DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 25 Şubat , 2007, 02:11:00
inşallah yarın koyarım fotoları,
sana iyi kahvaltılar , kaynananla iyi gezmeler razicim... :tongue3: :k06:

kucuk pasanin cicilerin fotosunu koy canim
siz isme karar verdinizmi

ღ°cerenay.♥.

yok bende sana soracaktım... kızıma 5 aylık hamileyken başlamıştım internette isim aramaya ,doğana kadar bulamadım bir hafta isimsiz kaldı...bu sefer erken başlamayayım aramaya dedim ama bu gidişle bulamıcam galiba

adalet

buyuk oglumun cinsiyetini bilmiyorduk ultrasyona girdigim halde supriz olsun dedim nasil bekledimse gerci herkes oglan diyordu isimi hazir deyildi dogduktan sonra herkes bir isim soyledi tabi benim isimi dusunecek halim yoktu anca oglumla ilgileniyordum ismi ne olursa olsun en son cumali deniz oldu
bunuda daha karar vermedik esim koy cakmis bakalim

ayrica cumali kayin pederin ismi yoksa cumali koymazdik

ღ°cerenay.♥.

benimde kayınpederin adı cumali... :laughing7:
benim aklımdan eren geçiyordu ama şimdi düşünüyorumda ikisi çok yakın olur ,seslenince karışır ...ama bi isim bulamazsam yedekte eren var...birde babasının adını da koymayı düşünüyorum ,tabi iki simli olacak o zaman ....kısmet ...internete bu kadar geç girdiğim için isim arayamıyorum ,uykum geliyor ,foruma takılıyorum fırsat bulamıyorum...neyse artık bugünlerde bulmam lazım...eşim gelincede karar veririz inşallah

adalet

hakatenmi
ben bekarken bu ismi duyunca cok gulmustum sonra oglumun ismi olunca sanki en guzel isim cumali ismiymis oyle kulagima hos geliyorki sorma

ceren ismi cok guzel erende guzel

cumaliye uygun isim bulamadik ondan deyisik olcak :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

sağol canım , kardeşim bu fikrimi duyduğunda benimle dalga geçmişti... "ne yani bi çocuğunuz daha olsa onunda adını ren mi koyacaksınız" diye... :k06:

ben adanaya gelene kadar hiç duymamıştım cumali ismini....önceleri tuhafıma gitti ama alıştım artık...

çok gezmemin bedeli olarak ayaklarım davul gibi şişti...uykumda geldi , saat 3 ben yatıyorum,yarın görüşmek üzere adalet

adalet

iyi geceler canim yorgun oldugun zaman uyku daha guzel geliyor
bende baska formda kimse kalmaz bu saate bende gidip yatayim bari

adalet

nagihan

kızlar günaydın. gece iyi muhabbet varmış. offf size imreniyom. ben neden tavuklarla yatıyomki.....  :k06:

mirayım

bende gece 11 gibi yattım gece uyuyamadığım 1-2 saat hariç sabah 11 de kalktım birde dün evde temizlik vardı annem kayınvalidem görümcem bana iş yaptırmıyorlar ama ben dururmuyum ortada gezinmekten bitap düştüm sakın siz böyle yapmayın şu an bile yazmaya halim yok gibi gece uzandım o kadar ağrım olduki belim kasıklarım birde daha çok idrara çıktım su normal içememe rağmen ayakta durmaktan bebek baya baskı yaptı herhalde kayınvalidem giderken diyordu bu gece uyumayalım her an telefon gelebilir gülüşüyorlardı ama siz benim yaptığımı yapmayın eskiden bütün evi çekip çeviren ben bi toz alınca nefes nefese kaldım yürüyüşüm bile değişti  :k06:

nagihan

güşah 17 günün kalmış ne temizliği bırak dağınık kalsın  :k06:

ღ°cerenay.♥.

iyi akşamlar kızlar (kimse yok ama biriniz gelirsiniz belki)

bencede gülşah ,bırak dağınık kalsın...hazır yardımcında var , sen keyfine baksana... :D

nagihan ,gece muhabbet daha güzel oluyor,gerçi ben artık eskisi kadar oturamıyorum ama genede kaçırmak istemiyorum muhabbeti :D bekleriz...

ღ°cerenay.♥.

kızlar oğluşumun cicileri, Allah nasipederse seneye kışın giymesi için... :D

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

iyi aksamlar aslihan
esim evde ama ben yine formu ugramadan edemem

oglusun cicileri cok guzeler gule gule giysin pasam
en son takimana bayildim giyse kim bilir ne yakisir kucuk beye
insallah o gunleride goruruz