DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

iyi aksamlar canim bende burdayim kimse olmayinca insanin cani birsey yazmak istemiyor

ღ°cerenay.♥.

05 Şubat , 2007, 23:14:05 #361 Son düzenlenme: 05 Şubat , 2007, 23:16:19 cerenay
ayy adalet ben seni göremeden gitmişsin bile,bi yandan beyaz gelinciği izliyorum bi yandan buraya takılıyorum

adalet

canim ben burdayim bir yere gitmedim
masallah kizina barbi bebek gibi cetveldeki resim

sana iyi geceler, kociskom evde yabanci filim izliyordu filim bitince sira ona geldi

ღ°cerenay.♥.

05 Şubat , 2007, 23:33:45 #363 Son düzenlenme: 05 Şubat , 2007, 23:35:43 cerenay
sağol canımiyi geceler

Almiş'inAnniş'i

bencede kızın fıstık gibi çıkmış. ya şu bebişlerinizin resmini koyarken yanına bir de mavi boncuk koyuverin kızlar. valla ben korkuyorum naze değecek diye

Alıntı yapılan: cerenay - 05 Şubat , 2007, 23:33:45
sağol canımiyi geceler

Almiş'inAnniş'i

nagişin kaynı vefaat etmiş o yüzden gelemiyormuş foruma arkadaşlar  :sad1:

adalet

gunaydin kizlar

demek nagis ondan ugramiyor cok uzuldum

Almiş'inAnniş'i

belim koptu ağrıdan yaaaa ütü yapıyorum kızlar bebişimin kuruyan cicilerini ütülüyorum azcık mola vereyim dedim  :sad1:

adalet

SELAM RAZICIM BUGUN NERDEYDIN MERAK ETIM KIS :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

ay sorma adalet bi dünya ödeme vardı onları yapmaya gittim paracıkları bitirdim geldim  :hello2:  :occasion5:

ღ°cerenay.♥.

iyi akşamlar ,
adalet gene birtek sen varsın online...çok boş kalıyor bu sayfa  :y25: :crybaby2:

safakrazi ,bende korkuyorum nazar deyecek diye aslında ,böyle küçük resimler falan koyuyorum ancak...gören maaşallah desin,ben diyorum herkesin bebeğine :-[

adalet

SANADA IYI AKSAMLAR NE YAPTIN
NE YAPALIM KIMSE YOK BELKI ILERDE DOLAR UMUTLUYUZ :hieyt:

ღ°cerenay.♥.

galiba biz dolduğu günleri göremicez,doğurup gitmiş olcaz bu sayfadan ::)

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 07 Şubat , 2007, 21:38:47
galiba biz dolduğu günleri göremicez,doğurup gitmiş olcaz bu sayfadan ::)
EVET CANIM GIDISAT ONU GOSTERIYOR AMA BIZDE YENISINI ACARIZ BEBEKLER ICIN INSALLAH O GUNLERIDE GOREK VE YARAMAZLIKLARINI PAYLASIRIZ

ღ°cerenay.♥.

amin amin inşallah.
bu arad sen doğumunu nasıl yapacaksın,ordada sezeryan bir seçenek değil herhalde ,dimi?