DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

SEVİNÇ

nagihan

Alıntı yapılan: rain - 25 Mart , 2007, 16:08:38
ayyy şekerr nick'in gibi pek bişekersin ayol  :opucuk: ben sana yollarım onu.kargo,uçak,gemi v.s. nassı istersen o şekil yollarım yeterki sen hayırlısıyla göbişini büyüt....
adalet çok saol ya,yarın yapmayı düşünüyorum yemeği
nagihaaaan hhuu izmite bi daha gelince sanada uğrarım söz.hatta ağırlaşmasaydık ulus pazarına giderdik ne güsel olurdu.bu arada sen kayınvalidenle mi oturuyosun canım?ya bide fasülye turşusu kavruntusu şimdi süper olurdu.uuufff yemede yanında yat :hungry:
burcucum evet doğru valla bir ulus yapardık ama bu koca göbekle nerde ulusa gitmek bakkala gitmeye korkuyorum. zaten beni görenler ikizmi deyip beni iyice sinir etmeye başladılar. tekiz diyorum yada üçüz diyorum insanlara.
bu arada arkadaşlar aslıhanın bebek dünyaya gözlerini açtı. bana mesaj atmış. bende aradım ve bebişimiz hayırlısı ile dünyaya gelmiş......
ben kayınvali ileoturmuyorum hayatım.tabi sen yenisin bilmiyorsun. benim k.valide ayağını kırdıda bende kalıyor. geçen bir geldi çok memnun etmişim. cumartesi yine geldi kalmaya. artık omu topal bacağı ile bana bakıyor benmi koca karnımla ona anlamış değilim.

nagihan

ASLIHAN'IN BEBEĞİ BU SABAH 03.10 DA DÜNYAYA GELMİŞTİR. DUYURULURRRRRRRR.[/b][/color]
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN.  :nazar:

nagihan

BUGUNKÜ KONTROL İLE İLGİLİ SİZE BİRAZ BİLGİ VEREYİM.
NAZ HANIM 3000GR-3400GR ARASI OLMUŞLAR. GÖBEĞİ ÇOK İRİLEŞMİŞ. VE NİSANIN İKİNCİ HAFTASI BİR AKSİLİK OLMAZ İSE SEZERYAN İLE DÜNYAYA GELECEKMİŞ. BEN HALA NORMAL DOĞUM İSTİYOM DOKTOR BEY DEDİM. KOLTUĞU KIRARSIN DEDİ.  :crybaby2: :y25:
ARTIK İYİ VEYA KÖTÜ HİÇ FARKETMEZ SEZERYANA RAZIYIM. VALLA......

jbdun

kısmet artık nagişcim,hayırlısıyla sağlıkla kucağına al da bebişini...

Tebessüm :)

ayyyy çok sevindim.Allah analı babalı büyütsün, bahtı üzel olsun, hayırlı evlat olsun inşallah. :binkybaby: :nazar:

nagiş sen de hiç takma canım kafana normaldi sezeryandı diye, bebeğin sağlıklı olsun sağlıkla al kucağına, işte en önemlisi bu....

burcu arabanız çok güzel güle güle gezin. ;)
razi nerde yoksa o da mı doğurdu? :icon_scratch:

nagihan

Alıntı yapılan: ayşegül - 26 Mart , 2007, 20:34:56
burcu arabanız çok güzel güle güle gezin. ;)
razi nerde yoksa o da mı doğurdu? :icon_scratch:

razinin annesi ve kardeşi geldi memleketten. o yüzden daha az takılıcak. ayrıca bugun kontrolü vardı. arayayım bakalım. nete girsin.

nagihan

adalet forumda gözüküyorsun ama sesin soluğun çıkmamış. alooooooo  :director:
nerdesin huuuuuuuu  :caca:

burcu-emir

iyi akşamlaaar kıslarr;
nagiş maşallah  :nazar: çok mutlu oldum valla bebeğin hem sağlıklı ve gürbüz.demek ki sadece kiloyu kendine almamışsın bitanem,bebeği de beslemişsin.bu çok büyük bişey,neden dersen 30 kilo alıp 2.5 kilo doğuran çok kişiyi tanıyorum.demek ki nazımız 40 haftayı beklese 4.5 kilo doğacak  :ehi: allah sağlıklı doğmasını nasip etsin inşallaaaaah..hepimizinkini.bu arada bana da soruyolar ikimiz mi diye soruolar ben beşiz diyorum,milletin gözü pörtlüyo  :toothy10:
aslıhan şimdi bebeşini kucağında,kokluyodur,darısı başımıza.
ayşegül güzel dileklerin için çok teşekkür ederim  :opucuk:
ben de haftaya çarşamba gidicem kontrole korkkkuyoruuum kıslar ya yine çok kilo almış gözükürsem.bende 1,5 kilo almış gözüküyorum,ama doktrun tartısı daha fazla tartıo hep üffff  :y25:

jbdun

ASLIHAN GÖZÜN AYDIN CANIM
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN

:occasion16: :occasion16: :occasion16:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 25 Mart , 2007, 00:08:22
iyi aksamlar aslihan seni gordum kacma gel buraya kocan geldimi

cok yorgunum bugun arkadasimla bir disariya cikak dedik oda havva hic guzel deyildi bide cumartesi oldugu icin cok kalabalikti biraz once eve dunduk

burcu yesil fasulyeli bulgur pilavina bayilirim sanada afiyet olsun

raziyle nagis siz ne yaptiniz

beni ozledinizmi :ehi:

ogece cumartesi gecesi,foruma geldim ,yazmaya başlamadan,bi anlık dalgınlığımdan istifade, kaynımla kocacım oturuverdiler pc nin başına...sonra saat çok geç oldu ve ben gidip yattım. :icon_scratch: çok yorgundum ,son bidefa alışverişe çıkmayı ihmal etmedim çünkü :tongue3:

pazar sabahı 10 gibi uyandım ve sürpriz sancılarla karşılaştım :icon_pale:

ve nasıl olduğunu anlamadan apar topar hastaneye yetiştik ve  14:50 de bebeğim dünyaya geldi :occasion14: :occasion5: :muzz:

yanımda sadece nagihan ın telefonu vardı , malesef oda kapalıydı yada bi şekilde ulaşmadı mesajım. :(
bizim sitede elektrikler kesik olduğu için forumada haber yollayamadım :crybaby2:

beni merakeden herkese ve iyi dileklerinize çok taşekkürediyorum...
Allah hepinize nasipetsin bebişlerinizi sağlıkla kucaklamayı...olmayanlarada en kısa zamanda bebiş versin inşallah...

hepinizi seviyorum ve öpüyorum...

adalet

ay taze anne gelmiste biz daha ortalikta yokuz aslihancim tebrik ederim allah anali babali buyutsun cok sevindim darisi basimiza kocam evde oldugu icin   formu pek giremedim seni merak etim girdim nagis guzel heberi vermis bile seni aradim sarzin bite neyseki msj lastik
en kisa zamanda resim ve dogum hikayeni bekliyoruz guzel arkadasimiz :nazar:

adalet

masallah naz hanima hayirlisi olsun onemli olan senle bebeginin sagligi normal olsa daha iyi olur yok olmasa sezeryan olsun okadar kisi oluyor korkma Allah yardimcin olsun hayati

razi insan bir ugrar
merak etim vallah