DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

nagihan

kremin adı nedir canım valla acı hiçbirşey yemiyorum minik ama olsun
Alıntı yapılan: safakrazi - 03 Mart , 2007, 19:22:08
NAGİŞ HEMEN GİT KREMİNİ AL VE KULLANMAYA BAŞLA İLERLEMEDEN KURTAR VE MÜMKÜNSE KABIZ OLMA...

adalet

razicim insanin cani cekiyor bide istahi aciyor suc senin deyildir suc biber tursusunu yapandandir

ay ben bu cocugu pek anlamiyorum onceleri erkek istiyordu simdide herkesin bacisi varmis onuki olmasa uzulurmus

adalet

hadi gozun aydin o kadar destek verdik fotosunu cekte bizde gorek naz hanimin hirkasini

nagihan

eyvah sen cumali yüzünden kız olur bekli diye üçüncüyüde yaparsın. kim tutar seni adalet yürürüüüüüüüüü :suclu:

nagihan

dikilme işlemleride bitsin tüm örgü mamullerini çekerim ananesinin yaptıklarıda geldi bugun .

adalet

yapayim demi yoksa cumali uzulur yoksa ben istemiyorum ucuncuyu :toothy10:

nagihan

adalet sen iyimisin? hani başına birşeyler mi geldi   :caca:

Almiş'inAnniş'i

HIRKA BİTTİ Mİ? AFFERİM KIZ SANAAA
BEPANTEN KREM VERDİ DOKTOR BANA. EĞER AĞRI VEYA ACI VARSA BİRDE ANESTOL DİYE Bİ KREM VAR UYUŞTURUYO. İKİSİNİ DE KULLANIYORUM. ÇOK UCUZ İKİSİ TOPLAN 5 LİRA BİLE DEĞİL...

adalet

evet bugun uykusuzum ondan ne yazdigim pek bilmiyorum idare edin bugun :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

AY ŞAFAK BİDE BENLE DALGA GEÇİYO 1. Yİ ÇIAKRDIN DA 2. KALDIYDI DİYE. SENİ GÖRSE ADAM ŞOKA GİRCEK DEMEKKİ. 2. GELMEK ÜZEREYKEN 3. YÜ İSTİYO HATUN :D

Alıntı yapılan: adalet - 03 Mart , 2007, 19:29:17
yapayim demi yoksa cumali uzulur yoksa ben istemiyorum ucuncuyu :toothy10:

adalet

kizlar agrim oldugu zaman kesinlikle yok diyorum bunu dogurayim yeter
sonra guzel kiz cocuklari goruyorum yesil gozlu sari sacli hemen ucuncu aklima geliyor

saka bir yana hem istiyorum hem istemiyorum cocuk buyutmek her yigidin harci deyil o yuzden bunu saglikla bir dogurayim sonra dusunuruz

Almiş'inAnniş'i

aman adalet sen benim gibi kart mısın. zamanın var daha acele etme. 35 ine kadar bekle o zaman gözün keserse doğurursun bi tane daha :D

adalet

ha ha kis sende gencsin ne varmis yasinda
sanada 40 kadar yol var

nagihan

Almiş'inAnniş'i

deli misin kızım 40ından sonra azanı teneşir paklarmış. 40 yaşında çocuk mu yapılır. sonra çocuk bana nine mi desin?