DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

Almiş'inAnniş'i

uykusuz her geceeeeeeeeeeee
yorgun ölesiyeeeeeeee
sabahlarım bazen günlerceeeeeeeeee
mide yanmam geçsin diyeeeeeeeeeeeeeeeeeee  :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

sana da iyi geceler adaletcim.

ölüyorum yorgunluktan uykum da var ama bu midem uyutmuyor beni. naptıysam fayda etmiyor. şurubum bitti, soda bitti, leblebi yedim, yok yok yok ....

Almiş'inAnniş'i

2000. mesajım hepinize hayırlı uğurlu olsun kızlar. madalyamı bi ara almaya gelirim. yarın k.valide kahvaltıya alıcak beni ve sevgili ailemi.

şimdi gidip uyumaya çalışıcam ama muhtemelen uyuyamicam ve sabah  karşı yorgunluktan sızmış olucam  :crybaby2:

nagihan

Alıntı yapılan: safakrazi - 28 Mart , 2007, 00:26:12
nagiş ne yazdın msj da ya hangi hatta attın msjı valla görmedim
avea hattına attım.

nagihan

şiştttt razi 2000 mesajın hayırlı olsun.  :occasion16:

nagihan

burcucum sana özelden mesaj attım. dikkatine!!!!!!

burcu-emir

nagişcim günaydın canım  :opucuk: mesajını aldım ve kaydettim...nasılsın?misafirlerin sende mi canım

adalet

gunaydin kizlar
uykusuzum ve yorgunum uymamak ne zormus saga dondum sola dundum bir turlu uykum gelmiyordu gecede hic bitmiyecek gibi cok uzun geldi neyseki sabah olduda kalktim gozlerim uyksuzlukta sismiser az kaldi su veletleri bir dogursak guzel guzel yatcam diyecem ama inanamayin :k06:

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 28 Mart , 2007, 02:01:58
2000. mesajım hepinize hayırlı uğurlu olsun kızlar. madalyamı bi ara almaya gelirim. yarın k.valide kahvaltıya alıcak beni ve sevgili ailemi.

şimdi gidip uyumaya çalışıcam ama muhtemelen uyuyamicam ve sabah  karşı yorgunluktan sızmış olucam  :crybaby2:

razi tebrikler anacim aldin basini gidiyon ne olcak formumun hali bu gidisle 20000 tamamlarsin tekrara tebrik ederim aksam gelde odulunu vereyim :wav: :basardim:

burcu-emir

günaydın adaletcim;
uykusuzluk derdi bende de var...ölüyorum yorgunluktan  :sleepy1: gündüz de asla uyuyamıyorum her yanım ayrı ayrı ağrıyo,valla yatakta sağdan sola dönemiyorum artık yaaa  :crybaby2:
acınacak haldeyiz valla.bence bizimkiler doğumdan sonrası için bizi hazırlıyorlar,nasıl olsa uyutmıycaz,şimdiden alıştırın kendinizi diye  :toothy10:

adalet

galiba haklisin burcu annelerimiz zorluk cekmesin diyorlar biz simdide basliyak anneler alisana kadar
onlar oldugu zaman insan yatmasada gozune gelmiyor sana bir guldumu herseyi unutuyon simdi biz zaten agiriz bide yatmasak iyice perisan oluyoruz isyen etmiyek cok cukur anne oluyoruz bu kadarda olsun demi

nagihan

valla kızlar uyuyamıyosunuzda en azından yatıp dinlenin. bak benim kaç gün kaldı hala ayaktayım. misafir yarın gidiyo bende hemen anneme gidicem. ben evde durursan bu iş hiç böyle olmayacak  :'(

burcu-emir

ahhh canıım nagişcim.. :sad1: yazık sana....karnın burnunda insan kendine ağır geliyo,bi de başkaları evin içinde olunca daha da beter bi durum.
ben hala çoook yorgunum,bugün bide dışardaydım daha da beter oldum.ayaklarım zonkluyo   :help:
razicim 2000 mesajın hayırlı uğurlu kutlu vee mutlu ossun :smileinbox:  :occasion16:

nagihan

akşam kimse uğramamış. nerde eski günler ve eski muhabbetler. valla bize nazar deydiiiiii  :nazar: