DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

bu arada patiklerin sayısı 50 yi geçti :D
kızlar mevlütümüze gelirsiniz dimi ;)

ღ°cerenay.♥.

tabi kocanız yanınızda , dövün bakalım...  :cussing:

ben kıyamam benimkine  :love9: :love7:

ღ°cerenay.♥.

adalet

sende gelince doversin canini sikma hayatim ;D
sen bize patik gonder ona gore beyenirsem gelirim kaske gele bilsek webcam ne gone duruyor canli canli baglaniriz olmazmi

Almiş'inAnniş'i

ay pardon bam teline bastık sanırım aslıhancım kuzura bakma. senin de canın çekmesin şimdi evire çevire bi koca dövesim gedi diyomuşsun :D

Alıntı yapılan: cerenay - 18 Şubat , 2007, 01:27:30
tabi kocanız yanınızda , dövün bakalım...  :cussing:

ben kıyamam benimkine  :love9: :love7:

Almiş'inAnniş'i

ay süper fikir ama benim pc malesef holdeeeeeeeeeeeeeeee :(
yoksa cidden süper olurdu. kız adalet ben nası göndercem tiiiiii ingiltereye patik falan :D

adalet

canim sende resmini nete gonderirisin madem bebekleride webcam la halediyoruz isimiz kolay

Almiş'inAnniş'i

hay allah canını almaya napacan patiğin resmini ben sana hemen gönderim istersen resmini :D

Alıntı yapılan: adalet - 18 Şubat , 2007, 01:40:51
canim sende resmini nete gonderirisin madem bebekleride webcam la halediyoruz isimiz kolay

adalet

Almiş'inAnniş'i

ben  ölüyorum artık yorgunluktan sabah 8 den beri ayaktayım valla dinlenemedim doğru düzgün.
iş güç evin pisliği derken bi de k.valide ile k.pederi ağırladık. geberiyoruuuuuuuuummmmmmmmm

adalet

nedemek istiyon izinmi istiyon hadi almiranin hatri icin verdim gide bilirsin

ღ°cerenay.♥.

bende çarşıdaydım ,artık sürünecek hale gelmiştim yani hala geziyodum... :tongue3: ama bittim valla ,bide dün sabaha karşı yattım sabahta erken kalktım.heryerim ağrıyor

adalet

benimde yarin isim cok misafirlerim var cok salimam lazim cok

Almiş'inAnniş'i

kızlar ben artık çok çabuk yoruluyorum. yani 3 katın merdivenini çıkmak bile yetiyor diyebilirim size. normal mi bu? yoksa erken mi yaşlanıyorum?