DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

ah bunun için çok az zamanımız kaldı hayatım  :hieyt:
yakında bebişlerimizin resimlerini koycaz buraya  :hello2:

adalet

ay insallah demi ne guzel bebekler olur

bebeyin kime benzemesini istersin ben esime benzesin diyorum banada benzese fena olmaz :-[

ღ°cerenay.♥.

oooo muhabbet iyi kızlar,
razi yok galiba ben cevap vereyim adalet,benim kızım renk olarak ne babaya ne bana benzedi ,biz esmeriz o beyaz ve renkli gözlü,ama yüz hatları bana çok benziyor,oğlumda babasına benzese fena olmaz yani
:occasion5:

adalet

benim oglumda bize benzemiyor abilerime benziyor gerci babasi gibi beyaz tenli
esimin gozleri renkli cok istemistik oglumunki benzesin insallah bu oglumunkiler babaya benzer bide esim cok istiyor ona benzesin baskalarin cocuklari babaya benziyorsa esim hemen soyliyor benimki niye bana benzemiyor diye
neyse saglikli olsunlar kime benzeserseler benzesin nasil olsa gozumuzde en guzeli onlar

ღ°cerenay.♥.

amin doğru söylüyosun ,önce sağlık tabi.

benim kaynımın iki çocuğuda kendine hiç benzemiyor "birincinin ayakları benziyor ,bunun da kulakları benzedi,kısmetse 3. de tutturucaz "diyor. 

adalet

ha ha benim oglumunda ayklari babasina benziyor buda kulaklari benzerse hic sasmam

ღ°cerenay.♥.

adalet

galiba ;D
ben zaten ucuncuyu dosunuyorum tam karar vermedim ama bir bunu dogurayim buyuteyim eh sonra ucuncuyu dosunuruz

ღ°cerenay.♥.

anladıııııımmm sen kız da olsun istiyosun...yap tabi bitane daha ,yaşın genç,durumunuzda iyiyse neden olmasın,bende yaşım daha küçük olsaydı 3. yü isterdim ne yan söyliyim,çok seviyorum çocukları...

adalet

evet canim bide kiz istiyoruz onuda 30 ve 35 arasi yapariz
canim sende ucuncuyu yaparsin 40 yasina kadar dogura biliyon biraz riskli olsada cogu aneler bu yasta anne oluyorlar
iyi olur iki oglan bir kiz yada iki kiz bir oglan

ღ°cerenay.♥.

yok canım yaa ,ben ikisinide 30 umdan sonra yaptım ,beden olarak yıprandım ,hele şu son günlerde belim çok ağrıyor,bir hamlede doğrulamıyorum,zaten varisleri hiç deme ,yürüyemez oldum...bide aramızda çok yaş farkı olur ,kalsın ben almayım  :D

adalet

gecmis olsun canim benimde bel agrim cok fazla ilk gebeligimdede bel agrisi vardi fakat boyle sidetli deyildi
Allah sana bagislasin kizinda var oglunda olacak cok sukur

Almiş'inAnniş'i

gözleri teyzesine veya babanneye veya annanneye saçlarını herkes benimkine benzesin istiyor ama ben çok çektiğim için saçlarımdan kararsızım bu konuda :D geri kalan heryeri babasına benzesin :D zaten ilk adı şafak olacak kızım (babamızın adı :D)

Alıntı yapılan: adalet - 08 Şubat , 2007, 21:02:15
ay insallah demi ne guzel bebekler olur

bebeyin kime benzemesini istersin ben esime benzesin diyorum banada benzese fena olmaz :-[

Almiş'inAnniş'i

ay aslıhan alem bi kaynın varmış yani sabah sabah güldürdü beni :D

Alıntı yapılan: cerenay - 08 Şubat , 2007, 21:35:41
amin doğru söylüyosun ,önce sağlık tabi.

benim kaynımın iki çocuğuda kendine hiç benzemiyor "birincinin ayakları benziyor ,bunun da kulakları benzedi,kısmetse 3. de tutturucaz "diyor. 

Almiş'inAnniş'i

hayatım kaç yaşındasın ki yaşım küçük olsaydı diyorsun :S
valla ben 29 yaşında anne oluyorum. 4 yaş arası idealmiş. bende 35 den önce bi tane daha yaparım diyordum. ama 40 da yapmayı gözüm kesmez herhalde. görünen o ki biz 2 ile kalacaz. zaten benimki 2. yi bile istemiyo ama ben halledicem bu meseleyi :D

Alıntı yapılan: cerenay - 08 Şubat , 2007, 22:40:51
anladıııııımmm sen kız da olsun istiyosun...yap tabi bitane daha ,yaşın genç,durumunuzda iyiyse neden olmasın,bende yaşım daha küçük olsaydı 3. yü isterdim ne yan söyliyim,çok seviyorum çocukları...