DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

ღ°cerenay.♥.

adalet

SAGOL CANIM DARISI BASINA :toothy10:
KOCAM GORSE HERHALDE BILGISAYARI YASAK EDER PAZAR GUNU BILE GIRIYORUM BIDE KIMSE FAZLA YOK DIYER FORUMADA GIRIYORUM YOKSA DAHA COK BURDA OLURDUM

ღ°cerenay.♥.

evet bende öbür foruma takılıyorum ,ama hişlere değil, hamilelik öncesi sayfasına...
bu arada biyandan isim bakıyorum bebişe,bu gidişle yetiştiremicem... ;D

adalet

BIZDE DAHA KARAR VERMEDIK
METEHAN ISMI NASIL SENIN ISMINE UYGUN
BEN COK BEYENDIM AMA ESIM YOK DEDI

ღ°cerenay.♥.

metehan güzel hoş geliyor kulağa...
ne çok modern nede çok eski isim istiyorum , anlamıda güzel olsun , islamada uygun olsun ama türkçe olsun  derken şaşırdım kaldım ,neyse baklım nolcek

adalet

ISMIN ANLAMIDA COK ONEMLI BENDE ISLAMA UYGUN OLSUN DIYORUM

SECENEK COK OLURSA KARAR ZOR OLUYOR 

ORNEK CEREN ISMI COK GUZEL

ღ°cerenay.♥.

08 Mart , 2007, 01:01:39 #1837 Son düzenlenme: 08 Mart , 2007, 02:14:34 cerenay
Alıntı yapılan: adalet - 08 Mart , 2007, 00:57:49
ISMIN ANLAMIDA COK ONEMLI BENDE ISLAMA UYGUN OLSUN DIYORUM

SECENEK COK OLURSA KARAR ZOR OLUYOR 

ORNEK CEREN ISMI COK GUZEL
:D

ben cemre isminide seviyordum ,araştırdım ozaman cemre konulmazmış...aklıma gelen ,asiye,-----...şimdi o siteyi bulamıyorum tekrar...önce birkaç isim beğenicem sonra o sitede bakıcam konulmasında bir sakınca var mı diye...çooook işim var çoookkk...zaten zor beğenen biriyim...

adalet

BEN KULAGA HOS GELSIN BIRDE ANLAMI GUZEL OLSUN TAMAMDIR BEN YUSUF ISMINI COK SEVIYORUM AILEDE VAR
AILDE OLAN ISIMLERI ISTEMIYORUM
HEYRILISI OLSUB ISIMDEBULURUZ ELBET

BEN BU ARADA CEMRE ISMINI COK SEVIYORUM KIZIM OLURSA DUSUNDUGUM ISIMLERDE BIRI NIYE KONULMAZMIS

ღ°cerenay.♥.

cemrenin manası , ateş parçası kor - olduğu için konmazmış
insanlar isimlerine benzermiş, cansız varlıkların isimlerini koymak (kaya gibi) , isyan veya şiddet anlamlı isimlerde koymak uygun değilmiş...siteyi bulunca linkini veririm sana
bu arada yusuf u bende seviyorum , listeme ekledim ,ama ilerde alay ederler diyede korkuyorum ,yusuf yusuf etmek diye bir deyim var ya, korkmak manasında ...neyse artık armuda saplı üzüme çöplü demekten vazgeçecez biyerde :D

adalet

EVET CANIM ISIMLER INSANI ETKILERMIS BUNDA SONRA ANLAMINA DAHA COK BAKCAM

BIRDE COCUK BUYUDUGU ZAMAN ISMINI BEYENMESE GUNAH ANNESINE VE BABASINA OLURMUS ELLIMIZDE GELDIKCE GUZEL ISIM KOYMAMIZ LAZIMIS
BAKIYON HERKES BIR TARAFTA KARISIYOR OZELIKLE KAYSERI ILK COCUGA DEDSININ ISMINI VERIYORLAR
ESIM KAYNANAMA SOYLEDI BUYUK OGLUMUN ISMINI KOYDUN BUNA KARISMAYIN DEDI

ღ°cerenay.♥.

bu bizim türk milletinin en kötü adetlerinden biri... bir çocuğun ismini koymak anne ve babasına yakışır...( hatta hatta en çok anneye yakışır , 9 ay boyunca şu yaşadıklarımıza baksana...)anne-babane istiyorsa onu koymalı bence ...ondan sonra aynı isim soyad devam ediyor kütükte , ilerde başka sorunlar çıkıyor...nüfus kütüğüde karışıyor yani...

adalet

KIMSE NUFUS KUTKLUGUNU DUSNMIYOR  ;D
HAKETEN ANNE O KADAR KARNINDA TASIYORSA BIRAKIN ANNESIYLE BABASI KOYSUN BAZILARI HIC SORMUYORLAR ANNE VE BABAYA BUYUKLER KENDI ARALARINDA KOYUYORLAR  COK AYIP EDIYORLAR

ღ°cerenay.♥.