DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

İYİ GECELER HAMİŞLER...BENİM OĞLUMUN ADI EN SONUNDA ALPER OLDU , EN SON KARARIMI NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNÜN KAPISINDA VERDİM :k06:
HAYIRLISI OLSUN ,
  YA KIZLAR BU ARADA SİZİN GÜNÜNÜZ AYNIYMIŞ,HADİ BAKEM ÖNCE KİM DOĞURCEK :k06:

adalet

aslihan oglusun ismiyle buyusun alper abimizin kimligidemi cikarildi masallah gunler cabuk geciyor

evet bakalim hangimiz once dogurcaz galiba burcu bende once dogurur benimki abisine cekerse o zaman ben yandim

ღ°cerenay.♥.

bak teyzesi bizim resimlerimiz burdada var, yenidoğan bebeklerde, sıgınbebek
http://www.muzaffersengul.com/

adalet

masallah yavrularina kiz yeni dogurdugun halde citi pitisin fistik gibi hatunsun :nazar:
cok guzel bir aile tablosu allah mutlulugunuzu daim etsin

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 18 Nisan , 2007, 00:27:10
masallah yavrularina kiz yeni dogurdugun halde citi pitisin fistik gibi hatunsun :nazar:
cok guzel bir aile tablosu allah mutlulugunuzu daim etsin
kız adalet sen yanlış resmemi baktın yoksa bana moral mi veriyon? :k06:
74 kiloyum şu an , doğumdan sonra kızımda giydiğim hamilelik pantolon dar geldi bana,herhalde bitane daha vardı doktor içimde unuttu dedim yani... :k06:
bende diyodum cerende giydiğim hamilelik yazlık kışın giyemem.zaten nolursa olsun giyemeyecekmişim yani :laughing7:
çok şükür göbek indi epey, kırkımız çıkınca yürüyüşlerede başlarız, havalar ısınır inşallah ozaman

ღ°cerenay.♥.

adalet beni bırakıp gitmiş :crybaby2:
neyse bende kaçıyorum yoksa birazdan ben yatcam alper beyim kalkacak. cerende beni bekliyo,hatta içerden beni çağırıyo,oyyy oyy kıyamam kızıma ...hadi iyi geceler  :wave:

adalet

canim ben birakip kacmadim cumali biraz oyun oynadi sende forumda offine gorunuyordun neyse yine yetistim

kiz inceciksin daha ne istiyon simariyon demi  :k06:
iyi geceler optuk :opucuk:

jbdun

oh oh ne güzel bebişini kucaklayanlar da buraya gelmişler,sayfa şenlenmeye başlamış eski günlerdeki gibi :hello2:
burcucum en iyisini yapıyosun,kalabildiğin kadar kal annende :-*
adalet cumaliye bayılıyorum ya,çok bilmiş nolcak :opucuk:

burcu-emir

günaydın kızlar
jbdun nasılsın canım....valla bende annemin evini şimdiden özledim  :D pek bi rahattım yediğim önümde yemediğim arkamda.ama bu seferde kocama üzülüyorum,adamcağız ev sizsiz bomboş diyo,iki arada bi derede kaldım valla..
aslıhan oğlun ismiyle yaşasın,allah analı babalı büyütsün.benimde bi ara oğlumun adı alper olacaktı,sonradan emire karar verdik.yani benim için alper ismi çok özel  ;) ama resimlerinizi göremedim canım

jbdun

iyiym burcu sen canım?
ben eşin de annenlerde sanıyodum ya :-\ yakın mısınız annenle?

burcu-emir

evimiz anneme uzak  :y25: eşimde geç saatlere kadar çalışıyor,ve çok kötü bi huyu var kendi evi dışında hiçbi yerde kalamıyor,annesinde bile yatmaz.arada geliyo,ama dün akşam çocuk gibi mutluydu adamcağız valla,bende iki arada bi derede kaldım.bizimkilere kalsa doğumdan sonrada onların yanında kalacakmışım.ama ben evime dönücem hastaneden..tüm bunların sebebi şu : ben tek çocuğumda.... :sad1: biraz da ondan böyle durumlar oluyor.

jbdun

eşinin o huyu kötüymüş ya,e peki tatilde falan?

evet tek çocuk olmanın da etkisi vardır muhakkak,biz de ecrinle annemlere gidicez yazın istanbula,eşimi burda bırakmak hiç işime gelmiyo ama mecburum,onun işi var ve de annemler de torunlarını çok özlediler :sad1:

adalet

tunaydin kizlar
jbdun sayfamiza renk katiyon :flowers:

burcu benim kocada baska yerde kalmayi sevmez benim aile uzakta oldugu icin bera ber gidince en cok bir hafta kaliyordu annesi gilede bir gece kalinca sabah inanmiyordu evimize donek ne cins kocalarimiz varmis :k06: :ehi:
sende tek cocuk olunca paylasilmiyon sansli hatun :k06:

ben bu gece yine yatmadim deli olacam birakmiyorum zavali adamda yatsin :( :y25:

burcu-emir

ahhh canım benim bende uyuyamıyorum.sabaha karşı bayılmışım resmen.uyku değildi yani,bayılmaydı  :ehi: az kaldı doğum arkadaşım aylardan sonra  günleri saymaya başladık  :laughing7: senin bebiş hıçkırıyo mu adalet.benimki felaket hıçkırıyoda...
jbdun nerede oturuyosunuz canım

adalet

canim sabaha karsi bende tam yatiyorum ama bu seferde cumaliyi okula goturmek icin kalkiyorum sabah o halimle zor goturdum bende bu gidisle okul yolunda dogurcam :k06:

ben daha hickiriklarini his etmedim yada bilmiyorum nasil birsey oldugunu