DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

mirayım

Alıntı yapılan: ardaömür(Arzu) - 05 Mart , 2007, 12:44:04
Kızlar korkuya gerek yok o an geldiğinde zaten heyecandan acı bile azalıyo asıl zor olan hamilelik yani bilinmezlik sizde başarıyla bunu bitirmek üzeresiniz bu kadar zor olsa 2.3. hatta 5. bile doğuranlar var doğururlarmıydı
şişlikler doğumdan sonrada kısa bi süre kalıyo sonra geçiyor hadi kolay gele

böyle msj ları okuyunca moralim yükseliyo baya

Almiş'inAnniş'i

hiç hoş bir görüntü dediğim kadın çok nasıl diyeyim zorlandı. ve onu görünce korktum razi. hatta kendimi tutamadım ağladım. kaçtım ahmetin yanından. dayanamadım

nagiş sen sadece kadının nasıl acı çektiğine bakmışsın. doğum konusunda oraya yazdığım bir link var haytım. sıfır acı olcak diye birşey yok ki. düşünsene sivilceni sıkıyorsun o bile acıyor. canından can kopuyor elbet acı olur. ama ne kadar acı çekeceğin tamamen sana bağlı!
bence şunu düşün!
bebeğini ilk sen göreceksin normal doğumda!
ilk sen kuacağına alıp koklayacaksın!
o da ilk senin kokunu alacak!
acı olsa bile bu bir anlık!
bunca normal doğuran kadınıların canı yok mu?
ayrıca benim annem 4 tane doğum yaptı hepsi normal doğum, kendi anneni bir düşün! bu kadar kötü birşey olsa onca doğum yaparlar mıydı?
allah seni doğum için uygun bir fizyolojide yaratmış. eğer öyle olmasaydı erkekler de doğum yaprdı. ama bu lutuf sadece kadınlara verildi!

kendinizi acıya odaklarsanız sadece acı çekersiniz kızlar. ben acıyı aklımın ucundan bile geçirmiyorum. tamamen bebeğime kavuşacağım fikrine odaklanmış durumdayım ve kimsenin kabus dolu doğum hikayesini dinlemiyorum!

nagihan

SAĞOL ARZUCUM TEŞEKKÜRLER.

HAKLISIN RAZİ. BU ARADA RENKLİBİRE ÜYE OLDUM BİR ARA SİTEYİ İNCELEYEYİM.

Almiş'inAnniş'i

arzu teşekkürler desteğin için canım  :opucuk:
bu kızlar kendilerine kabus yaratmaya çalışıyorlar ama buna müsade etmicem ben  :protest:

Alıntı yapılan: ardaömür(Arzu) - 05 Mart , 2007, 12:44:04
Kızlar korkuya gerek yok o an geldiğinde zaten heyecandan acı bile azalıyo asıl zor olan hamilelik yani bilinmezlik sizde başarıyla bunu bitirmek üzeresiniz bu kadar zor olsa 2.3. hatta 5. bile doğuranlar var doğururlarmıydı
şişlikler doğumdan sonrada kısa bi süre kalıyo sonra geçiyor hadi kolay gele

Almiş'inAnniş'i

gülşahcım işin şakası bu tabi ama ben onları okusam da doğum anında onu hatırlayabileceğimi hiç sanmıyorum  :k06:

nagihan

DENİZİN MESAJLARI GİTMİYORMUŞ. HEPİNİZE HOŞBULDIK DEMİŞ AMA OLMAMIŞ. NEYSE BANA GELİRSE BUGUN BİRLİKTE BAKACAĞIZ. KIZLAR BEN 10 DK. SONRA GELİCEM. BİRAZ ORTALIĞI TOPARLAYAYIM.  :suclu:

Almiş'inAnniş'i

nagiş ve gülşah sizden rica ediyorum 10 dk. ayırıp şu yazıyı okuyun. benim bütün fikrimi değiştiren işte bu yazı oldu...

http://gebelik.org/dosyalar/seden.html

Almiş'inAnniş'i

ay ben zafiyet geçirecem kızlar yeni kalktım daha kahvaltı yapmadım  :hungry:

Deniz-believe

ya benim bütün yazdıklarım gelmedi millet.kusura bakmayın ama kaç msj yazdım gitmedi.neyse tekrar hoşbulduk :occasion14:
CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

Deniz-believe

ana ben atmaya başladım herkes gitmiş :toothy10: neyse bende işime bakiyim..allah hepinize sağlık mutluluk versin...sağlıklı olsun herşeyiniz :nazar:
CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

nagihan

RAZİ SAĞOL OKUDUM VERDİĞİN LİNKİ. ÇOK DA GÜZEL ANLATMIŞ.
BEN KENDİME GÜVENİYORUM. AMA BUGUNE KADAR DOĞUM SEYRETMEMİŞTİM. VE HİÇ KİMSEYEDE ANLATTIRMADIM. İLKKİ BEN YAŞAMAK İSTEDİM. O SAHNEYİ GÖRÜNCE KÜÇÜK BİR KIZ GİBİ ÜRKTÜM YANİ OLAY BU. VE BEN HALA NORMAL DOĞUMU YAŞAMAK İSTİYORUM. BEBEĞİMİ İLK BEN KUCAĞIMA ALMAK İSTİYORUM.  :nazar: :-[

Almiş'inAnniş'i

cesur arkadaşım benim  :opucuk:

Alıntı yapılan: nagihan82 - 05 Mart , 2007, 13:06:32
RAZİ SAĞOL OKUDUM VERDİĞİN LİNKİ. ÇOK DA GÜZEL ANLATMIŞ.
BEN KENDİME GÜVENİYORUM. AMA BUGUNE KADAR DOĞUM SEYRETMEMİŞTİM. VE HİÇ KİMSEYEDE ANLATTIRMADIM. İLKKİ BEN YAŞAMAK İSTEDİM. O SAHNEYİ GÖRÜNCE KÜÇÜK BİR KIZ GİBİ ÜRKTÜM YANİ OLAY BU. VE BEN HALA NORMAL DOĞUMU YAŞAMAK İSTİYORUM. BEBEĞİMİ İLK BEN KUCAĞIMA ALMAK İSTİYORUM.  :nazar: :-[

mirayım

Alıntı yapılan: safakrazi - 05 Mart , 2007, 12:53:13
nagiş ve gülşah sizden rica ediyorum 10 dk. ayırıp şu yazıyı okuyun. benim bütün fikrimi değiştiren işte bu yazı oldu...

http://gebelik.org/dosyalar/seden.html

çok güzel ve yalın yazmış benim düşünüpte uygulayamadıklarım :BangHead:

nagihan

DENİZ BURDAYIZ BAK REMZİYE BURDA GÜLŞAH BURDA. SADECE ADALET TÜYMÜŞ. AKŞAM ALIRIM BEN ONUN SORGUSUNU  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

denizcim yaş kaç? bende kardeşimi teşfik edeyim dicem ama çocuğumun nefes alcek zamanı yok.  :sad1: