DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

mirayım

şimdi açınca  o haber vardı kadın baya şişman sevgilisini arayıp demiş baba oluyosun diye 3 gün sonrada doğum yapmış ???

dünün özetlerini veriyor ya hayatın içinden diye

nagihan

benimde midemi kısır mahvetti. soda içiyom uzandım dinlndim biraz

Almiş'inAnniş'i

bu türkiyede değil sanırım dimi gülşah? bu arada ayaklar şişti yine bende uzanayım. bitemedi şu baby einshtein cd leri ooooooooffffffff ne uzunmuş be

nagihan

hangi siteden indiriyorsun razi. ben ona bakacaktım unuttum  :-\

mirayım

yok ya yabancıya benziyordu büyük ihtimalde öyledir ay soda çok iyi geldi gerçekten bende yatıyorum kocamda 8 gibi gelicekmiş o gelmeden yemek yemem artık aptallık yapıp yine tatlı yemiyim barii aç karınla :tongue3:  iştahımda yok gibi ya nası oluyo bu açım ama yemek yemek istemiyorum

nagihan

benim kocada 8.30 gelcek.  :'(

bende bugun patates haşladım onu atıştırıyom biraz önce midem şiş diye şikayet eden ben dayanamayıo haşlama patates yedim. ya biz şu boğazımızı nasıl tutucaz?  :'(

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

tıklıycan bi linki,şöyle bi sayfa açılıcak
http://rapidshare.com/files/13171916/Baby_Einstein_-_Baby_Van_Gogh_-_World_Of_Colors.part1.kartalbey.rar.html
sayfanın en altındaki free yi tıklıycan

ondan sonra açılan sayfada rakamlar yazıyo olucak kalın siyahla  onun 0.0 olmasını bekliycen,0.0 olunca bi kutucuk eklenicek oraya o kutucuğun içinde rakam veya harfler (4tane)olucak zor okunan.
Sen o 4 rakam veya harfi boşluğa yazıp enter a bascan ondan sonra da kaydet diyecen

bilmem ki anlatabildim mi,yoksa karışık mı oldu

mirayım

Alıntı yapılan: nagihan82 - 05 Mart , 2007, 18:52:11
benim kocada 8.30 gelcek.  :'(

bende bugun patates haşladım onu atıştırıyom biraz önce midem şiş diye şikayet eden ben dayanamayıo haşlama patates yedim. ya biz şu boğazımızı nasıl tutucaz?  :'(

ay üstüne yoğurt da dökseydin :hungry:

cuma doktora gittiğimizde ultrasona bakmak için doktor jel döküyor ya sonra gezdiriyor aleti  :k06: eşim dün akşam dediki doktor senin karnına ne döküyo öyle kayması için jel dedim sonra diyoki çok bastırıyo karnın acımadımı yok dedim sadece bazen bebek itiyo eşim kıyamıyo karnımı bilem ellemeye ben bebek uyuyunca sallıyorum bazen karnımı uyansın diye bi esniyo ki karnımda eşimde kızıyo napıyorsun bırak kızım uyusun diye o geldi şimdi aklıma ya :k06:

nagihan

tamam canım ben hallederim biliyorum kullanmayı
Alıntı yapılan: safakrazi - 05 Mart , 2007, 18:56:22
http://rapidshare.com/files/13171916/Baby_Einstein_-_Baby_Van_Gogh_-_World_Of_Colors.part1.kartalbey.rar.html

ondan sonra açılan sayfada rakamlar yazıyo olucak kalın siyahla  onun 0.0 olmasını bekliycen,0.0 olunca bi kutucuk eklenicek oraya o kutucuğun içinde rakam veya harfler (4tane)olucak zor okunan.
Sen o 4 rakam veya harfi boşluğa yazıp enter a bascan ondan sonra da kaydet diyecen

mirayım

Alıntı yapılan: safakrazi - 05 Mart , 2007, 18:56:22

ben bebek.com a giremiyorum şifemi unuttum adımıda nedir bu bende indireyim

adalet

geldim kizlar hemen gitcem cumalini daginikligini anca topladim geldim tam oturdumki yine eline cikolata almis ayakta yiyor ve dukuyor bende ostune bir bagrdim niye dukuyon diye oda bana diyorki isin gucun bebek coma girmek ne diye bana bagiriyon
velet sirtim agriyor evi temizliyorum sen dagitiyon anneni hic dusunmiyon

uc torba oyuncak atim hepsini kirmis iyileride bir kenara doldurdum bakalim onlari ne zaman hal etcak

Almiş'inAnniş'i

gülşahcım bizde bi sayfa mı açsak acaba burda bebek.com a girmeyenler de faydalansın diye?

nagihan

KIZ ADALET NE BAĞIRIYON COCUĞA. CAR CAR CAR. DOĞRUYU DEMİŞ İŞİN GÜCÜN BEBEK.COMA GİRMEK.  :basardim: ;D

Almiş'inAnniş'i