DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

nagihan

cumali son zamanlarda paso fırça kayıyor amaninnnnn  :tongue3:

adalet

teyzesı tek sıkılıyor ne yapsın kımsede yok sohbet etsın yan komşumuz var abıse yanında duruyor bazen gıdıp onla sohbet edıyor kos koca admla sankı arkadasmıs gıbı konusuyor ben gıdıp abıyle bıraz sohbet edıp gelıyorum dıyor ay adamda bır guzel dınlıyor sorma

nagihan

adalet kendi fotonu neden koymuyon? seni merak ediyom ben
cumalinin bebeklik resmi de çok tonton.

adalet

adalet

Almiş'inAnniş'i

sorularımızdan ziyade elinde güzel ve kullanımı kolay bir program varsa onu bizimle paylaşsan çok memnun olcez yani  ;)

Alıntı yapılan: qwerty - 23 Mart , 2007, 22:42:50
kızlar ben photoshop kullanmayı çok iyi biliyorum sorularınız olursa yanıtlamaya hazırım :k06:

Almiş'inAnniş'i

adalet

canım kusura bakma bır arkadasla msn yazıstık sımdıde kocam gelmek uzere senı kocaman optuk ıyı geceler

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 24 Mart , 2007, 03:06:01
sorularımızdan ziyade elinde güzel ve kullanımı kolay bir program varsa onu bizimle paylaşsan çok memnun olcez yani  ;)

Alıntı yapılan: qwerty - 23 Mart , 2007, 22:42:50
kızlar ben photoshop kullanmayı çok iyi biliyorum sorularınız olursa yanıtlamaya hazırım :k06:

gece ben fenaydım kızlar, saat 9 da başladım uyklamaya, ama nasıl bir uyku anlatamam, 10 da içim geçmiş, dayandım 11 e kadar yarı uyanık bihalde en sonunda pesettim , kızımıda aldım yattım...sabah 5 te uyandım eşim aradı ...bidahada uyyamadım ve bu saatte burdayım :D, neyse kalkıcam şimdi ,iş başına,görüşürüz :D

canım bak diğer forumdaki program çok basit ve güzel.başlangıç olarak harika...eğer bu konuda fazla bilgin yoksa photoshop ağır gelebilir...
http://www.dopdolu.net/forum/showthread.php?t=888

ღ°cerenay.♥.

razi sende buranın linkini vermişsin yeni farkettim...ama nedense açılmıyor o link,silecektim kalsın bari :D

burcu-emir

günaydın güzel hamişler hepinizi tek tek öpüyorum  :opucuk: gece kuşları olarak yazışmışsınız,ben ise o sıralarda horul horul uyuyodum.
bugünde gezip,tozmayı düşünüyorum  :hieyt:
nagihancım,akıllı bilgili anne seni,valla bravo,demek dergiye abone oldun,tebrik ediyorum valla kendimden utandım.böyle bilinçli bi anneyle karşılaşınca...
adalet oğlun cumaliye bayılıyorum,bi kızım olursa talibim valla  :k06: ama kızımı ingiltereye yollamam söyliyeyim.
aslıhan şu son 3 gün sana dua edicem,allah bi avazda kurtarsın bebişini sağlıkla kucağına almak nasip etsin.
sooon olarak razicim,huuuu noldu bizim erol atar olma durumumuz???? hala ses çıkmadı.meeelteemm sende duy.
bugün geç vakitlerde görüşmek üzere hepinizii tek tek öptüm kızlar.öptüm

Almiş'inAnniş'i

herkese günaydııııııınnnnnnnnnnnnn  :hieyt:

aslıhancım ben indirdim programı ve çalıştırdım gerçekten harika görünüyor ama henüz tam anlamıyla çözebilmiş değilim malesef. diğer linkteki program epeyce karışık. bir de arkadaşta bir cd de varmış o türkçeymiş. artık kimin ilfgisini çekerse msn den programı gönderirim. el birliği ile çözeriz  :icon_thumright:

quote author=cerenay link=topic=114.msg14318#msg14318 date=1174715887]
razi sende buranın linkini vermişsin yeni farkettim...ama nedense açılmıyor o link,silecektim kalsın bari :D
[/quote]

Almiş'inAnniş'i

rain tamamdır o iş  ;) sen nerelere gesmeye gidiyon bakim  :D

aslıhan bu yazdıklarımı ne zaman okursun acep kocan geldi kııııııııızzzzzzzzzzzz gözün aydın, pazartesi de doğuruyon allahın izniyle. acaba uğrar mısın ki o zamana kadar. dua edicem güzel güzel kızı olan çirkin arkadaşım  :tongue3:

KIZLAR BU GÜN SABAH VE VATAN GAZETESİ ALINIZ!!! sabah da ebru şallının mama tarfileri ve bebeğim ve biz dergisi özel sayısı var, vatan da ise 7 tane bebek örgüsü modeli var...

Almiş'inAnniş'i

ya burcu "leylek leylek havada" sayfasına kayıt yaptırmamışsın sen ?

doğum yapacakların listesi var orda :D

burcu-emir

şekercim giyinirken bilgisayar açıktı,online olmuşsun,sana da günaydın canımcım.
çözdüğün şu fotoshop programını paylaş bizimle,nassı bişeymiş,kolay mı ? gazeteleri alayım bari,saol canım haber verdiğin için...
ben şimdi gidiyorum,gelince bol bol sohbet ederiz.havada süper,gesmelere gidiyooom heyyooo.....  :muzz: :hello2:
tamam gelince kayıt işini hallederim canım