DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

hayatim cicek olsun
onlar bizim ciceklerimiz
iyi dusunmussun
az kaldi ilk aslihan sonra razi sonra nagis ben en son :hello2: :hello2:

Almiş'inAnniş'i

adalet

biraz yaramaz oglumda basedeyim
komsumla aksam ne yemek yapsak diye bir birimize fikir veriyorduk bende dedimki keske kahvalti turu seyler hazirlasak ne kolay olurdu diye
cumali lafin icine daldi
adamlar aksama kadar e---k gibi calisiyorlar sizde bir yemek yapiyorsunuz cokmu yazik adamlara
yani adamlari savunuyor nasil savunacak bilmiyor velet

nagihan

Alıntı yapılan: ayşegül - 03 Mart , 2007, 11:02:03
günaydın kızlarr. bebişler napıyo bakalım.
nagihan nasılsın canım? su durumu ne alemde?merak ettim seni ;)

ayşegül mesajın için teşekkürler şuan iyyiim bebişin hareketleride şu an çok normal sürekli kontroldeyim. bu arada annemde gaza geldi. evde temizlik var herşey elden geçiyor. bol bol su içiyorum birde sürekli gülüp kahkahalar atıyorum en güzel şey moralllll  :love7: :flowers:

Almiş'inAnniş'i

EH GÜZELİM ERKEK DEĞİL Mİ SONUÇTA BUNLARIN HAMURU BİR BÜYÜK BOYUDA AYNI ORTANCASI DA KÜÇÜĞÜ DE :D

nagihan

Alıntı yapılan: safakrazi - 03 Mart , 2007, 12:34:37
copy-past lar sayesinde aslıhancım  :toothy10:

Alıntı yapılan: cerenay - 02 Mart , 2007, 20:32:15
bu arada , hemen hemen başabaş gidiyorduk , nasıl oldu sen bana 200 mesaj farkattın yaaaaaaaaa :y25:
aşkolsun razicim copy faste in yanında bilmece bulmaca sağolsun  :ehi: :ehi:

Almiş'inAnniş'i

AH EVEEEEETTT ZAVALLI ASLIHAN ONLARA PEK KATILMADIĞI İÇİN MSJ SAYISI AZ KALDI DİMİ :D

nagihan

razicim banyoya taşınmaya karar verdim. hatta ahmet dün gece mesajlaşırken benimle dalga geçti. uyur kalırsın banyoda yanına battaniye al birde hasta olma dedi  :(

Alıntı yapılan: safakrazi - 03 Mart , 2007, 12:36:18
nagiş sana bi lazımlık alallım oturduğun yerden hem yazar hemde   :pottytrain5:
senden sonra da naz kullanır artık  :toothy10:

Alıntı yapılan: nagihan82 - 02 Mart , 2007, 20:53:04
bende sizinle aynı fikirdeyim şuan ama şu su meselesi beni yormaya başladı yaw.
sürekli wc ye gidiyorum ayol  :-[

Almiş'inAnniş'i

NEYSE HADİ ŞİKAYET ETME BU GECE UYANIŞLARI BİR BAKIMA NAZ HANIMIN GELİŞİNE HAZIRLIK ANTRENMANLARI.
YAW KIZLAR GEÇEN MİSAFİRLİĞE GİTMİŞTİK YA. BEN PİS BOĞAZLIK YAPTIM VE BİR DÜNYA BİBER TURŞUSU YEDİM. ŞİMDİ HEMOROİDİM AZDI AMA BU SEFER GEÇMEK BİLMİYOR. YANİ BİBERİN ESERİ KALMADI İÇİMDE AMA ACISI HALA BENDE :(

nagihan

aferin cumali yürü koçummm seni kim tutarrrrrr AHMET ABİN TUTARRRRR  ;D

Alıntı yapılan: adalet - 03 Mart , 2007, 19:09:02
biraz yaramaz oglumda basedeyim
komsumla aksam ne yemek yapsak diye bir birimize fikir veriyorduk bende dedimki keske kahvalti turu seyler hazirlasak ne kolay olurdu diye
cumali lafin icine daldi
adamlar aksama kadar e---k gibi calisiyorlar sizde bir yemek yapiyorsunuz cokmu yazik adamlara
yani adamlari savunuyor nasil savunacak bilmiyor velet

adalet

hosgeldin nagis iyi olmana sevindim hep gul kis gulmek kadar guzel birsey varmi

ever razicim dediyin gibi fark etmiyor hepsi ayni sabahta babasiyla konusuyordu bende ikisinede susun dedim bana demezmi evin iki erkeyi konusuyor senniye karisiyon sen isine bak demezmi :toothy10:

nagihan

YA KIZLAR HEMEROİD OLAYI BENDEDE VAR NE KÖTÜ BİŞİ BU. HEMDE YENİ FARKETTİM. HEMEN ACILI  LAHMACUNLARI KESTİM.

Almiş'inAnniş'i

E PES YANİ. AY ADALET İYİKİ 2.Sİ DE OĞLAN OLUYO. KIZ OLSA SENİN KERATA GÖZ AÇTIRMİCAKTI DEMEK KUZUCUĞA. KARDEŞİM NE KADAR AVRUPANIN GÖBEĞİNDE DE YAŞASALAR TÜRK KANI VAR İŞTE. ŞİMDİ BİŞİ DİCEKTİM RTÜK KAPATIR SAYFAMIZI... NEYSE SUSTUM :D

Alıntı yapılan: adalet - 03 Mart , 2007, 19:18:06
hosgeldin nagis iyi olmana sevindim hep gul kis gulmek kadar guzel birsey varmi

ever razicim dediyin gibi fark etmiyor hepsi ayni sabahta babasiyla konusuyordu bende ikisinede susun dedim bana demezmi evin iki erkeyi konusuyor senniye karisiyon sen isine bak demezmi :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

NAGİŞ HEMEN GİT KREMİNİ AL VE KULLANMAYA BAŞLA İLERLEMEDEN KURTAR VE MÜMKÜNSE KABIZ OLMA...

nagihan

KIZLAR NAZ HANIMIN HRKASINI BİTİRDİM. DİKMESİ KALDI HEHEHEHEHEE  ;D