DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

nagihan

ben dikiş dikmeyi öğrenmek istiyorum adalet netten onu araştırıyorum. yazın oyalanacak birşeyler yapmam lazım bebek ve ev işlri dışında kendim için birşeyler yapmam lazım

adalet

hayatim olabilir burda okadar yavas deyil bazen esim cok sey yukliyor cok yavas aciliyor o zaman sinir oluyorum
turkiyde kulaniyordum bazen cok yavas bazende cok hizliydi
ama idare ediyoruz ya ona bak

nagihan

hobilerimiz sayfasına yeni bir konu başlığı ekledim. dikiş-nakış adı altında. umarım dikiş bilen arkadaşlar birşeyler yazar. ben bu konuda çok meraklıyım  ;D

adalet

canim ben hic anlamam dikis nakisi belki bizde biseler oreniriz iyi olur
ama hic sanmiyorum hem bebeye bakcaz hem ev isleri cok az zamanimiz olcak biseler yapmaya bende bayiliyorum evimde duvar susleri filan hep kendim yapiyordum buraya gelince tembel oldum

nagihan

adalet

nagihan

:sleepy1: geldi dimi. hadi görüşürüz akşama.ama erken gelin. ben akşam erken kaçıcam çünkü yarın sabah 10da hastanemize gidicez doplere giricez vede tahlillerimizi yaptırıcaz.

adalet

iyi aksamlar kizlar
hadi sizleri bekliyorum nerdesiniz  :director:

Almiş'inAnniş'i

ya nagiş hani sen bu hafta ssk ya gidip şu süt parası olayını öğrencektin.

selam adaletcim bende şöyle bir bakayım dedim kocamdan kaçtım :D şimdi geliyoooooo
geldiiiiii :(

Alıntı yapılan: nagihan82 - 28 Şubat , 2007, 14:12:39
:sleepy1: geldi dimi. hadi görüşürüz akşama.ama erken gelin. ben akşam erken kaçıcam çünkü yarın sabah 10da hastanemize gidicez doplere giricez vede tahlillerimizi yaptırıcaz.

adalet

adalet

bu aksam kimse gelmedi bende kustum
cok sikildim gidip yatayim bari  :wave:

Almiş'inAnniş'i

ღ°cerenay.♥.

anaaaaa razi sen burdasın bu saate ama adalet yok :icon_scratch:

Almiş'inAnniş'i

ღ°cerenay.♥.

ben gittiğini sandım , offline görünüyordun