DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

buluruz inşallah adalet...ama bizim için daha zor olacak herhalde ,birinciler ayrı ilgi göstermemiz gerekecek ikincilere ayrı...malum kıskançlık olayları olmasın diye.. :D

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 15 Şubat , 2007, 00:35:53
buluruz inşallah adalet...ama bizim için daha zor olacak herhalde ,birinciler ayrı ilgi göstermemiz gerekecek ikincilere ayrı...malum kıskançlık olayları olmasın diye.. :D

evet canim isimiz zor haliyle ilgi kucugun ostunde olacak
dengeyi kurmak lazim her cocugun sevgisi aynidir ama ilk goz agrimizin yeri baska olmasi lazim
simdi oglum gelip gidip gobeyimi opuyor dogduktan sonra insallah oyle devam eder pek sanmiyorum cunku oglumu cok nazli alistirmisiz ailede kucuk cocuk yoktu ilgi hep oglumun ostundeydi simdi eltimde hamile gorumcemin bir oglu oldu
kayananam tel actigimizda hep soyliyor cumalini yeri baska bakalim ne olcak

ღ°cerenay.♥.

al bendende okadar ,benimkızımda ailemin ilk ve tek torunu...hepsi çok seviyor onu...beni hiç sorma ,çocuk delisi biri olarak ,belki yüzlerce çocuğa yetecek sevgimi ona vermişim...düşünsene hala beraber yatıyoruz,güya bir aydır ayırdım yatağını ( ayırdım dediğimde ,yavrulu yatak aldık ,benden 2 karış yukarıda yatıyor. sabah olunca pat yanıma inmeye başladı.açıkçası bende ayrılamıyorum...)  babası aynı keza ,deli oluyor kızına...benimkide karnımı seviyor ,kardeşini soruyor hatta ultrason resimlerini öpüyor...ama bi gelsin bakalım ne olacak...sevgiyi paylaşabilecekmi kardeşiyle...

adalet

esim gurbete oldugu icin oglumda benle beraber yatiyordu esimin yanina gelince gece salistigi icin yine yanimda yatiyordu esim gece isini birakinca birakmadi artik benle yatsin gece kac sefer kalkiyorum yorkan ostundemi ne bileyim oglan alti yasinda sanki yeni bebekte bende ayri yatiyor gibi

esim izine geldigi zaman oglum odasinda yatiyordu gece kalkip butun evi ariyordu anne nerdesin diye tabiki bende hemen gidip onla yatiyordum yoksa ikimizin uykusuda gelmiyordu neyse bunu boyle alistirmiyacam kendi yataginda yatsin diyorum

ღ°cerenay.♥.

aynı durumdayız desene...ben daha yanımdan ayırmazdımda yeni bebek geldide ondan ayrı yatıyoruz sanmasın diye yatak aldık...kendisine dokunabilecek mesafede yatıyorum,böyleyken bile aklım hep onda ,yarın bigün ayrı odalarda nasıl yatıcam bilmiyorum.
bende yenisini böyle alıştırmayayım diyorum ama kızım yanıma yatınca öbürünüde almazsam içim kabul etmezki..ayyy...inan bilmiyorum ,şimdiden tasası tuttu allah yardımcımız olsun

adalet

haklisin canim kucukler olunca buyuklerde anlayis bekliyorum ;D
vallah bazen gelip yatagimiza giriyor zavali babamizi azicik yer kaliyor oda anlayis gosteriyor alti senedir beraber yatmissiniz bir birinize cok alismissiniz diye sesini yapmiyor eskide ben ogluma sarilmasaydim uykum gelmiyordu simdi alistik
ilk yatagini ayirinca agzina yorkan filan girer diye gece kalkip bakiyordum arkadasa anlatim cok gulmustu oglan alti yasinda sen neyi dosunuyon

ღ°cerenay.♥.

siz bizi katlamışınız,biz 3,5 senedir beraberiz  ;D
ben kalkayım artık ,diğer forumdan tavşancık için yasin okuyacağım ,kızımda uyandı,bakalım kaçta uyumuş olacağız  ::)
iyi geceler canım

adalet

nagihan

kızlar gece iyi kaynatmışsınız valla. bu arada ben pot kırmışım valla.doğru 8 kişiyiz.  :suclu:
bu arada herkese günaydınnnnn :sunny:

Almiş'inAnniş'i

kızlar ben kendimi pek iyi hissetmiyorum. pc açık ama ben uzanıcam. çok halsizim sanırım hasta olcam yoklama çekiyo bana mikroplar :P

nagihan

geçmiş olsun razicim. aman kendine dikkat et :wave:

ღ°cerenay.♥.

iyi akşamlar kızlar ben geldim ,razi geçmiş olsun
nagihan diğer forumda gece kimseyi bulamıyordum,gündüz birdolu sayfa atlıyorlardı.burda benim gibi adalet var Allahtan ,güzel gece muhabbeti ouyor,sizde katılsanız daha iyi olur yani... :D

nagihan

ahmet gececi. bende annemlerdeyim iki gündür. nedense erkenden uykum geliyo burda benim. ama söz bu akşam sizlere katılmaya çalışayım. :hieyt:

nagihan

raziden ve adaletten ses yok. kızlar nerdesiniz ayol :director: :director: :director: