DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

hoşgeldin adalet,evet nasıl gelirlerse gelsinler. iyi olsunda ben gene yatarım bıçak altına  :D

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: nagihan82 - 02 Mart , 2007, 20:53:04
bende sizinle aynı fikirdeyim şuan ama şu su meselesi beni yormaya başladı yaw.
sürekli wc ye gidiyorum ayol  :-[
ayol o olmasada  tuvalete gidiyoz zaten , takma kafana ,herşey olacağına varır. korkma ya 7 aylıkken yada daha önce olsaydı bu sorun....
o kendini kurtardı artık Allahın izniyle...ne kadar kalırsa okadar iyi ama sen oluruna bırak , saati gelince öyle yada böyle ,kucağına gelecek inşallah

adalet

asil bende istiyorum sezeryan ama burda zor bir durum olmasa sezeryan yapmiyorlar yani normal istiyorlar
oglumun kafasi cok buyuktu buda abisine cekerse ben yandim  :toothy10:

nagihan

adalet

olmasina olurda oglum okula gidiyor birde turkiyde olsam esim yanimda olmaz

nagihan

adalet

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 02 Mart , 2007, 21:00:23
asil bende istiyorum sezeryan ama burda zor bir durum olmasa sezeryan yapmiyorlar yani normal istiyorlar
oglumun kafasi cok buyuktu buda abisine cekerse ben yandim  :toothy10:

yani doğumun zor olmasa hiç heveslenme derim sezeryana, hiç iyi bişey değil. resmen ameliyat işte...

nagihan

aslıhan sen kararlısın dimi sezeryan yapacaksın?

ღ°cerenay.♥.

aslında değilim... :D
son ana kadar rabbim ne gösterir bilinmez , benim şu anki kararım ,
eğer eşim temelli gelirse normal,
izine gelirse sezeryan yapmak...
izine gelirse 7 günlüğüne gelicek ,normali buna denk getirmek imkansız...

adalet

canim bilirim benimki vakumla oldu alta bir suru dikisim vardi belki sezryan olsaydim okadar aci cekmezdim neyse

banyo yaptigim zaman sirtim cok agriyor normaldende agriyor ama banyo yapinca iki kat artiyor acaba sizdede oluyormu bu agri

ღ°cerenay.♥.

kızlar ben birsüreliğine kaçıyorum , geç  bile kaldım ...görümcem geldi ,eltimde beni bekliyolar şu an . hemen yanımdaki dairede oturuyo eltim ...ben gidip biraz dedikodu yapem ,gelirim inşallah ,bol muhabbetler size

nagihan

benim de şu an sırtım çok ağrıyo bende biraz uzanmayı planlıyorum ama diğer forumdaki örgü modellerini toparlıyordum.

nagihan

adaletcim bende çıkıyorum bir ara yine girerim bugun çarşıya gittim ya yoruldum dinleneyim biraz  :suclu:

adalet

aslihan ne guzel bir araya toplanip sohbet etmek sana iyi oturmalar

nagis benimde sirtim agriyor hemde cok

ok hayatim