DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

bana gönderirsin :D ben yapcam 2. yi. şafak benle dalga geçiyo. birinciyi becerdin çıkardın ya ikincinin derdine düşüyon diye :D

Alıntı yapılan: cerenay - 27 Şubat , 2007, 20:36:42
Alıntı yapılan: nagihan82 - 27 Şubat , 2007, 20:29:51
o doğru bak üçüncüye amile iken bitirir dördüncüde giyersin hehehehehehe
yok ben almiyim...

onu sizden birine hediye ederim, ikinciyi yapcanız herhelde..  :binkybaby: :binkybaby:

ღ°cerenay.♥.

Almiş'inAnniş'i

evet nagiş bu siteye bi mod şart. bu ne kalabalık canım kontrolü çok zor yani hatta 2-3 mod bilem olabiler  :tongue3:

Alıntı yapılan: nagihan82 - 27 Şubat , 2007, 20:36:52
raziyi mod seçcez kızlarrr
mitinglere şimdiden başlamalııı :k06:

Almiş'inAnniş'i

ya keşke hepimiz aynı şehirde yaşasaydık  :sad1: hem bebişlerimis de arkadaş olurlardı  :binkybaby:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 27 Şubat , 2007, 20:41:23
bana gönderirsin :D ben yapcam 2. yi. şafak benle dalga geçiyo. birinciyi becerdin çıkardın ya ikincinin derdine düşüyon diye :D

yollarım canım , biraz elbise gibi oldu ama kısaltıcam inşallah. bikerecek giymezsem içimde kalacak yoksa  :tongue3:

nagihan

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 27 Şubat , 2007, 20:44:22
ya keşke hepimiz aynı şehirde yaşasaydık  :sad1: hem bebişlerimis de arkadaş olurlardı  :binkybaby:
evet katılıyorum  :occasion14:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: nagihan82 - 27 Şubat , 2007, 20:45:24
valla benim işim olmaz :caca:
sende daha birinciyi doğurmadan böyle diyon....ama belli olmaz bakarsın en önce sen  :binkybaby:

nagihan

Almiş'inAnniş'i

adalet

gorumcem hamileyken yenge ben bunu dogurunca hemen ikincisini yapcam arka arkaya buyusun bugun tlde konustuk biraz bebeklerde basetik bana diyorki ben kesinlikle ikinciyi istemiyom bu bize yeter ay cok guldum o oyle diyince benide ucuncude sogutu

adalet

cosmussunuz bir kahve yapayim dedim gelene kadar sayfayi doldurmussunuz :wave:

nagihan

adalet sen üçüncüyü düşünüormusun?

Almiş'inAnniş'i

biz 4 kız kardeşiz ve ben kalabalık aileleri çok seviyorum. bir tanecik halam var o da hiç evlenmedi. kuzenim falan yok yani  :sad1: o yüzden çok imrenirim böyle şeylere. bebeğimi yalnız bırakmicam allah kısmet ederse.

ღ°cerenay.♥.

adalet bende bi kahve suyu koymaya kalkamamıştım bu yüzden , neyse demin koydum suyu kaynamıştır artık...durun geliyorum hemen