DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

benim tahmini doğum tarihi 2 nisan , martın 19 undan sonra ne zaman istersen alırız dedi...tabi ne kadar kalsa okadar iyi , akciğer gelişimini tamamlaması açısından...

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: nagihan82 - 07 Mart , 2007, 23:39:38
aradım akşam raziyi çok şaşırdı. kontrolü vardıya merak ettim.yarında benim var. ve bebeğin hareketleri azalmaya başladı korkutuyo bu durum beni. mutfak ve oturma odam temizlenecek. her yer her yerde valla. ne yapacam bilmiyorum. kızlar bana akıl verin

benimkininde azaldı , yerleri daraldı ondan herhalde , şimdi ben sana iş yapma diyeceğim ama bende yapıyorum :suclu:
yani çok yavaş ve çok az... zaten hızlı yapmam ve ağır iş yapmam mümkün değil, belim tutuluyor ve sol bacağıma basamıyorum...[/color]

zeyno

MARTIN 19 UNDAN SONRA İSTEDİĞİN ZAMAN OLUR DEDİĞİNE GÖRE TAMAMLAMIŞ OLMUYOR MU ACABA?

nagihan

bende yapmaya çalışıyom işte eskisi gibi hızlı ve güçlü değilim ki. bu gece sanırım uyuyamıyoacağım. sırtım dehşet ağrıyo.  :y25:

adalet

OH NE GUZEL KAYNATMISSINIZ YA GORUMCEMLE TELDE KONUSTUM OF NE COK BIRIKMISIZ BIR SAATE FAZLA KONUSTUK BASIM AGRDI

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: zeyno - 07 Mart , 2007, 23:43:29
MARTIN 19 UNDAN SONRA İSTEDİĞİN ZAMAN OLUR DEDİĞİNE GÖRE TAMAMLAMIŞ OLMUYOR MU ACABA?

tamamlamış oluyor ama tahmini sadece, yani genelleme yapılamaz tabi böyle bir durumda ,istisna herzaman olabilir...ama büyük olasılıkla ,Allahın izniyle tamamlamış varsayılıyor

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 07 Mart , 2007, 23:53:51
OH NE GUZEL KAYNATMISSINIZ YA GORUMCEMLE TELDE KONUSTUM OF NE COK BIRIKMISIZ BIR SAATE FAZLA KONUSTUK BASIM AGRDI
kayboldun gittin , razi hariç sayfanın bütün hamişleri burdaydı...şimdi mirayımda gitti :D

adalet

EH BIRI GELINCE BIRI KACIYOR ALISTIK YANI HEPIZ BIRLIKTE ONILE OLSAK SUPER OLACAK AMA DENK GELMIYORUZ

adalet

ZEYNOCUM NIYE CATLAKLARI BU KADAR SORUN EDIYON BENIM ILK HAMILELIGIMDE YASIM KUCUKTU VEDE OGLUMDA COK IRIYDI CATLAKLIKLARIMDA COK VARDI SIMDIDE VAR BEN HIC SORUN ETMIYORUM EDENLERDE BIRAZ KIZIYORUM VALLAH KIZLAR ALINMAYIN ALLAH BUYUK SORUN VERMESIN BENIM DUSUNCEM BU

adalet

YA BEN GELINCE FORUM YIKILIYOR NEREYE KACTINIZ  :director:
INSAN GIDINCE IYI AKSAMLAR DER KIZLAR HEMEN KACIYORSUNUZ ;D

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 08 Mart , 2007, 00:17:33
YA BEN GELINCE FORUM YIKILIYOR NEREYE KACTINIZ  :director:
INSAN GIDINCE IYI AKSAMLAR DER KIZLAR HEMEN KACIYORSUNUZ ;D

katılıyorum , çok ayıp :tongue3:

adalet

HE HE ASLIHAN BIZDE FORUMA BEKCI OLDUK EMINE BIZE MAAS BAGLASIN DAHA COK KALIRIZ DEMI :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

doğru valla :k06:
bu arada biz emineden bile fazla kalıyoz galiba forumda :k06: :k06:

ღ°cerenay.♥.

online olma süreme baktımda 3 gün 5,5 saat olmuş :laughing7:

adalet

EVET CANIM EMINE KIZI KUCUK ESKIDEN DAHA COK ONILEYDI SIMDI ARA ARA UGRIYOR
HA BU ARADA BIZIM HABERIMIZDE HERSEYDE VAR
SUAN SEN VE BENDE BASKA UYE YOK IKI TANE ZIYARTCI VAR :icon_thumright: