DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

ay adalet ısrar ediyorum annecim sen gelmezsen olmaz ben huzur bulamam diyorum :P
kız delirtme beni kadın bi yere gideceğimizi duyunca hemen kendine yer yapıyo bana dedi ki "perşembe günü eminönüne gidiyormuşuz remziye!" davet etme fırsatı bile bırakmadan kendini davet ediyor o ben çıldırcam yakında yaaaaaaaaaaaaaaaa  :cildir:

pazar günlerini bile bir şekilde birlikte geçiriyoruz yani mutlaka bişi çıkıyo anlamıyorum nasıl oluyo :(

Alıntı yapılan: adalet - 23 Şubat , 2007, 12:58:21
canim surubum yok bol bol su ictim bakalim ac karniyla meyve suyunu icmistim ondan bu kadar yaniyor

aa siz nereye gitseniz kaynanalarinizda mi goturuyorsunuz insan rahat edemezki

Almiş'inAnniş'i

niye nagiş şimdi sevüsüz müsünüz? :D (ay ne iğrenç espriiiiiiiii )

Alıntı yapılan: nagihan82 - 23 Şubat , 2007, 12:59:16
ferbot dedin ya geçmişte ahmetle beşiktaş kaçamağımız aklıma geldi. ayyyy ne güzeldi o zaman sevglüydük.  :occasion14:

nagihan

şimdi evlüydük.  :toothy10: ozaman sevgülüydük. evdekilerden habersiz hisara kahvaltıya gittik. izmitten istanbul hisara. hisarım menemeni meşhurmuş ta. yani o zamanda maşallah iştahlıydım.  ;D :tongue3:

adalet

kis birak ben gideyim kanim ac

cok guldum demek kendisini davet ediyor ben birsey demezdim esim derdi mutlaka sen nereye geliyon diye ama benim kaynanam cok anlayislidir

nagihan

o anlayışlı olanından bende 1 kg alabilirmiyim.?  :k06:

Almiş'inAnniş'i

o günki iştahını dün gibi hatılıyorsundur eminim belki hatta bu gün gibi bile olabilir :D

Alıntı yapılan: nagihan82 - 23 Şubat , 2007, 13:24:07
şimdi evlüydük.  :toothy10: ozaman sevgülüydük. evdekilerden habersiz hisara kahvaltıya gittik. izmitten istanbul hisara. hisarım menemeni meşhurmuş ta. yani o zamanda maşallah iştahlıydım.  ;D :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

ya adalet bizde araba yok bi işimiz olduğunda veya bi yere gideceğimizde onlarınkini istiyoruz o zaman da hemen haberi oluyor tabi. araba onların ya hemen yakıştırıyor kendini yanımıza.
biz de ses çıkaramıyoruz. arabasız gözüm kesmiyor hamileyken ama bi doğurayım bu aramızdaki göbek bağını şak diye keseceğim. yani ödünç istiyoruz diye illa kendini yamaması çok çirkin :(

Alıntı yapılan: adalet - 23 Şubat , 2007, 13:24:49
kis birak ben gideyim kanim ac

cok guldum demek kendisini davet ediyor ben birsey demezdim esim derdi mutlaka sen nereye geliyon diye ama benim kaynanam cok anlayislidir

nagihan

ay tüüüüü yine kimseler yokkk.
yuppi karyolamız kuruluyoooooooooo

Almiş'inAnniş'i

ay geldi mi karyola
biter bitmez resim gönder

Alıntı yapılan: nagihan82 - 23 Şubat , 2007, 16:14:05
ay tüüüüü yine kimseler yokkk.
yuppi karyolamız kuruluyoooooooooo

nagihan

KARYOLAMIZ KURULDU AMA ODASINI TAM OLARAK DÜZENLEYEYİM RESİMLERİNİ EKLEYECEĞİM. ÇÜNKÜ KARYOLAYI DAHA SİLEMEDİM. YARINA İNŞALLAH

adalet

naz hanimin karyolasimi geldi eh artik resim bekleriz

kis sen hep burdamisin

Almiş'inAnniş'i

kime diyon adalet hep burda mısın diye? :D
aslıhanla sen gece vardiyası nagişle ben gündüz vardiyasıyız :D

adalet

canim nagise demistim sen acik deyildin

kis ben hem gunduz hem gece varim

Almiş'inAnniş'i

hayatım sen gündüz vardiyalı çalışıyon biz full çalışıyoz  :toothy10:

adalet

eh ful calisiyorsunuz ama sizi tembel gordum iki saate bir yaziyorsunuz bunda sonra kendinize ceki duzen verin yoksa siz bilirsiniz :toothy10: