DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

kızlar nerdesiniz , diğer sayfa 200 ü devirmek üzere biz çok geride kalmışız , bu arada nagihan nerde
hala kaynanası gitmedi mi acaba?

adalet

Alıntı yapılan: rain - 22 Mart , 2007, 23:02:37
adaletcim,33 haftalık gebeyim,allah kolaylık verdi de bu zamana kadar rahat bi hamilelik geçirdim,biraz fazla kilo almak dışında  :y25: klasik olarak uyuyamıyorum  :-[ sağ kaburgama okkalı tekmeler yiyorum,babası bizimki futbolcu olacak galiba diyo.aman sağlıklı olsun da ne isterse o olsun  :laughing7:

cerenaycım allah bi avazda kurtarsın bebeğini sağlıklı kucağına almak nasip olsun.26 marttan önce doğma olasılığı var mı,yoksa sezeryan tarihi mi bu ?

canım kıloyu kafana takma bende cok kılo aldım buyuk oglumda cok almamstım ama catlagım coktu bundada kılo cok aldım cocuklarımız ıcın deyer dıyorum bebegını kucagına aldıgında ne kılo ne cektıklerın hıc bırsey aklında kalmıyor yenıde dogmuş oluyon

adalet

kaynanası pazartesı gıtmış nagıhan temızlık yapcam dıyordu

ღ°cerenay.♥.

e pek uğramıyo siteye ,geçenlerde bi ceee dimiş okadar,olmaz ama özlüyoruz :y25:

burcu-emir

aahh canım benim saol,moral verdiğin için.bu ik bebeğim tecrübesizim anlayacağınız  :suclu: ama hayatımdA tattığım eeenn güzel duygu burası kesin  :love9:
cerenay ilk bebeğinide mi sezeryanla doğurdun?

adalet

EVVET CANIM OZLIYORUZ BARI AKSAMLARI BIR UGRASIN
RAZININ KOCASI GELDI HERHALDE YOKSA BURDA OLURDU KESKE KOCASIDA BENIMKI KIBI GEC GELSEYDI AY KOCALAR EVDE OLUNCA INSAN RAHAT GIREMIYOR FORUMA NEDIR BU KOCALARDA CEKTIGIMIZ AY KOCAM YAZDIKLARIMI OKUSA NE NANKOR KARIM VAR DIYECEK :ehi:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 22 Mart , 2007, 23:18:37
EVVET CANIM OZLIYORUZ BARI AKSAMLARI BIR UGRASIN
RAZININ KOCASI GELDI HERHALDE YOKSA BURDA OLURDU KESKE KOCASIDA BENIMKI KIBI GEC GELSEYDI AY KOCALAR EVDE OLUNCA INSAN RAHAT GIREMIYOR FORUMA NEDIR BU KOCALARDA CEKTIGIMIZ AY KOCAM YAZDIKLARIMI OKUSA NE NANKOR KARIM VAR DIYECEK :ehi:
KIZ BEN DEMİN KOCACIMLA KONUŞTUM YOLA ÇIKACAK İNŞALLAH , ÇOK ÖZLEDİM ONU  :love7: :love3:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: rain - 22 Mart , 2007, 23:18:13
aahh canım benim saol,moral verdiğin için.bu ik bebeğim tecrübesizim anlayacağınız  :suclu: ama hayatımdA tattığım eeenn güzel duygu burası kesin  :love9:
cerenay ilk bebeğinide mi sezeryanla doğurdun?
evet oda sezeryandı , isteğim dışında oldu , ben normal istiyodum .

adalet

TAM OLARAK NE ZAMAN GELIYOR IZINEMI GELIYOR YOKSA
HADI GOZUN AYDIN :love8: :love3: :love7: :love9:

ღ°cerenay.♥.

ben çıkıyorum kızlar , annemler geldi işleri bitmiş eve gidiyoruz ...belki evden uğrarım foruma gene , şimdilik iyi akşamlar :wave:

izine geliyor canım

burcu-emir

adaletcim bende çıkıyorum,sütümü içip uslu kızlar gibi uyuycam  :) yarın inşallah görüşürüz öptüm canım şekercim  :opucuk:

adalet

IKINIZDE IYI AKSAMLAR ASLIHAN GELIRSEN BEN BURDAYIM

RAIN BIZDE SENI OPTUK YARIN INSALLAH GORUSURUZ :wave:

Almiş'inAnniş'i

beni mi özledin canım arkadaşııııııımmmmmmmmmmmmm :D

adalet

Almiş'inAnniş'i

uyuttum  :k06:

çok kötüyüm adalet inanılmaz kasılıyorum yaaaa hiç durmadı. ayaklar midemde poposu ciğerlerimde canıma okudu bu gün  :sad1:
sancım da var böyle yürüyemiyorum nasıl tarif edeyim ki  :honk: