DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

sıkma canını ,iyi olur inşallah,
nagihanda gece muhabbetine gelecekti ,ortalarda yok

ceyda_elanur

merhaba... benim doğumum da mayısta  :love7: adım ceyda, kızım olacak ismi de elanur olacak... :))

ღ°cerenay.♥.

Almiş'inAnniş'i

ceydacım hoş geldin aramıza :D listeye de kaydını yaptır istersen bakalım kaçıncı sırada olacaksın ;)

Alıntı yapılan: ceyda_elanur - 15 Şubat , 2007, 23:10:04
merhaba... benim doğumum da mayısta  :love7: adım ceyda, kızım olacak ismi de elanur olacak... :))

Almiş'inAnniş'i

ben bu sefer harbi harbi gececiyim sanırım. uykum yok saat 2:30 ben napıcam böyle  :-\

bi dünya ütü yaptım. uyku setini yıkamıştım onları da ütüleyip karyolayı tekrar yerleştirdim. hastane çıkışını yıkamıştım onlar da ütülenip bir güzel bohça yapılıp mavi boncukla kapatılarak valize yerleştirildi. ARTIK DOĞURABİLİRİM!  :toothy10:
Benim çok acelem var ama kızın hiç acelesi yok malesef  :tongue3:
kardeşim martın 19 unda yardıma geliyo ama o elene kadar bende iş kalmadı  :ehi:

allam ben ne çalışkan kadınım böyle ne şanslı kocam var  :tongue3:

nagihan

kızlar suçluyum biliyorum.  :dontknow: dün akşam uyuya kalmışım. bu akşam anneme gitmemeyi düşünüyorum. otururum inşallah.
bu arada ceyda hoş geldin.  :occasion16: 10 kişi oldukkkkkk.
ya ben ço u
nutkan oldum. temizlikçi bayanımın tel nosunun olduğu not defterim vardı. onu kaybetmişim. temizlikçi bayan derdine düştüm. gaza geldim. artık herşeye başlıyorum. törenle arkadaşlar. :director: :director: :director: duyurulurrrr.
karyola işinide hallediyorum önümüzdeki hafta. kıyafetleride karyoladan sonra yıkıyacaz annemle. artık o yıkar bende oturduğum yerde ütülerim.zaten çok bişi almadım. annem beni hep frenledi.  :BangHead:
razi sevgililer günü yemeğin hayli olaylı geçmiş. yani minibüsten bahsediyorum. ama sonu mutlu bitmişşşşş. :tongue3: :k06:sevindim.
yine yoksunuz ortalarda. nerelerdesiniz?

Almiş'inAnniş'i

ben burdayım hayatım ama adalet geç gelebilir oldukça yorucu bir gece geçirdi zavallaı. oğluşu fenalaşmış gece hastaneye görümüşler. perişandı durumu :S sanırım bu gün uzun bir uyku çekip öyle gelir.

nagihan

kızlar meme ucu çatlakları ve yaraları için krem aldınız"mı? :honk:

Almiş'inAnniş'i

ohoooooo ben 2 aydır kullanıyorum bile nagişcim.

Alıntı yapılan: nagihan82 - 16 Şubat , 2007, 14:35:33
kızlar meme ucu çatlakları ve yaraları için krem aldınız"mı? :honk:

nagihan

Almiş'inAnniş'i

hayır canım ben medela nın kremini kullanıyorum. benim sol meme ucunda çatlak başlamıştı 2 ay önce kullanmaya başladım. gayet iyi ben çok memnunum. akşam sürüyorum sabaha iyileşmiş oluyor. biraz yoğun kıvamlı.

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 16 Şubat , 2007, 12:57:25
ben burdayım hayatım ama adalet geç gelebilir oldukça yorucu bir gece geçirdi zavallaı. oğluşu fenalaşmış gece hastaneye görümüşler. perişandı durumu :S sanırım bu gün uzun bir uyku çekip öyle gelir.
kislar bende geldim razicimin dediyi gibi aksam oglumu hasataye goturduk acile neyseki bugun biraz iyi
sizler nasilsiniz misafirim var arada girerim sizi kontrul etmek icin misafir derken bir arkadas yani neyse siz devam edin bir yere kacmayin

nagihan

ben burdayım. bu akşam söz verdiğim gibi netteyim. annemlerede gitmedim  :aferin:
hadi başlasın muhabbetttttt :hello:

adalet

eh naginan biz olunca sen olmuyon bizde kustuk saka
benim arkadisim yanimda yinde burdayim bekle aslihan biraz gec geliyor razide aksamlari pek ugramiyor bundan sonra galiba gece leri ugrayacak dun gece 03 kadar uyanikti temizlik yapiyordu :toothy10:

nagihan

gece temizlikmi yaptı? aaaaaa bu kız aşmış valla. :hieyt: