DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

ya adalet hani bazı kasılmalar normalmişl ya acaba onlardan mı diyorum. bu gün çok yordum bide kendimi mutfakta uzun süre kaldım. bu da sebep olabilir mi? belki de gazdır çünkü tuhaf sesler de geliyor karnımdan yani tam olarak bilemiyorum. ya ne garip ilk kez yaşadığım hisler o yüzden tarif bile etmekte zorlanıyorum

ღ°cerenay.♥.

iyi geceler kızlar ,bende yeni gelebildim foruma,maaşallah iki gündür gariban kalmış bizim sayfa.... :y25:

adalet nasılsın ,ben bunu yazana kadar gitmemişsindir inşallah,eşim aradı biraz önce ara vermek zorunda kaldım

gülşah boyuna göre kilon iyi bencede ,bende 77 kiloyum boydan 5 cm kısayım  :tongue3:
bu arada bir siteye üye olduğun zaman mesaj yazma hakkı açılır hemen ,seninkinde bi tuhaflık var

zeyno hoşgeldin aramıza ,sık sık gelinde doğurmadan muhabbeti koyulaştıralım  :D

ღ°cerenay.♥.

ayy razide gelmiş ben yazana kadar :hello2:
canım banada oluyor kasılmalar ,baştan beri vardı ,sonra bi ara azaldı ama bugünlerde tuhaf bir ağrıda oluyor taş gibi olmakla beraber...
uzun süre o şekilde kalıyorsa doktorunu ara bence ama eğer kısa sürüp geçiyorsa korkmana gerek yok

Almiş'inAnniş'i

aslıhan dedim ya tam olarak isim veremiyorum yani böyle hazımsızlık gibi birşey ama midede değil de karnın altında yaşıyorsun bu hazımsızlığı. çok rahatsız etmese de huzursuz ediyor. :S

adalet

canim gecmis olsun insallah onemli birsey deyildir cok ayakta kalmissan ondanda olabilir kociskon sirtini ufalasin iyi gelir gaz icin sanci bire bir iyi gelir

aslihancim evet sen geldin ben gitcem ama yarin kaldigimiz yerde devam ederiz
kocam evde gel yat diyor yazik adama
size iyi geceler canlarim bebisleri opuyorum
:wave:

Almiş'inAnniş'i

birde benim kız nasıl beceriyo bilmem sol kalça kemiğimi acıtıyor bazen farkında olmadan inletiyor bile beni. sanki kafasını o daracık yere sonmaya çalışıyormuş gibi hissediyorum. yani sol kalçama köşeye  :dontknow: canımı acıtıyor.

Almiş'inAnniş'i

bizde bebişimle sizi öpüyoruz adaletcim iyi geceler hayatım mucxxxx

ღ°cerenay.♥.

iyi geceler adalet yarın görüşürüz inşallah   :wave:

Almiş'inAnniş'i

papuçlarımız

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ღ°cerenay.♥.

benimde oluyor razi ,şu sıralar bebeğimiz epey büyüdü hızla kilo alıyorlar ,yerleride daraldı ...bugün dr.a gittik benimki baş aşağıydı ,ultrasonda dahi canım yandı...zaman zaman öyle bir hareket yapıyor ki ya dikişim gitti diyorum yada baaşka bir yerimi deldi...olacak artık bunlar ,dayan az kaldı inşallah

ღ°cerenay.♥.

papuçlar harika ,güle güle giysin bebişin  :hello2:

Almiş'inAnniş'i

hayatım normalse sorun yok napalım başa gelen çekilir. ama benim burda danışacak sizlerden başka kimsem yok. sizin tecrubelerinizden mümkün olduğunca faydalanmaya çalışıyorum.
eşim karnımı yağlarken korktu biliyor musun :D göbek deliğim böyle meme ucu gibi dışarı çıkmışç genelde içeri çökmüş oluyordu öyle görünce elini sürmeye korktu adamcağız :Dböyle tuhaflıklar olunca "acaba normal mi?" diyorum hemen.

Almiş'inAnniş'i

teşekkür ederiz teyzoşumuz daha güzelleri sizlerin olur inşallah :D

Alıntı yapılan: cerenay - 20 Şubat , 2007, 01:30:22
papuçlar harika ,güle güle giysin bebişin  :hello2:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 20 Şubat , 2007, 01:35:17
hayatım normalse sorun yok napalım başa gelen çekilir. ama benim burda danışacak sizlerden başka kimsem yok. sizin tecrubelerinizden mümkün olduğunca faydalanmaya çalışıyorum.
eşim karnımı yağlarken korktu biliyor musun :D göbek deliğim böyle meme ucu gibi dışarı çıkmışç genelde içeri çökmüş oluyordu öyle görünce elini sürmeye korktu adamcağız :Dböyle tuhaflıklar olunca "acaba normal mi?" diyorum hemen.
bendede oluyor normal diyoruma ama takip et ,dediğim gibi uzun sürüyorsa bu gerginlik ve tüm şikayetlerin ,doktoruna bildirmen lazım.

Almiş'inAnniş'i

aslıhan bebeğim hareket ettiği sürece bir sorun olma ihtimali var mı sence? yani benim ilk dikkat ettiğim şey almira nın hareket edip etmemesi!  :honk: