DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

burcu-emir

nagihancım,
ilişkiler bölümünde olanların en yakın şahidi benim maalesef  :'( bide şekerr diye bir üye.resmen her ikimizde tehdit edildik o akşam

nagihan

insanlar ne kadar saygısız. benim en çok korktuğum şey gerçekleşmiş.  :icon_scratch:

Almiş'inAnniş'i

balık yağı son haftalarda bebeğin beyin gelişimi için gerekliymiş. doktorum vermedi haftada 3 gün balık yap ye dedi. nerdeeeeeee ben haftada 1 kez bile yiyemiyorum balık tembellikten bi de ev kokuyo diye  :honk:

burcu-emir

Alıntı yapılan: safakrazi - 23 Mart , 2007, 14:03:30
sen hangi semtte oturuyorsun burcu?

göztepe-gebze arası mekik dokuyorum canımcım.evim gebzenin de dışında bi sitede

nagihan

burcu sen razi ile benim tam orta kısmımdasın. bende kocaelindeyim.  :k06:

Almiş'inAnniş'i

evet doktorum dedi ki tombiş nagişi tek bırakma bunalıma girmesin sen de duba gibi ol  :tongue3:

Alıntı yapılan: nagihan82 - 23 Mart , 2007, 14:04:16
razi az kilo aldın ya doktor benim gibi şişmeni sağlamaya çalışıyor sanırım.  :k06:

burcu-emir

ah sorma nagihancım,belki okumuşsundur yazılanları.hatta bizim tehdit aldğımız bölümler silinmiş...çok sinirlenmiştim o gece...
razicim,slında balık yağı mantıklı geldi bana da ..çünkü doğru düzgün taze balık yok,konserve ton balıkları da pek önerilmiyor.bende bi dahaki gidişimde doktora sorucam bunu.
bide sizden tetenoz aşısı olmanızı istedimi doktor,ben sordum gerek yok köyde yaşamıyoruz,herşey strel zaten dedi

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan82 - 23 Mart , 2007, 14:09:14
burcu sen razi ile benim tam orta kısmımdasın. bende kocaelindeyim.  :k06:
ewwwweeett canım.hadi bu hafta sonu bana gelin  :k06: burası çok güzel orman karşımda falan.otururuz ne güzel 3 göbiş  :hello2:

Almiş'inAnniş'i

doktorun keyfin bilir dicektir muhtemelen benimki gibi  :laughing7:

tetanoz aşısını bende istedim olmak ama zamanını geçirmişim. sağlık ocağına gittim ordaki kız dedi ki en iyi hastanede bile doğum yapsan tedbirli olmak adına tetanoz aşısı iyidir ve bebeği de koruyor dedi. illa köyde yaşamaya gerek yok, belki sezeryan olmam gerekecek ve ordaki kullanılan aletler steril de olabilir ama tedbirli olmaktan da zarar gelmez dimi?

Almiş'inAnniş'i

burcucum o dediğin ancak yazın olur. benim hastanem gebzeye biraz uzak biliyo musun. orda doğururum falan neme lazım  :ehi:

nagihan

doktorum tetenoz aşısını istemedi.ama sağlık ocağında ben yaptırdım. hatta 3 kür daha var yapılacak onlarıda doğumdan sonra yaptırıcam.  
kızlar lila hırka o bahsetiğim hırka bir tek düğmeleri dikilecek. onlarıda aldım ama tembellikten dikemedim.
beyaz olanda yeni ördüğüm yelek. naza örmüyorum ama çünkü nazın çok oldu. ahmetin teyzesinin kızı hamile oğlu olacak ona örüyorum.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

burcu-emir

valla razicim ben bu doktorları anlamadım zaten.hepsi ayrı ayrı şey söylüyor.
sen korkma buralarda doğurmaktan burda süper bi hastane var anadolu sağlık merkezi diye,belki duymuşsundur,hani şu show tv deki doktorlar dizisinin çekildiği hastane hemen oraya götürürüz seni

nagihan

bende anadolu sağlık merkezini söyleyecektim. ama burcu sen benden önce davrandın.
resimleri çektim sırası ile ekliyorum.
bu yatağımız

burcu-emir

nagihancım beyaza bayyııııllldddımmm.
noolur tarif et de bende yapayım noluuurr

nagihan

kahve çatlağı yada çıtlağımıdır nedir örneğin adı. bende yeni öğrendim ve ben solakım ama anlatırım
şu resimleri ekleyeyim
buda yatağımızın yakından görüntüsü