DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

yaaa ben sıkılıyorum evde , zaten doğumdan sonra çıkamıcam ,
hele bugün hava bir harika , kısa kolluyla çıktım valla  :sunny:

adalet

aman havaya govenme kendıne dıkat et
ıyı yapıyon bende sıkılıyorum bıraz gezınce ayaklarım agrıyor komsumla sık sık parka gıdıyoruz zaten cumalı okula gıtıgı ıcın bır yere cıkamıyorum bazen esımle carcıya cıkıyorum ama aklım cumalıda kalıyor sankı ogluma haksızlık yapmısım gıbı oncelerı okulda olunca bız carsıya cıkınca soylemıyorduk kıskanıyordu sımdı dıyorkı gıde bılırsınız anlayıslı oglum benım

adalet

aslıhanla razı nereye kayboldunuz ya benı yıne yanlız bıraktınız nagıhan sen gel barı :director:

ღ°cerenay.♥.

burdayım, ultrason resimlerini taratayım dedim o arada msn den arkadaş geldi ona takıldım  biraz, bak becerebilirsem oğluşun resmibi koyayım

adalet

koy canım burdaya resım koymak kolay oluyor cunku kucultemıyon dırekmen koyuyon dıyer foruma zor koyuluyor cerenın resmınıde ıstıyorum

burcu-emir

ღ°cerenay.♥.

cerenin resmi burda yok evden bakarım onunkine ,şimdilik oğluşunkini koyalım :D

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

hosgeldın hayatım :love9:bıraz kendınde bas et kac aylık gebesın bebesın cınsıyetı ne
bıraz meraklıyımda :k06:

adalet

masallah paşama :nazar: az kaldı zaten tamamıyla gorcez ınsallah
sen annen gıldemısın

ღ°cerenay.♥.

yok ben internet kafedeyim , burda scanner denilen alet var ,ultrason resimlerini tarattım , yüzünü seçebildin mi adalet?

ღ°cerenay.♥.

adalet

evet canım yuzunu cıkartım canım bızde yenı tanıstık bızım sayfaya davet etım oda bızım gıbı hamış

ya aslıhan ne zaman senle yazışsam cumalı yanıma gelıyor cerenın resmını gostererek anne bu kız benı sormustu deme evvet dıyorum bıraz durıyor tekrar gelıp soruruyor :k06:

burcu-emir

adaletcim,33 haftalık gebeyim,allah kolaylık verdi de bu zamana kadar rahat bi hamilelik geçirdim,biraz fazla kilo almak dışında  :y25: klasik olarak uyuyamıyorum  :-[ sağ kaburgama okkalı tekmeler yiyorum,babası bizimki futbolcu olacak galiba diyo.aman sağlıklı olsun da ne isterse o olsun  :laughing7:

cerenaycım allah bi avazda kurtarsın bebeğini sağlıklı kucağına almak nasip olsun.26 marttan önce doğma olasılığı var mı,yoksa sezeryan tarihi mi bu ?

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 22 Mart , 2007, 23:01:32
evet canım yuzunu cıkartım canım bızde yenı tanıstık bızım sayfaya davet etım oda bızım gıbı hamış

ya aslıhan ne zaman senle yazışsam cumalı yanıma gelıyor cerenın resmını gostererek anne bu kız benı sormustu deme evvet dıyorum bıraz durıyor tekrar gelıp soruruyor :k06:
:k06: :k06: :k06:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: rain - 22 Mart , 2007, 23:02:37
adaletcim,33 haftalık gebeyim,allah kolaylık verdi de bu zamana kadar rahat bi hamilelik geçirdim,biraz fazla kilo almak dışında  :y25: klasik olarak uyuyamıyorum  :-[ sağ kaburgama okkalı tekmeler yiyorum,babası bizimki futbolcu olacak galiba diyo.aman sağlıklı olsun da ne isterse o olsun  :laughing7:

cerenaycım allah bi avazda kurtarsın bebeğini sağlıklı kucağına almak nasip olsun.26 marttan önce doğma olasılığı var mı,yoksa sezeryan tarihi mi bu ?
amin canım , normal günü 2 nisan dı bu sezeryan tarihi