DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

ay adalet diğer forumda bişi okudum yemin ederim nefesin esildi ben şok oldum :(

adalet

adalet

25 Şubat , 2007, 01:17:38 #1097 Son düzenlenme: 25 Şubat , 2007, 01:39:06 adalet
evet canim bende baktim ayip vallah cok yadirgadim

ranişim

Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

Almiş'inAnniş'i

yok hayatım onu demiyorum
doğum sonrası bebekle ilgili konularda
bir annenin acı dolu günler  :y25:

Almiş'inAnniş'i

adalet

halimede basediyorsun evet canim okuyunca ben cok kutu olmustum yorum bile yazmadim dua ediyorum daha cok kucuk insallah en kisa zamanda sagligina kavusur

Almiş'inAnniş'i

adalet bu konuda pek bilgim yok ama bir akrabamız sara hastası koca adam. tedavisi yok. ama acaba bu kadar erken fark edildiği için bir umut olabilir mi? inşallah düzelir varya elim ayağım titriyo inanılmaz üzülm ya zaten uyku yok keşke gece gece okumasaydım :(

ღ°cerenay.♥.

iyi geceler kızlar muhabbetiniz bol olsun... :hello:

adalet

canim benimde bilgim yok bizim bir komsu da oyle 25 yasinda devamli ilac kulaniyor
almanyada yasiyorlar cocuk daha kucuk dediyin gibi insalah iyi olur ben diyer hafta okumustum ve cok uzulmustum esim ne oldu yuzun dustu diye onada okuyunca esimde cok uzuldu

adalet

hosgeldin aslihan dun denk gelemedik bugun burdayiz

Almiş'inAnniş'i

hayatım nerdesin sen görüşemedik kaç gündür :D

Alıntı yapılan: cerenay - 25 Şubat , 2007, 01:32:14
iyi geceler kızlar muhabbetiniz bol olsun... :hello:

ღ°cerenay.♥.

bugünlerde çarşıya çıkıyorum sık sık annemle , sonra annemlerde oturuyorum geç saate kadar ,eve geldiğimde kimse kalmamaış oluyor.dün tam adalete yetişecektim kısmet olmadı  :tongue3:

adalet

Almiş'inAnniş'i

aslıhan yürüyebiliyor musun o kadar senin göbüş benimkinden de önde gidiyor çünkü ben iki adım attımı yoruluyorum artıkın yaşlandım mı ne!