DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

burcucum  ıngılızce yazıyor ben beceremem ama imageshack. burda kucultup baska forumlara yuklıye bılıyorum ama burda olmıyor beceremedım

ay jbdun kocam duymasın yoksa benı bosar adam deyısık yemeklerı cok sevıyor bazen soyylıyor koca nete okadar tarıf var niye yapmıyon kendısıde cok guzel yemekler yapar ama bu aralar yapmıyor hamılelıgın basında rahatsızdım dıye cok yapıyordu

adalet

jbdun

Alıntı yapılan: adalet - 31 Mart , 2007, 21:58:28
ay jbdun kocam duymasın yoksa benı bosar adam deyısık yemeklerı cok sevıyor bazen soyylıyor koca nete okadar tarıf var niye yapmıyon kendısıde cok guzel yemekler yapar ama bu aralar yapmıyor hamılelıgın basında rahatsızdım dıye cok yapıyordu

:toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:

tamam tamam ben söylemem merak etme :tongue3:

burcu-emir

bu cumali galiba çok yakışıklıymış yaw  :) jbudun isminin anlamı nedir türkçe olmadığı kesin  ???

jbdun

güleryüzlü demek burcu,evet türkçe değil ermenice canım

adalet

31 Mart , 2007, 22:28:31 #2900 Son düzenlenme: 31 Mart , 2007, 22:44:39 adalet
anası ve danaları

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

kızlar resımler yenı cekılmıs son halım korkmadınız demı cumali sıze cecık verıyor kabul edın lutfen

adalet

adalet

gecen sene resım cekmek ıcın gelınlık gıymıstım bakın ozaman kılom ıyımıs hem askımın resmıde olsun demı

jbdun

adaletcim resimlerin hepsi birbirinden güzel canım :flowers:

adalet

jbdun

tşk ederim canım,özellikle kırmızılar çok yakışmış arkadaşıma ;)
yine gitti mi sizin takım yaw?

qwerty

adaletcim
hepsi çok güzel ama ben ençok gelinlikle olanı beğendim.  :nazar: çok öptüm ben şimdi kaçıyorum

burcu-emir

alloow ben geldiiim
kociş geldi,ona yemek hazırladım,kusura bakmayın kızlar
jbudun isminin anlamı çok güzelmiş canımcım,kusura bakma hamilelik insanı azcık eblek yapıo  :sad1: 50 kere soruyorum herşeyi  :k06:
adalet az kilo almışsın valla seni tebrik ediyorum,ben yanında fil gibi kalırım valla,pekde şekermişsin canım,gelinlikli haline bayıldım çlok güzel yüzün var maşallah  :nazar:

jbdun

hoşgeldin burcu ama ben yatar  :sleepy1:, malum süt üretmem lazım kızıma:k06: adalet burdadır galiba
tşk ederim canım ,normal öyle sorman ben alıştım zaten,bana kaç kere senin ismin yanlış diyen bile oldu :toothy10: :ehi: