DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

nagiş sen beni çok üzüyosun böyle konuşup yaaaaaa  :sad1:

kafan da rahat... ama sana yalnız kalmak iyi gelmiyo güzelim. neyse ki p.tesi annene gideceksin dimi kocan gececi olduğu için. bu arada laptop u götürmeyi unutma. kontrolden sonra haberleşelim. bende p.tesiden sonra fazla sık giremem ama pc yine de açık olur... anam ve danam (kardeşim biraz iri de :D ) geliyorlar

adalet

NAGIS KIS KENDINE GEL AZ KALDI NAZI KUCAGINA ALCAN MUTLU OLMAN GEREKIR BU NE YA BUNALIM FILAN DINLEMEM YENIME YAZIK GUZERL SEYLER DUSUNKI HER SEY GUZEL OLSUN CANIM BENIM YANINDAYIZ :love9:

Almiş'inAnniş'i

evet adını da michel koycakmış. eee ne de olsa çocuk artıkavrupalı oldu talepleri değişiyor tabi  :ehi:

Alıntı yapılan: nagihan82 - 23 Mart , 2007, 13:33:03
cumali zenci bebek istiyodu dimi  :toothy10:

adalet

Alıntı yapılan: nagihan82 - 23 Mart , 2007, 13:33:03
cumali zenci bebek istiyodu dimi  :toothy10:

EVET CANIM ZENCI COCUGA BENZESIN NE OLCAKI DIYORDU ISIMDE SORDUGUMUZDA YABANCI ISIMLER SOYLIYOR BENIM CINLERIM TEPEME CIKIYOR :cildir:

nagihan

bende normale dönmek istiorum ama şu an için yapacak birşey yok. umarım en kısa zamanda normale dönerim.  :honk:

adalet

INSALLAH CANIM EN KISA SUREDE KENDINI TOPARLARSIN SENI ANLIYORUZ BAZEN BIZDE BUNALIYORUZ GELIP GECIYOR NORMALDIR

Almiş'inAnniş'i

ay benimnde bazen böyle bi kavga edesim geliyo kızlar. mesela dün geldi yine  :k06: zor tuttum kendimi adama dalmamak için.

BALIK YAI KAPSÜLÜ DEDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM
KULLANIYOR MUSUNUUZZZZZZZZZZZZ DEDİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMMMM   :director:

nagihan

balık yağı kapsülü kullanmıyorummmmm
gelelim ikinci konuya ilişkiler bölümüne birşeyler olmuş. ne olmuş???????

Almiş'inAnniş'i

adalet

KIZLAR BEN KACTIM
BAK SIZIN ICIN KOCAMI BIR SAAT FAZLA UYUTUM KI SIZLE RAHAT SOHBET EDEYIM AMA BENDE ACIKTIM KALDIRIM KAHVALTI YAPCAZ SONRA KOCAYI ISE GONDERIP CUMALIYI OKULDA GETIRCEM SONRASINDA SIZE GELCEM CANLARIM BENI BEKLIYIN :k06:

burcu-emir

adalet oğlunun talebine çok güldüm.napsın çocuk ne görüyosa onu istiyo,canım benim ne tatlıdır o şimdi  :opucuk:

nagihancım,sizleri yeni tanıdım,ama hemen hemen aynı şeyleri yaşıyorum demek ki bu hamilelikle alakalı bişey.bende kendimi zaman zaman çok mutsuz ve umutsuz hissediyorum.hemde nedensiz yere,ve sonrada kendiliğnden geçiyor.benim eşimde erken gidip geç geliyor,oturduğum yerde sadece 1 arkadaşım var,annem çok faal kadın hergün bi programı var,bende evde oturup sıkıntıdan patlıyorum zaman zaman.
ama merak etme az bi zaman sonra sıkılmaya vaktimiz olamayacak %100 garanti veririm sana....

nagihan

burcu-emir

razi balık yağı kullanmıyorum.hatta sana niye verdi ki doktor?hem kilo da yapar o extradan  :sad1:

Almiş'inAnniş'i

nagihan

razi az kilo aldın ya doktor benim gibi şişmeni sağlamaya çalışıyor sanırım.  :k06: