DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 18 Şubat , 2007, 00:44:02
sahi aslıhan sen nerde yaşıyorsun? :D

Alıntı yapılan: cerenay - 18 Şubat , 2007, 00:40:51
tamam tamam hoşgördük...nagihan sen kocaelide nerede oturuyosun?

ben adanada oturuyorum

Almiş'inAnniş'i

nagihan

izmitlisin çenesuyunu bilmiyorsun .
stadı biliyon mu peki. stadın olduğu semtt.hatta benim evin balkonundan stad gözüküyo.

adalet

ben okudum razicim merakliyim hemen dikatimi cekti

nagihan

Almiş'inAnniş'i

don't panic! önümüzde uzuuuunnnnnnnn uykusuuuuuuuzzzzzzzz geceler var. 3-5 nöbetlerinde görüşürüz 2 aya kalmaz :D 24 saat online olcez :P

Alıntı yapılan: adalet - 18 Şubat , 2007, 00:44:16
yazik nagihana gun boyu forumdaydi kimse yoktu simdi geldik o gidecek olsun saglik olsun biz hep burdayiz bugun olmasa yarin kaldigimiz yerde devam ederiz nagihancim

ღ°cerenay.♥.

ben karamürselliyim ,izmitin içindeyse orası bilmiyorum  ,zaten sen bana bakma yıllardır adanada yaşıyorum,ne berayı  iyi bilirim ne orayı...  :tongue3:
raicim bu arada cevap adana

nagihan

ay evet birde ben uykusuzluğa asla dayanıklı değilim. ayvayı yedim. :(

Almiş'inAnniş'i

neyse hadi affettim siz yabancı değilsiniz okuyabilirsiniz  :tongue3:

şaka bi yana geçen hafta çocuk fuarına gittik orda bi dünya broşür falan dağıttılar. bazılarında çok güzel şeyler yazıyor. bende onları okuyup okuyup gerekli gördüklerimi sizlerle paylaşıyorum. sırada bir konu daha var hemde çok önemli "inek sütü" ama şimdi yazamicam anlaşılan uzun sürüyo çünkü yoksa size yetişemiyorum. yarın siz yokken yazarım artıkın. nasılsa yarına kadar doğurmuyorsunuz dimi?  :k06:

nagihan

ben kaçtım hadi yarın görüşürüz. byeeee
iyi geceler

Almiş'inAnniş'i

senin eşin ne iş yapıyor aslıhan?
bu arada fedakarlığımdan dolayı bir aferini hak ediyorum dimi? kocam içerde ben sizle beraber olak için onu satmış durumdayım :D

Alıntı yapılan: cerenay - 18 Şubat , 2007, 00:50:07
ben karamürselliyim ,izmitin içindeyse orası bilmiyorum  ,zaten sen bana bakma yıllardır adanada yaşıyorum,ne berayı  iyi bilirim ne orayı...  :tongue3:
raicim bu arada cevap adana

adalet

vallah dort ay boyunca gece benle kocam birlikte bakiyorduk gunduz esim yatiyordu ben tek bakiyordum yaramaz ogluma sizi korkutmak istemem her cocuk bir deyil insallah benim bu bebeyim cok uslu olur abisine cekerse ben kafayi yerim kimsede yok burda yardimci olsun

ღ°cerenay.♥.

benim eşim özel bir şirkette çalışıyor şimdilik,kontrat işine bakıyor

Almiş'inAnniş'i

adalet sen webcam i açarsın bebeği de karşısına oturtursun ben burdan oyalarım 1 saat sen uyursun sonra ben koyarım bebeği sen almişimi oylarsın ben uyurum :D

Alıntı yapılan: adalet - 18 Şubat , 2007, 00:56:27
vallah dort ay boyunca gece benle kocam birlikte bakiyorduk gunduz esim yatiyordu ben tek bakiyordum yaramaz ogluma sizi korkutmak istemem her cocuk bir deyil insallah benim bu bebeyim cok uslu olur abisine cekerse ben kafayi yerim kimsede yok burda yardimci olsun

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 18 Şubat , 2007, 00:56:27

annemde diyor bakalım bu nasıl olcak ,gazlımı normalmi...kesin gazlıdır diyorum ,çünkü ben de her iki hamileliğimdede gazlı olduğuma göre  :tongue3: