DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

ASK OLSUN BIZ NE ZAMAN DEDI KODUNU YAPTIK SADECE KACAK DEDIK
AAM SEN HEP NETIN BASINDA OTURUYON BIZIM YARAMAZLARIMIZ VAR BEN BES DAKA DIKAT ETMESEM CUMALI BIR YERLERLE UGRASIR BIRAZ ONCE BIR SURAHI SELBET YAPMIS AY SINERLERIM OYNADI KIM ICECEK CANIN ISTIYORSA MEYVE SUYU IC VALLAH BOYLE

Almiş'inAnniş'i

şerbet mi? canı mı istemiş  :sad1:
ay insanın yuüreğini bayar be o da nerden gelmiş aklına  :icon_pale:

Almiş'inAnniş'i

doktora epidural sordum yapmıyoruz dedi  :icon_scratch: ama epidural olmayan hastane olur mu ki :'(
yeni doğan yoğun bakım ünitesi var ama epidural yok  :dontknow:

ღ°cerenay.♥.

hastane bünyesinde epidural yapacak uzman anestezist yok herhalde....ama istanbuldasın nasıl olmaz anlamadım ::)

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 07 Mart , 2007, 21:18:02
doktora epidural sordum yapmıyoruz dedi  :icon_scratch: ama epidural olmayan hastane olur mu ki :'(
yeni doğan yoğun bakım ünitesi var ama epidural yok  :dontknow:

GALIBA DISARDA CAGIRIYON AYRI UCRET UDIYON BEN UYLE DUYMUSTUM

BUGUN ESIMIN DAYISINI HANIMIDA DOGUM YAPTI HEMDE NORMAL BEBEGI WEP CAMDA GORDUM AY GOZLERINI ACMISTI COK SEKERDI

Almiş'inAnniş'i

benim şakar de tepişip duruyo "anne biraz uzanıver sende rahat et bende edeyim" diye  :D
karnımı ağrıttı valla  :laughing7:

ღ°cerenay.♥.

adalet

BOSUNA KACAK DEMIYORUZ
NAGIHAN NERDE GERCI BIR SELAM VEIYOR SONRA BEN CIKTIM YAZIYOR

ღ°cerenay.♥.

nereye kayboldunuz , forumda 8 kişi var görünüyo ama son mesajları hep ben yazmışım ,kendimi yalnız hissettim

adalet

BURDAYIM HAYATIM YEMEK YEDIM AMA FORUMU KAPATMADIM GELDIM RAZI GITMIS

ღ°cerenay.♥.

hani demişsin ya sen doğum yaparsan bize kim haber verecek diye
siz nasıl hallettiniz bunu,bişeyler düşündünüz mü yani?

adalet

EVET CANIM BIZ BIR BIRIMIZE NUMARAMIZI VERDIK NAGIHANDA NUMARAM VAR

ღ°cerenay.♥.

benimki , bir aksilik olmazsa sezeryan olacak,haftaya cuma gittiğime gün kararlaştırcaz doktorla...ama bebek erken gelmek isterse bilemiyorum ::)

adalet

KIMSE VARMI FORUMA GIRIP YAZSA
HAYIRLISI OLSUN SEZERYAN OLSA ZATEN BIZE SOYLEYIP SONRA GITCEN AMA BEBEK ANIDE GELIRSE ORASINI BILMEYIZ

ღ°cerenay.♥.

foruma yazacak birileri varda ,o yoğunlukta nolur bilmiyorum , bide bana gülerler herhalde :k06:
istersen numaranı ver, yada herkes nagişe mi verdi , nasılsa , bende mesaj atabilirim