DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

canim ben diyer forumda bakmistim ama iyi yaptin insan izledikce izlemek istiyor cok guzel
paylastigin icin sagol

ღ°cerenay.♥.

gerçekten çok güzel , ben bayılırım zaten böyle görüntüleri ve resimleri izlemeye

adalet

iyi geceler canim
uykum gelmiyor ama kocam bana ters ters bakiyor neymis efendim yaninda oturacakmisim :love3:

ღ°cerenay.♥.

adalet

gunaydin kizlar
bu sabah kimse ugramamis :crybaby2:
bizde bugun disciye gitcez yani bende olmiyacam neyse sonra gorusuruz

nagihan

kızlar selam nasılsınız?
dünden beri uğrayamadım. dün öğleden sonra arkadaşlarım vardı. onlar gitti kardeşim geldim . ahmet zaten gececiydi. kardeşim bizdeyken pc bana kalmaz zaten. sabahta kalktım kahvaltıda ahmete ve kardeşime değişik birşeyler hazırlamaya koyuldum. ancak fırsat bulabildim pcye. dün pek takılmamışsınız. bugün biraz dinleneyim akşam sizinle muhabbete varım. bak akşam gelmemezlik yapmayın ahmet gececi. sizinle bir hafta muhabbet ederiz.  :muzz:

Almiş'inAnniş'i

herkese selam :D
2 gündür yazdıklarınızı okuyup geliyorum canlar ösledim sizi :D

Almiş'inAnniş'i

hayır hayatım oğluna değil bana düşkün bi anlatsam gülme krizine girersin inanılır gibi değil onunla maceralarımız :D

Alıntı yapılan: adalet - 25 Şubat , 2007, 02:09:44
he he razicim senin isinde zormus kaynanan ogluna cokmu duskun acep
niye bagiriyonki seni anladim tamam

Almiş'inAnniş'i

aslıhan benim kızımın da ilk adı şafak olcak yani babasının adını taşıyacak :D
bu benim de eşimin de birbirimizi tanımadan önce almış olduğumuz bir karardı. bu kararı söylediğimizde çok şaşırdık karşılıklı. tabi ben kız olursa dememiştim çünkü eşimin unisex bir isimi olacağını tahmin edememiştim :D

Alıntı yapılan: cerenay - 25 Şubat , 2007, 02:48:05
benimde kayınpederin adı cumali... :laughing7:
benim aklımdan eren geçiyordu ama şimdi düşünüyorumda ikisi çok yakın olur ,seslenince karışır ...ama bi isim bulamazsam yedekte eren var...birde babasının adını da koymayı düşünüyorum ,tabi iki simli olacak o zaman ....kısmet ...internete bu kadar geç girdiğim için isim arayamıyorum ,uykum geliyor ,foruma takılıyorum fırsat bulamıyorum...neyse artık bugünlerde bulmam lazım...eşim gelincede karar veririz inşallah

Almiş'inAnniş'i

ah hiç sorma bena rtık hiç bir işe elimi sürmüyorum isterse pislik götürsün evi umrumda değil çünkü inanılmaz çarpıntım oluyor kendime gelemiyorum nefes alamıyorum sanıyorum çok kötüüüü :(

Alıntı yapılan: mirayım - 25 Şubat , 2007, 13:31:03
bende gece 11 gibi yattım gece uyuyamadığım 1-2 saat hariç sabah 11 de kalktım birde dün evde temizlik vardı annem kayınvalidem görümcem bana iş yaptırmıyorlar ama ben dururmuyum ortada gezinmekten bitap düştüm sakın siz böyle yapmayın şu an bile yazmaya halim yok gibi gece uzandım o kadar ağrım olduki belim kasıklarım birde daha çok idrara çıktım su normal içememe rağmen ayakta durmaktan bebek baya baskı yaptı herhalde kayınvalidem giderken diyordu bu gece uyumayalım her an telefon gelebilir gülüşüyorlardı ama siz benim yaptığımı yapmayın eskiden bütün evi çekip çeviren ben bi toz alınca nefes nefese kaldım yürüyüşüm bile değişti  :k06:

Almiş'inAnniş'i

aslıhan ne cicisi çapkın delikanlı kıyafetleri bunlar :D

nagihan

nagihan

aaa  kimseler gelmemiş. nerdesiniz bakim???  :caca:

ღ°cerenay.♥.

ben geldim nagihan ama aynı zamanda beyez gelincik i izliyorum  :tongue3: