyorum arada oluyor :y25:

mirayım

annemede söyledim dediki doğuma az kaldı ondandır kızım  :k06: azımı kaldı dedim ne zaman bana gün verin  :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

ay gülşah yazık sana valla ne diyeyim bilmiyorum. bende çok heyecanlıyım demek sonlara yaklaşınca senin gibi olcam  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 05 Mart , 2007, 19:52:19
nasıl foto ama?

kiz cumali bende akilmi birakiyor resmi gormustum ve cumali pc yi bende alip oyun oynadi
cok guzel sende cekip koyarsin bak o zaman biz fark etmesek sen hesabini sorarsin

Almiş'inAnniş'i

adalet nagiş yine yok! nasıl geçti acaba kontrolü? dün beni aradığı numaradan aradım ama ulaşılamıyo. diğer numarasını da nereye yazdım bulamıyom.
ay ben cidden bunadım inşallah hamilelikten dolayı geçici bişidir. yoksa ben bu kafayı boynumun üstünde ağırlık olarak taşıyacağıma atayım daha iyi  :cussing:

Almiş'inAnniş'i

sabahtan beri kimse yok  :caca:
sinirlerim bozuldu! diğer forumda salak kızın biri evlilik dışı ilişkisinden hamile kalmış. millet de gaz veriyo doğur diye! anne olabilecek  olgunlukta biri olsa böyle bi hata yapmazdı zaten.  :violent1:

adalet

hist kendine gel sinirlerin hakim ol
cumaliyi doyurdum isimi bitirdim bak geldim

hemen diyer forma bakayim kimis neymis ne merakliyim

Almiş'inAnniş'i

hamilelik dönemi anne ile ilgili konularda yardımcı olacak biri barmı acaba!

adalet

baktim kis ben bulurum soylemesi ayip o kadar merakliyim

banada pek inandirici gelmedi yoruma bile gerek yok cok sacma :caca: