DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

ben geldim kizlar ne haber
benim bebisin hareketleri ilk zaman yavasti simdi masallah iyi oglumda cok sismistim ayakabilar ayagimda olmamisti koca terliklerle doguma gitmistim :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

AY ALLAHTAN KOCAMAN BOTLARIM VAR. BEN KIŞIN KAT KAT ÇORAP GİYDİĞİM İÇİN BOTLARIM HEP BÜYÜKTÜR :P

Almiş'inAnniş'i

BU GÜN 2 MAKİNA ÇAMAŞIR YIKADIM, KURUYANLARI DA ÜTÜLEDİM. YAW BİTCEK GİBİ DEĞİL. BEN DELİRCEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMM!  :cildir:

adalet

kislar sormayin esim tam gidiyor oglum okulda geliyor yarim saat oynadi simdi bey efendi yemek yiyor birazda gelir ama ben onu kandirirm :hieyt:

Almiş'inAnniş'i

YA BEN ŞİMDİ NEVRESİMLERİ YIKİCAM YA YORGANI DA YIKAMAMA GEREK VAR MI? :icon_scratch:
BU SOĞUKLARDA TAM KURUTAMAM DİYE KORKUYORUM  :honk:

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 08 Şubat , 2007, 18:34:58
YA BEN ŞİMDİ NEVRESİMLERİ YIKİCAM YA YORGANI DA YIKAMAMA GEREK VAR MI? :icon_scratch:
BU SOĞUKLARDA TAM KURUTAMAM DİYE KORKUYORUM  :honk:
canim yorgana gerek yok nevresimi yika tamam hem kendini okadar yorma iki canlisin

Almiş'inAnniş'i

YA NE BİLEYİM ADALET KUMAŞ BÖCEĞİ FALAN DEDİ Bİ TEZGAHTAR BANA ONLARA DA SEMİNER VERMİŞLER. AMAN HERŞEYİNİ YIKAYIN DEDİ. BU BÖCEK YORGANIN İÇİNDE DE VARSA VE KIZIMA BİŞİ YAPARSA  :y25:

adalet

kis ben sana demedim beni guldurme :hieyt: :toothy10:
daha bebis gelmeden tedirginlige bak ;D yok kiz olmaz oyle birsey kafana takmak niye ne olmus bocek icinde olsa bebeyin gelene kadar ordami bekliyecek

Almiş'inAnniş'i

AMAN NE BİLİM ADALET KIZ KORKUTTU BENİ HERŞEYİ YIKAYASIM GELİYO :S

adalet

ben simdi gidiyorum birazdan gelirim velet benle kavga ediyor yarim saat daha oyniyacak

Almiş'inAnniş'i

annemlerle görüştüm msn de ancak geldim. pc kilitlenip duruyo artık iyi bi bakıma gircek.

adalet

oglumun oyunu biti sira tam bana geldiki kilavye bozuldu ay nasil sinrelndim yapamadimda esimi aradim ve sorunu hal etim

Almiş'inAnniş'i

yemek hazırladın mı akşama. güzel bi bölüm açtılar gördün mü? bu gün ne pişireceksiniz diye  :hello2:
ama bu gün kimse uğramamış  :honk: bi tek ben yazdım  :sad1:

Almiş'inAnniş'i

forum iyiye gidiyor valla istatistikler süper  :muzz: geçen ay sadece 36 üye varken bu ay sayımız 226ya yükselmiş.  :basardim:
bir de üyelerin sürekliliğini sağlayabilsek süper olcek  :occasion14:

adalet

evet canim o bolumu gormustum kocam aksam evde olmiyor o yuzden oglumla canimiz ne isterse onu yapiyorm esim hayta sonu evde o yuzdende guzel yemekler kocama yapiyorum
corba ve ispanakli borek yedik tabi ben geceye dogru yine acikacam acaba ne yesem ay kendimi pek bir ac gordum

gitikce forum cogaliyor insallah ilerde cok guzel bir forum olur bebeklerimize sayfa bile acariz demi