DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

şekerr Allah yardımcın olsun , loğusalarında kabul olur Allahın izniyle :-[ , dualarımız seninle...

nagişin nazı çok mu sarılık olmuş acaba, geçmiş olsun nagihan ,beim alperde hala azıcık sarı gibi geliyo bana, belkide evhamlanıyorum kızımda öyle oldu diye.
cerende anne sütüne bağlı sarılık yaşadık , 2 gün emzirmeyi kesmek zorunda kaldım.

tubito

remziye ablacım slm

doğum yapmıssın sanırım bayadır girmemistim

tebrik ederim seni iyisinizdir insallah bebekte sende

allah insallah sağlıklı sihhatli büyütmeyi hayırlı evlat olmayı nasip eder

öpüyorum sizi kendinize iyi bakın

burcu-emir

aslıhan çok saol ya beni rahatlattın.benim gögüsler 75 di,ola ola 80 oldu.oysa ben hamileliğimi gögüslerim bübüyecek die 4 gözlen bekliyodum  :laughing7: şimdi zaten bol su içiyorum,hep içerdim o konu da sıkıntım yok allaha şükür.
nagişin kızı dün hastaneden çıkmış galiba,onuda adaletten öğrendim.onlar msn de yazışmışlar çünkü.allah hepinizin bebişlerini korusun,sağlık versin,nazarlardan saklasın  :nazar:

ღ°cerenay.♥.

o konuda bende hamileliği dört gözle bekleyenlerdendim  :k06: :k06: :k06:

burcu-emir

ee aslıhan sende mi benim gibi yarım limon sağa yarım limon sola olanlardansın  :ehi: resimlerini gördüm bu arada ailecek çok güsel çıkmışsınız maşallah  :nazar:

ღ°cerenay.♥.

öyleydim ya...ben bide dal gibiydim 52 kilo :k06: , kızıma hamile kalınca iyi oldum ...yalnız kalıcı olmuyo ne yazıkki, 3 sene idare etti beni,sonra tam eski haline dönerken tekrar hamile kaldım yani... :k06: :k06:

sarı şekerr

Alıntı yapılan: cerenay - 19 Nisan , 2007, 16:10:11
şekerr Allah yardımcın olsun , loğusalarında kabul olur Allahın izniyle :-[ , dualarımız seninle...

canım benim Allah sizden razı olsun ne muradınız varsa versin...benim için ettiğiniz dualar sizede dönsün inşallah...okadar duygulandım ki anlatamam...sanırım yeni doğum yaptın...rabbim evladının hayrını göstersin sana inşallah...

burcucum canım benim Allah senden de razı olsun...rabbim sağlıkla kucağına aldırsın bebeğini inşallah...annesine ,babasına hayırlı evlat olmasını nasip etsin inşallah...

ღ°cerenay.♥.

amin canım sağol, Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmayı nasipetsin inşallah

adalet

Alıntı yapılan: şekerr - 19 Nisan , 2007, 13:45:16
adalet canım hoşbulduk bitanem...ben 2 hafta önce ameliyat oldum kist ve miyomumu aldırdım...evede yeni döndüm sayılır annemlerde kalmıştım...şimdi çok iyiyim ama...bidahaki ayda aşılama yapılacak...bütün hamiş arkadaşlarımdan dua bekliyorum...sizin dualarınız kabul olur...benide dualarınıza eklerseniz çok sevinirim....

canim cok gecmis olsun dualarim seninle allah kimsenin emegini bosuna cikarmasin en kisa zamanda seninde melegin olur insallah
devamli bekleriz sayfaya kocaman op :opucuk:

adalet

oh ne guzel sohbetler edilmis ben olmayinca hepiniz toplaniyorsunuz gelince dagiliyorsunuz ne ayak :toothy10:
havanin guzeligi bizi icirde durdudmiyor arkadaslarimla piknik yaptik parkta ben su parka cok kutu alistim acik havada istahim aciliyor normelde yemiyorum ya :toothy10: :k06: :ehi:

aslihla burcu gogusleriniz kucukmu ben size vereyim kocamanlar sut dolunca iki kat oluyorlar hata tasiyamiyorum dersem yalan olmaz :k06:

ღ°cerenay.♥.

Allah iyiliğini versin emi :k06: , maşallah ne diyeyim :k06:
genemi cumali oturdu pc nin başına ::)
alper uyurken biraz sohbet edecektik, bak kalkacak ,işaret vermeye başladı :k06:

adalet

ღ°cerenay.♥.

:hello2:
beimki uyanmak üzere ,gazı var yavrucağızımın  :sad1:

adalet

uyusun da buyusun alperım bırak anneyle teyse bıraz sohbet etsın
aslıhan ozledım kız senle yazısmayı bende dogursam bak ozaman zor gorusuruz

ღ°cerenay.♥.

doğru valla,sende doğurunca bu sayfada bitecek galiba, senle burcudan başka hamiş var mı burda ben takip edemedim?