DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 06 Mart , 2007, 19:33:00
SENİN OĞLAN YİNE BENİ KOPATTI VALLA ADALET  :toothy10: FİLM GİBİ ÇOCUK VALLA TEK BAŞINA SHOW YAPIYO  :k06:

oylede bazen beni cok zor durumda birakiyor olan bana oldu yalanci oldum :toothy10:
komsumla cumalinin arasindaki konusmayida hic anlatmiyorum basiniz sismesin diye

Almiş'inAnniş'i

AY ANLAT KIZ GÜLÜYOZ İŞTE NE GÜZEL NEŞEMİZ YERİNE GELİYO :D
CUMALİ DE OLMASA NAPARDIK BİLMEM :D

Almiş'inAnniş'i

aslıhan nirdesin gülüm az sonra başlarsın yok anama gidecem eltim bekliyo falan diye yine görüşemeyiz

adalet

iyi aksamlar kizlar
ay razi siz guluyorsunuz ama ben bazen cildiriyorum beni cok zor durumda birakiyor
ornegi komsumla abisinin duyun cidisini izliyorduk gelininz cok cirkin nerde buldunuz
sanami kalmis oglum ben cok utandim :-[

jbdun

iyi akşamlar kıslar,sizler ve bebişleriniz nasılsınız :love9:
adalet cumali de çağımız çocuklarına örnek yani,çok bilmiş :k06:

adalet

06 Mart , 2007, 21:28:22 #1715 Son düzenlenme: 06 Mart , 2007, 21:32:19 adalet
iyi aksamlar jbdun
vallah oyleler simdiki valletler
cocuk ne yapsin burda arkadasida yok ediyle bodiye olmusuz benle oglum

jbdun

:k06: sen nerde yaşıyosun?yurtdışı galiba

adalet

evet canim ingilterde suanda yasiyoruz

of bu aksam biraz burda yazismak istiyorum ama birakmiyorlar msn de kaynanam gile konusacam bir yere kacmayin ben yine gelcem

jbdun

biz de çooookk senelerce önce ingilterede yaşamıştık 4yıl

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 06 Mart , 2007, 11:32:23
gunaydin herkese
razicim doktora soyle olurmu sen sezryan istemedigin halde onlar nasil isterki

mirayim anam sen hep yemek dusunuyon ondan ruyana geliyor
saka bir yana kazak iyidir bizde yol derler bekledigin birinin yolu sende kizini bekliyon ondandir hamurda nasiptir kizin bereketli gelcek ay bende bir anda ruya tabircisi oldum :toothy10:

aslihan nerdesin dun ugramamissin kiz dogum etsen bize kim haber vercek bizi merakt birakma

canıııımmm ben doğurunca haberin olur ,haberleri izle , çarşıda doğuracam ya bu gidişle..... ;D :laughing7:

çarşıdaydım geç geldim , forumda kimse yoktu , sadece yazılanları okudum çıktım...

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 06 Mart , 2007, 20:58:16
aslıhan nirdesin gülüm az sonra başlarsın yok anama gidecem eltim bekliyo falan diye yine görüşemeyiz
eltimin  kızı hasta , bi gidip yoklayayım dedim uyuyorlarmış , geri döndüm, anamada gitmicem burdayım inşallah bu geceeeee...
diğer forumda ,ilgilendiğim bi sayfada tatsızlık olmuş küçük çapta , oraya takıldım ,geciktim biraz

ღ°cerenay.♥.

:director: herkes nereye gitttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Almiş'inAnniş'i

herkes burdayken sen bizle ilgilenme git yaban ellere sonra da herkes nereye gitti diye bağır oh ne ala  :caca:

adalet

hey hamisler bende artik burdayim kaynanayla biraz konustuk aklim burda kaldi ama nerde sizde hic birsey yazmamissiniz

ღ°cerenay.♥.

bu kadar mı olur yaaaaaa , ben yazarken bi muhabbet var dı ,sanki herkes beni görünce kaçtı gitti.... :y25: :( :( :(