DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

adalet nasılsın hayatım :D

ya aslıhan ın verdiği sitede resmi ben göremedim. soyadları ne onların?

burcu msn deki space de bissürü resmimiz var hayatım ordan bakabilirsin bebişimin resimlerine ;)

adalet

razıcım senden ne haber annelık nasıl gıdıyor
annenle bacın daha yanındalarmı

aslıhanın resımlerı sıgınbebek aılesı yazıyor oraya bak resımlerı bulursun

burcu-emir

razicim nasılsın.kızın çok güzel maşallah,ay parçası gibi...allah analı babalı büyütsün  :nazar: adaletcim sonradan buldum aslıhanın resimlerini.oğlunu kızına benzettim ben.onunda maşallahı var
kızzz sıra bizdeee.anaam ben korkuyooommm  :sad1:

adalet

ya cumalı oyun oynuıcakmıs of bırakmıyor bıraz sohbet edeyım tam burcu gelmısken aslıhanıda forumda :( :crybaby2: :y25: neysa ben sonra yıne gelırım

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: rain - 18 Nisan , 2007, 11:05:46
günaydın kızlar
jbdun nasılsın canım....valla bende annemin evini şimdiden özledim  :D pek bi rahattım yediğim önümde yemediğim arkamda.ama bu seferde kocama üzülüyorum,adamcağız ev sizsiz bomboş diyo,iki arada bi derede kaldım valla..
aslıhan oğlun ismiyle yaşasın,allah analı babalı büyütsün.benimde bi ara oğlumun adı alper olacaktı,sonradan emire karar verdik.yani benim için alper ismi çok özel  ;) ama resimlerinizi göremedim canım
sağol canım , benimde annem çok istedi emir ismini,emir sultanın hayatından etkilenmiş.benimde kulağıma hoş geliyordu ama kısmet işte ..eren ,emre derken ilk isim kaldı...alper...anlamı çok güzel ,ama söylemesi zor biraz dimi :k06:

emirde çok güzel  :icon_thumright:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 18 Nisan , 2007, 20:35:09
ya cumalı oyun oynuıcakmıs of bırakmıyor bıraz sohbet edeyım tam burcu gelmısken aslıhanıda forumda :( :crybaby2: :y25: neysa ben sonra yıne gelırım

yaw cumali annen doğurunca istediğin kadar oynarsın pc sana kalacak, bıraksana iki laf edelim :k06:
bak gidiyom işte,alper kucağımda zorla yazıyorum zaten :D

burcuilk doğduğunda bende kızıma benzettim ama gittikçe şekilleniyo,ama hala bilemiyorum kime benziyo.burnu kızıma ,yani bana benziyo ama galiba babasınada benzeyecek :D

o resimlerde en hoşuma giden 3 ve 4 kişilik resimlerimiz , dikkatinizi çektimi. acayip sancım vardı , ameliyathaneye alcaklar beni durun dedim hemen resim çekilmem lazım :k06: :k06: :k06:
3 kişiydik , o resmi çekildikten 15 dakika sonra 4 olduk Allahın izniyle ...harika bişey ya buuu...Allah isteyen herkese nasipetsin , sizde biran önce kurtulun , kavuşun yavrularınıza inşallah :D

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 18 Nisan , 2007, 19:41:23
adalet nasılsın hayatım :D

ya aslıhan ın verdiği sitede resmi ben göremedim. soyadları ne onların?

burcu msn deki space de bissürü resmimiz var hayatım ordan bakabilirsin bebişimin resimlerine ;)

kız razi sana mesaj attım cevap gelmedi :crybaby2:
dur bakem bende bebişinin resimlerine

burcu-emir

yyya hepiniz gitmişsiniz  :crybaby2: yaa tam sizi bulmuşken oooff ooofff kızlar özledim valla sizi.ben 2 dakka yemeğe gittim sizi kaçırdım ağlııyyycaam :(  :y25:

adalet

geldim geldim ama aslihan gitmis demi dogurunca pc ona kalacak ama velet bilmiyor
burcu aglama hadi sevin burdayim

nagisle msn den yazistim naz sarilik olmus pazartesi hastaneye yatmislar bugun hastaneden cikmislar ay yavrum kiyamam
nagis cok gecmis olsun nazima 

burcu-emir

ayyy kıyamam ben ona .nerden kapmış ki?hastaneden mi..canım ya minicik bebeişimize nazar mı ettik kız adalet

adalet

nagis senide soruyordu burcunun kac gunu kaldi diye

kiz normalde cocuklarin cogu oluyor yenimde olmustu dr bol bol emdir demisti anne sutu cok iyi sariliga neyseki simdi iyi evlerineler

burcu-emir

aahh canım benim kıyamam ben ona..allah şifasını versin.bazen hep içimide mi kalsalar acep diyom  :toothy10:  :toothy10: korkuyorum ben bazen yaaa

adalet

istersen hic cikarmiyak al bendende o kadar bende cok korkiyorum seninkidemi normal

cumali gecen gun hastanedeyiz baba bu bebek ne zaman gelecek diyor babasida bilmiyorum oglum sonra biraz dusundu bebek biz istedigimiz zamanmi gelecek yoksa cani ne zaman istersemi bende dedimki cani ne zaman isterse karnimi oksiyarak velet artik gel hepimiz seni bekliyoruz :toothy10:

burcu-emir

ya bayılıyorum cumalinin teşhislerine  :ehi: özeniorum oğluna adalet.maşallah çok zeki...allah bana da böyle akıllı bi evlat nasip etsin.
benimkide normal doğum.dün kontroldeydim,daha başı doğum kanalına inmemiş dedi,adalet sancıların geliyo mu hafif hafif?benim adet sancısı gibi geliyo ama çok az

adalet

insallah senin oglusun daha zeki olur birde oglusum bana daha bagli babasindan daha cok seviyormus ama babasi duymasin bugun yine parktaydik komsumla beraber cumaliyle komsum bir salaniyorlar sorma bende dedimki yavas salanin basiniz doner komsum sen binmiyon diye benle cumaliyi kiskaniyonmu catla cumali bir sinirlendi anneme oyle seyler deme gormiyonmu hamile yoksa senle koserim ay benle komsum gulmekten olduk

belim cok agriyor sancilar bazen oluyor ama hafif ikimizde dogursaydikta ne guzel olurdu