DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

olurmu kis iki gundur yoktun ozledim
dur muhabete baslim benim ayaklarim cok sismis yani bir tanesi cok asiri acaba normalmi hani ikiside olsa kafaya takmicam
bana ne sen dedin muhabete baslayin ben anca sikayet edrim :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

dün kontroldeydim ben , doktora söyledim ayaklarım şişiyor diye , normal karşıladı...ayak bileklerinden yukarısı şişerse sorun oluyormuş...parmağını biraz kuvvetlice kaval kemiğinin üzerine bastırcan , kaldırınca hemen eski haline gelmiyosa su tuttun demek...

ღ°cerenay.♥.

ay razi gene offline , razicim sende bi laf atıyon kaçıyon  :caca:

adalet

canim benimkide ayak bileklerim o yuzden biraz telas etim bide nete okudum bir tanesi sisiyorsa normal deyildir bende yarin dr giderim

adalet

evet ya ikiside kacaklar bir burdalar bir yoklar

hele nagihan ona biraz uzan dedim kis gun boyu forumu terk eti ben yarin hesabini sorarim :caca:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 06 Mart , 2007, 23:23:09
evet ya ikiside kacaklar bir burdalar bir yoklar

hele nagihan ona biraz uzan dedim kis gun boyu forumu terk eti ben yarin hesabini sorarim :caca:

:toothy10: :k06:

ღ°cerenay.♥.

biraz ara verdim bende , eltim geldi ,uyanmış...kızı bayağı rahatsız , sürekli ateşli, fırsat bulmuş uyumuş biraz....bu arada benim kız atladı pc ye , winx istiyo hemen ,oynuyodu ,eltim gitti bu kalkmıyo başından...hadi güzellikle kaldırayım diyorum , arkadaşlarım bekliyo kalk kızım diyorum , yok....

neyse ben tekrar tekrar kalk dedikçe ne dese beğenirsin....

" anneeee, durup durup bağırma , sinirlenecem şimdi..." :honk: halbuki bağırdığım falanda yoktu yani :D

adalet

he he aslihan vallah bu veletlerde cekecegimiz var benim oglanda hadi kalk dediyim zaman bana ne diyor sen kafayi forumla bozmussun
cumalide eksik yani yok ama cok seker :nazar:

ღ°cerenay.♥.

ya şimdi bitaneler , Allah nasipederse 2 tane olunca napcaz, bir bilmişi yetmedi 2 bilmiş  :k06: :k06:

ღ°cerenay.♥.

amanııın nagihan gelmiş,
adalet uyanmış gelmiş nagihan  ;D

adalet

yok kis bunlar uslu olcaklar ben kendimi kandiriyorum  :toothy10:
ama ilk olduklari icin ailde cok simartilmislar yani herkeste birseyler orenmisler o yuzden cok bilmisler masallah diyek akili yavrularimiza

bu arada sen dogum etsen bize kim haber vercek

adalet

aslihan nagihanin misafiri varmis o yuzden yokmus yoksa hamaratli arkadasim bizi hic yanliz birakirmi

nagihan

evet geldim ama birazdan çıkarım. asllıhan misafir kızımız var. kalmaya  geldi bize. ancak fırsat buldum nete gireye. bugun şehrazat günümüz vardıya.
bu arada cumali beni çok güldürdü.

adalet

bu aksam yemeyi biraz fazla kacirmisim midem agriyor soda da yok sanki mecburmusum tika basa yedim hani yarin acikmayayim diye belkide fazla yedim :hungry:

ღ°cerenay.♥.

bende acıktım , ama canımda bişey istemiyo , :icon_scratch: :dontknow: