DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

kislar cumaliyi biraz size gondereyim peratik yaparsiniz

bana diyorki burcun ne bende bilmiyorum dedim yoksa burcun bocekmi yok oglum bocek burcu yok benimki balik dedim hangi balik kopek baligi salyangoz baligimi butun baliklarin ismini saydi burcun hangi baliga ait diye ay bu cocuk beni oldurcek ilaki vercen cevap mantikli olcak yoksa basini sisirir
simdi oyun sirasi ondan basimda durmus hadi kalk diye

nagihan

Almiş'inAnniş'i

bu çocuk ömür törpüsü valla  :toothy10: imalatında çok mu uğraştınız  :tongue3:

Alıntı yapılan: adalet - 05 Mart , 2007, 19:12:11
kislar cumaliyi biraz size gondereyim peratik yaparsiniz

bana diyorki burcun ne bende bilmiyorum dedim yoksa burcun bocekmi yok oglum bocek burcu yok benimki balik dedim hangi balik kopek baligi salyangoz baligimi butun baliklarin ismini saydi burcun hangi baliga ait diye ay bu cocuk beni oldurcek ilaki vercen cevap mantikli olcak yoksa basini sisirir
simdi oyun sirasi ondan basimda durmus hadi kalk diye

Almiş'inAnniş'i

nasıl foto ama?

[eklenti yönetici tarafından silindi]

nagihan

salyangoz balığı  ???  ??? burcu çok ilginç ve yaratıcı  :icon_scratch: :k06:

adalet

06 Mart , 2007, 00:36:33 #1670 Son düzenlenme: 06 Mart , 2007, 11:27:31 adalet
ben gelince ikinizde gitmissiniz
cumali bey oyun oynadi ondan sizde ayri kaldim

razicim seninde cumaliden eksik yanin yok allah iyligini versin imalat nerde cikti rtuk duymasin :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

günaydın herkese...
ama benden bşka kimse yok malesef. tabi bu saatte ne işiniz var burda dimi?  :k06:
bizim uykumuz kaçtı malesef.
kız adalet rtük kızmasın diye imalat dedim bende zaten  :ehi:

bu arada dün gece hemoroidim kanamış, ödüm koptu valla başka bişi diye kanı görünce  :y25:   doktor kontrolümüz var yarın. söylesem mi söylemesem mi bilemiyorum  ??? bunu bahane bilip sezeryan yapar diye korkuyorum  :y25:

mirayım

günaydın kızlar bende iyi uyudum ya  :sleepy1: rüyamda tulumba tatlısı gördüm sonra hamur yoğuruyordum sonrada kazak örüyordum hayırdır inşallah pek bi halsizim bugün bi bardak su içmeye mecalim yok inanırmısız  :sad1:

adalet

gunaydin herkese
razicim doktora soyle olurmu sen sezryan istemedigin halde onlar nasil isterki

mirayim anam sen hep yemek dusunuyon ondan ruyana geliyor
saka bir yana kazak iyidir bizde yol derler bekledigin birinin yolu sende kizini bekliyon ondandir hamurda nasiptir kizin bereketli gelcek ay bende bir anda ruya tabircisi oldum :toothy10:

aslihan nerdesin dun ugramamissin kiz dogum etsen bize kim haber vercek bizi merakt birakma

mirayım

:k06: evet hep gece acıkıyorum sabah kalkınca ne yapsam yesem diye düşünüyorum ama örgü dediğin gibi okudum şimdi hamurda hamile kadının doğum yapmasına işaretmiş falan yazıyo bekar insanın evlenmesine tulumba tatlısını bulamadım geçen günde gevrek görüştüm simit yani :tongue3:

nagihan

kızlar günaydın
kendi kendime dün nazar deydirdim. ben geceleri deliksiz uyuyom demiştim. dün gece acısı çok güzel çıktı. sabahı ettim dün gece. midemin taşlığı biraz geçmiş ama kafam hiç iyi değil. sabah biraz olsun uyudum ama hiç iyi değilim. bir ton ütü var offf allahım offff. bir an önce doğum yapmak istiyorum. bitsin bu uyuşukluk.  :'( :'( :'(

adalet

nagihancim sikayet etme hayatim sende simdi yatmaya calis utu de kalsin
hem bebekler olsun biz cok uykusuz kalcaz simdide alisiyoruz

bende gece yatmasam bile mecburen cumali icin erken kalkiyorum gunduzde uykum geliyor ama ben hic gunduz uykusunu sevmiyorum o yuzden yatamam

nagihan

ya hala işler bitmedi. üç odayı ancak temizledik. banyo misafir odası ve mutfak kaldı birde bebeğin kıyafetlerini ütülücem. ya     :y25:

mirayım

06 Mart , 2007, 12:09:33 #1678 Son düzenlenme: 06 Mart , 2007, 12:12:11 mirayım
bende de ütü var biraz hatta çamaşır mak. yıkanmış çamaşırlar var asılacak oysa ben bugün kahvaltı ederken bile yoruldum :sad1:

nagihan

gülşah yanında kimse yokmu? sen tekmi kalıyon yoksa  :director: 8 günün kalmış lütfen sakın birşey yapayım deme.  :director: :director: :BangHead: