DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

SEVİNÇ

Analarımız ve çok yakın dostlarımız hariç gelenler bizden beklerler o halde bile hizmeti.

burcu-emir

nneee sen bu halinle bide ayağı alçıda birine mi baktın  :honk: kız sende peygamber sabrı mı var???? ben şimdi kendime ağır geliyorum,bazen yemek falan yapmıyorum,evi temizlemiyorum,kaldı ki evde yabancı biri olacaaak .amannıın ölürüm herhalde  :-\

nagihan

o yüzden yorum yapmıyorum ya.  :-\
anlayışsızlıklarla dolu bir yaşam benimki.  :y25:

burcu-emir

sevinç hoşgeldin canım  :opucuk:
nagişcim canıım benim aahhh kıyamam sana...elin evladı ele pek ucuz gelirmiş diye bi laf vardır.sen tam bunu yaşamışsın canımcım.anla artık  :-\ kayınvaliden karadenizli mi.rahmetli babaannem rizeliydi,ama sakın karadenizli ile evlenme,çok çalıştırırlar,kıymet bilmezler demişti.

SEVİNÇ

Alıntı yapılan: nagihan82 - 29 Mart , 2007, 16:06:26
o yüzden yorum yapmıyorum ya.  :-\
anlayışsızlıklarla dolu bir yaşam benimki.  :y25:
Canım,sen kendini sakın yalnız hissedip üzülme.Bu konuda eşim tarafıda aynı ve de aynı anlayışızlıklar hayat boyu devam edecek gibi.
Canım,sağol hoşbulduk.Davet edersinizde gelmezmiyim.

nagihan

hayır canım karadenizli değil. ama şunu çok iyi anladım. kendi k.validelerinden çok kötülük görmüş kişiler kendi gelinlerinede aynı işkencelerin hafiflerini uygulamaya kalkıyorlar. tabiki bu yeni çağa uygun pozisyonda.  :y25:
insanlık görsünler 37 haftalık hamileyim ben.

SEVİNÇ

Bak bu doğru olabilir.Benim kayınvalidem kaynanasından çok çekmiş,anlatırken küfrede ede anlatır.Kendisi de çektiriyor.
Neeeeeee şimdi bende mi cadı kaynana olacağım ha. :caca:
hemde 2 erkek anaxsı olacam.

nagihan

SEVİNÇ

Eşim görecez ,seni diyip duruyor ama yok ya...Olsam olsam iyi bir anne olurum.Şimdi ki ruh halimle tabi..

Almiş'inAnniş'i

kızlar hadi doğuralım artııııııııııııkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

nagihan

pazartesi günü benim ameliyat günü belli olcak. bu arada normal doğurabilirim.  ;D

burcu-emir

aahh nagiş bir offff çeksem dağlaaaar duyar.yalnız değilsin canım benim. :crybaby2: ve size okadar çok katılıyorum ki,k.validesinden eziyet görmüş k.valideler daha beter oluyor.benim kayınvalidemde yatalak kaynanasınına ve kayınvalidesine bakmış.siz kayınvalide görmemişsiniz demişti bi keresinde.görüpte ne yapacaksa bana,herhal tepeme atlayacaktı.
ooooofff kızlar ne desem boş.ben kendimi izole ettim çünkü sayelerinde kanama geçirdim 1 ay yatttım

burcu-emir

RAZİİİİ HOŞGELDİN CANIM  :opucuk: ooohh be yine bi aradayız,adalette olsaydı keşke :flowers:

nagihan

dün olan bir olayı anlatayım size.
sularımız kesildi ve bu arada evbiraz kalabalık olduğu için wc ye girildi. sular geldi ve ben wc ye gittim. tabi kokudan dolayı öğürdüm. hemde bayağı bir öğürdüm çünkü benim midem kokuya acayip hassastır. akşam yemeğinde bana soruyor. sen wcnin kokusundan mı öğürdün. sen yatalak kimseye bakamazsın demekki. yemek te bumu konuşulur. yemek yiyoruz.  :y25:

burcu-emir

babaannem hastanede yatarken,hemşire bile  öğürmüştü,öğürmekle de kalmayıp bu kokuya dayanamıyorum demişti.düşün o hemşire hergün o kokulara maruz kalıyo,sen hamile kadın mı öğürmiyekmişsin.
valla ben bu insanlara inanamıyorum bazen yaaa