DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

özletme kendini  :wave:
bu arada son kontrolde bebeğin kaç kilo çıktı?

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 07 Mart , 2007, 17:32:12
ben geldiiiimmmmmmmm  :hello2:

kontroldeydik. şeker testim tekrar yapıldı 118 çıktı bu sefer. bebeğimiz birazcık iriymiş  :k02: 2835 gr. millet bu kadar çocuk çıkarıyo bizimki daha 1 ay duracak nerdeyse. allahım inşallah 1 kilo falan almaz bu ayda yoksa ben o koca şeyi nasıl çıkarıcam bilmiyoooooooommmmmmmm  :honk:

kız Allah iyiliğini versin  :k06:
ne güzel işte ele avuca gelir biraz, ama nasıl çıkaracağın konusunda haklısın   ::) , korkutmayım ama Allahın izniyle senin bebek en az 1 kilo daha alır :aferin:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: zeyno - 07 Mart , 2007, 18:15:44
ÇATLIYORUM BEN. :crybaby2: ÖYLE ÇOK FAZLA KİLO ALSAM YA DA KREM FALAN KULLANMASAM DİYECEM KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM AMA 13 KİLO ALDIM VE KARNIMDA ÖYLE ÇOK BÜYÜK DEĞİL.OFF HER GEÇEN GÜN FAZLALAŞIYOR.

zeyno hoşgeldin , bi selam verip kaçma herzaman gel :D
ben birkaçgün önce öyle bir çatladım ki , hissettim resmen :honk:
benim ilk hamileliğimden beri birtane bile çatlağım yoktu , basit bir krem kullanmıştım , onuda hergün değil...ama geçen hafta 2 gün karnımın ortasında ,göbek civarında bir acı hissettim ...elimle bulmaya çalışınca bulamıyordum , dikişlerim orda olsa , kesin dikişler ayrılıyor diyecektim...doktora sorayım dedim , korktum bişey mi var diye...
evvelki gün tesadüfen aynada gördüm ,yaklaşık bir parmak kalınlığında  tam ortadan çatlamış...ne yalan söyliyim bende üzüldüm...acaba bukadarla kalırmı yoksa devam edermi bende merak ediyorum :dontknow:[/color]

adalet

iyi aksamlar
kizlar ya sorun yapmayin bebek cikartiyorsunuz olacak okadar tek sorununz catlak lar olsun

razi dort kiloyla tamamlar baskalari uzuluyor bebeklerimiz kucuk diye
kaynanam esimi dogarken cok kolay dogmus hemde bes bucuk kilo sonra kaynima hamile kalmis ve cok zor bir dogum olmus kaynim cok kucukmus bence dogumun buyukle kucukle alakasi yok

Almiş'inAnniş'i

aslıhan ağzın bal yesin iyi mi! kız 1 kiloyla kurtarsa varya göbek atıcam valla.  :sad1:

Alıntı yapılan: cerenay - 07 Mart , 2007, 20:01:21

Alıntı yapılan: safakrazi - 07 Mart , 2007, 17:32:12
ben geldiiiimmmmmmmm  :hello2:

kontroldeydik. şeker testim tekrar yapıldı 118 çıktı bu sefer. bebeğimiz birazcık iriymiş  :k02: 2835 gr. millet bu kadar çocuk çıkarıyo bizimki daha 1 ay duracak nerdeyse. allahım inşallah 1 kilo falan almaz bu ayda yoksa ben o koca şeyi nasıl çıkarıcam bilmiyoooooooommmmmmmm  :honk:

kız Allah iyiliğini versin  :k06:
ne güzel işte ele avuca gelir biraz, ama nasıl çıkaracağın konusunda haklısın   ::) , korkutmayım ama Allahın izniyle senin bebek en az 1 kilo daha alır :aferin:

Almiş'inAnniş'i

kızlar anlatamıyorum derdimi ben! kilolu olması veya doğumumun zor olması değil benim derdim!
itiraf ediyorum şeker yemedim ama bu haftalarda bol miktarda tatlı kurabiye yedim.  :( gebelik şekeri malumunuz  :sad1:
doktor bana demişti ki eğer dikkat etmezsen ya plesenta büyür bebeğine gelişecek yer kalmaz, yada bebeğin iri olur ve ileride obez veya şeker hastası olma riski artar. şimdi vicdan azabı çekiyorum bebeğimde sorun olur mu diye!  :y25:
şeker ölçümü tekrar yapıldı. geçen sefer 153 çıkmıştı bu safar 118 çıktı.

Alıntı yapılan: adalet - 07 Mart , 2007, 20:15:31
iyi aksamlar
kizlar ya sorun yapmayin bebek cikartiyorsunuz olacak okadar tek sorununz catlak lar olsun

razi dort kiloyla tamamlar baskalari uzuluyor bebeklerimiz kucuk diye
kaynanam esimi dogarken cok kolay dogmus hemde bes bucuk kilo sonra kaynima hamile kalmis ve cok zor bir dogum olmus kaynim cok kucukmus bence dogumun buyukle kucukle alakasi yok

adalet

YA INSALLAH HIC BIR SEY OLMAZ SEN KAFANA TAKMA
NE BILEYIM SEN KILO ALMA DIYINCE BIZDE HANI KILO IYI OLUR DIYE SOYLEDUK

SENDE BUNDAN SONRA DIKAT EDRSIN CUNKU BILDIGIM KADARIYLA SON AYLARDA ALIYORLAR

Almiş'inAnniş'i

bu günden itibaren şafağı akşam yemeği için beklemicem ve doğuma kadar ağızıma tatlının hiçbir çeşidini sürmiceeeeemmmmmmm  :y25:

adalet

AFERIN SANA BENDE TUZU AZLTIM AYAKLARIM COK SISMIS VE BU GECE AGRISINDA YATAMADIM O KADAR TURSU TUKETIMKI SORMAYIN AMA BUNDA SONRA KESINLIKLE AGZIMA KOYMIYACAM

Almiş'inAnniş'i

bana zaten tatlı yasak tuzlu yasak acı yasak!
açlıktan ölmeden doğurabilseydim bari  :k06:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 07 Mart , 2007, 20:59:05
bana zaten tatlı yasak tuzlu yasak acı yasak!
açlıktan ölmeden doğurabilseydim bari  :k06:

:k06: :k06: :k06:
yani sağlıklı beslencen... az pişmiş tuzsuz yağsız sepze , yağsız süt , falan filan işte.... :aferin: :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

kızlar valla çok ağırsınız 2 saatte yazmıyonuz sonra kocam geliyo ben kalkmak zorunda kalıyom sonra kaçtı diye arkamdan dedikodu yapıyonuz  :caca:

ღ°cerenay.♥.

arada bir öbür foruma bakıyomda ondan , büyük nagiş doğum yapmış ,ona takıldım

Almiş'inAnniş'i

gördüm bende bebişi çok tatlı yumuk yumuk :D